Bitcoin Forum
June 21, 2024, 07:21:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 En Sağlam Borsası??  (Read 578 times)
Mali.sak
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
March 11, 2018, 09:01:36 PM

Ben 3 tane borsa biliyorum diğerlerine daha girme gereği duymadım.
1. bittrex
2. binance
3. kucoin

Yurtiçi borsalarından da
1. Btcturk
2. koinim

daha paribuyu kullanmadım ama kullanmayı düşünüyorum.
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 11, 2018, 09:18:02 PM

Bunu uluslararası borsalardan seçeceğim. Kullandığım 3 borsa içinden oyumu binanceden yana kullanıyorum. Ne kadar son zamanlarada lekelenseler de son zamanlar da iyi refleks gösterdiklerini düşünüyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
March 11, 2018, 10:57:21 PM

hiçbirine sağlam diyemem fakat aralarından Bir kaç tanesi güvenilirlik bakımından ön daha ön planda benim için. Bittrex, Binance, Kraken ve Paribu benim tercih ettiğim borsalar. Mümkün olduğunca borsada coin tutmamaya gayret ediyorum ancak bazılarını zorunluluktan bırakıyorum.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
March 12, 2018, 12:26:55 AM

En babası bınance neden se bı tek bınanceye guvenıyorum hem sıte bakımından kullanış bakımınndan yaptıgı yenılıkler oduller on numara
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 12, 2018, 05:38:24 AM

Ne olursa olsun , gelecekte geçmişte olduğu gibi yine zirveleri Amerikan menşeyli borsalar doldurur. Amerikan Hükümeti nee kadar Amerikan vatandaşlarının icolardan vs.. uzak tutmaya çalışsa da dünyanın en gelişmiş ülkesi olarak Amerika vatandaşları demek para demek bu da Amerikan Borsalarını bir tık üste taşır. İleride yeni bir Amerikan borsası piyasaya girip kasıp kavuracağını düşünüyorum.
thewarriors
Full Member

Activity: 350

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
March 12, 2018, 08:58:56 AM

Bana göre hiçbiri binance hitbtc den beter oldu şu alar bittrex kullanıyorum ondada bir sorunum olmuştu 5 gün sonra çözüldü vs yani hiç birine ne güvenim nede başka bir şeyim var.

bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
March 12, 2018, 10:55:55 AM

Aslında gözden kaçırdığımız bir nokta var, bu borsalarda bütün yatırımcılar ciddi risk altında . Borsalar block chaine geçmeden bu risk devam edecektir.Fakat genede bir sıralama yapsak
1.Bittrex
2.poloniex
3.Bittfinex
4.Binance
5.yobit
6.Kucoin
7.Cryptopia
8.paribu

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
March 12, 2018, 02:23:39 PM

Binance'nın yaşadığı son olaylar aslında binance borsasının kendi sistemlerini baştan gözden geçirmesine neden oldu bu varsa sistem açıklarını güçlendirdikleri anlamına geliyor ayrıca çıkan olaylarda binance ekibinin krizi iyi yönettiklerini düşünüyorum ilk 3 te gene Bitfineks , Bittrex , Binance olacağını düşünüyorum.
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
March 13, 2018, 10:49:26 AM

Poloniex circle birleşmesinden sonra top10 a oturdu 2 haftadır ne ticket atsam dönüş sağlandı en son skypede müşteri temsilcisi atadılar adam da çalışma saatlerini verdi online oluyor iş başında olduğunda sorun 1-2 saate çözüme kavuşuyor artık görüntülü aramaları çok hoşuma gitti her ne kadar kendi elemanları da olsa en azındna muhattap bulabiliyorum yavaş yavaş eski yerine gelecek polo bu şekilde

Bittrex bugune kadar hiiiiç problem yaşamadım 10 dakikada onay aldım çekimler anında onaylanıyor falan supportunu bilemiyorum

binancede fomoyum herkes kullanıyor diye kullanıyorum onaysız bir şekilde küçük arbitrajlar için

türkiye de koineks çalıştığı zamanlarda en iyisi. Support cevapları ne kadar otomatik olursa olsun ısrarla güncellerseniz problemi çözülüyor zararda olduğunuz anda... Ki Hayatımda en fazla sorunu burada yaşıyorum çekimler yola çıkmıyor depositler çift yatıyor küsüratlar kayboluyor büyük alımlarda tek tek almazsanız son fiyattan hesaplanıyor gibi

Paribu yu ailemizin şirketi gibi görüyorum açıkçası nakliyat firmasıydı ilk kuruluşlarından itibaren haberim var kendilerinden çok zor yollar aştılar bence tam bir başarı öyküsüydü onların ki

BtcTürk işlemlerimde üzerine para verseler girmeyeceğim bir yer hem hesabım onaylanmıyor hemde geri döndüklerinde koydukları yatırım limiti yüzünden, küçük yatırımcıya: "sen gelme ulan ayı" dediklerinden beri prensip olarak yakınından geçmiyorum. Elitistlerle takılsınlar ...

spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
March 13, 2018, 11:09:31 AM

binance 2 decimal olayından dolayı gözümden düştü ve oradaki hesabımı kapattım. 70 tl lik bakiyemi çekemiyorum. çok para değil belki ama böyle şeylere takıntılıyım ben. bitstampla çok iş yaptım ama son 2 aydır supporttan açtığım hiçbir tickete cevap vermiyor. o yüzden oraylada bağımı kopardım.

şu an ufak bir miktarla cryptopiada, ana paramla ise bittrex te işlem yapıyorum. bittrex e güveniyorum.

bitfinex üyeliğimi henüz doğrulamadı ama doğrulasa da pek ilgilenmem sanırım.

yerli borsalardan ise paribuda işlem yapıyorum. şu ana kadar çok memnun kaldım.

henrybek3
Full Member

View Profile
March 13, 2018, 11:22:41 AM

Ben hiç birisini sağlam olarak görmüyorum; kullandıkları bir bilişim sistemi ve tehdit her zaman var, mükemmel sorunsuz bir sistem de yok ben coinlerimi bozduracağım zaman borsaya aktarmayı tercih edenlerdenim. Kullandığım borsaları rastgele yazıyorum herhangi bir sıralamam yok az önce de söylediğim gibi;

binance
poloniex
kucoin
marcetox
etherdeta
idex
waves dex
Bilgent
Member
**

Merit: 13

View Profile
March 22, 2018, 07:54:56 PM

bu aralar binance güzel ben onu kullanıyorum alıştım da ve güven açısından güven duyuyorum, fakat tehditler oluyor ara sıra o da her borsa da oluyor umarım bu hack tehditleri bir an önce biter

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
March 23, 2018, 11:54:05 PM

Hiç bir borsaya tam güvenmiyorum şimdilik en popüler olan Binance gibi duruyor ancak bittrex de polo da yıllardır bu piyasada güven aranıyorsa bu durumda göz önünde bulundurulmalı.
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 24, 2018, 06:42:00 AM

İkizlerin medyatik olması dolandırıcı olma risklerini azaltıyor bence o yüzden çok bahsedilmese de Gemini'yi de ben listelere dahil etmek isterim kendi adıma

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
March 25, 2018, 07:46:38 PM

Sonuç itibariyle hangi borsa olursa olsun çokta güvenmemek lazım, borsa üzerinde yüklü coin barındırmayalım , mümkün olanları cüzdanlara çekelim, bu hayatta herşey olabilir...

gribalenfeksiyon
Full Member

View Profile
March 25, 2018, 08:00:16 PM

binance benim için iyi. çoğu altcoini de barındırıyor zaten. ama borsalara pek güvenim kalmadı gibi son zamanlarda çünkü hepsi neredeyse tehdit altında biz de mağduruz bu yüzden.
bitcoincitr
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
March 25, 2018, 08:15:10 PM

Kraken olduğunu düşünüyorum.

Poloniex ticket sistemine cevap vermeyi bıraktı insanlar Bittrex'e geçti.
Bittrex ticket sitemine cevap vermeyi bıraktı, insanlar depositlerde sorun yaşadı Binance'ye geçti.
Binance öyle ya da böyle bir şekilde hacklendi, kapandı, Çin tarafından speküle edildi.
BTC-e patladı

ama Kraken her zaman aktif kaldı ayrıca ticket sistemi takır takır çalışmaya devam etti.
Hidrofor
Member
**

Activity: 189

View Profile
April 22, 2018, 08:31:36 PM

Yaptığı referans sistemiyle patlayan ve şuan piyasanın en hacimli borsası olan binance benim favorim Smiley

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
April 22, 2018, 08:43:37 PM

Ben Binance dışındakileri yok görüyorum. Türkiye'de işlem yapacaksam Paribu ve BTCTÜRK'ü kullanırım. Konuya dönersek Binance çok kısa sürede gelişim gösterdi ve göstermeye de devam ediyor. Altcoinlerin de dolarla alım satımını yavaş yavaş başlattılar. Eğer borsasına giren tüm altcoinlerin alım satımını dolarla yapılabilir hale getirirse açık ara en iyi borsa olacaktır.
sopromat
Full Member

Activity: 353

View Profile
April 22, 2018, 10:24:26 PM

2018 de göz dolduran hem sistemi hem tutumuyla müşteriyi yüzde yüz olmasada tatmin edebilecek seviyede sadece Binance var. Bittrexin ataklarıda gözleniyor ama atı alan Üsküdar'ı geçti maalesef.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: