Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:03:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Salı günü Ankara'da olacağım. Bitcoin bozmak yada almak isteyen varmı?  (Read 162 times)
varanvaran (OP)
Legendary
*

Activity: 1064
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
March 11, 2018, 10:10:54 AM

Merhaba 13.03.2018 tarihi Salı günü Ankara'da olacağım,

Ankara'da Coin almak ya da satmak isteyen varsa görüşebiliriz.

The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 11, 2018, 09:29:55 PM

Bu forumda nasıl bir başlık olmaz diye bir soru olsa ve şıklarda bu başlık olsa kesinlikle bu şıkkı işaretlerdim...

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
March 11, 2018, 11:03:56 PM

Bu forumda nasıl bir başlık olmaz diye bir soru olsa ve şıklarda bu başlık olsa kesinlikle bu şıkkı işaretlerdim...

buna sebeb nedir ve bu mesajı yazmanızdaki amac nedir bilemedim ama belki bu saatte direk okudugum icin sanırım

eğer sorunuz var ise yanıtlayabilirim

Bir işim icin ankarada olacağım. bu yüzden forumda coin almak yada satmak isteyen olursa görüşebilirim diye bir konu neden sorun oldu anlamadım

bunun yanı sırada daha oncede ankaraya gelişimde belirtmiştim ve o zamanda mhanbostanci arkadasla oturup sohbet ve yemek yeme fırsatı olmustu. kendisine huzurunuzda tekrar ve tekrar teşekkür ederim misafirperverliği için

alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
March 12, 2018, 12:25:28 AM

buna sebeb nedir ve bu mesajı yazmanızdaki amac nedir bilemedim ama belki bu saatte direk okudugum icin sanırım

Bir işim icin ankarada olacağım. bu yüzden forumda coin almak yada satmak isteyen olursa görüşebilirim diye bir konu neden sorun oldu anlamadım

bunun yanı sırada daha oncede ankaraya gelişimde belirtmiştim ve o zamanda mhanbostanci arkadasla oturup sohbet ve yemek yeme fırsatı olmustu. kendisine huzurunuzda tekrar ve tekrar teşekkür ederim misafirperverliği için

Arkadaş forum acemisi olabilir ve açıklaman gayet hoş ve kibar sakince cevap vermişsin hocam. Bence büyük meblağlarda ticaret yapıyorsanız biraz güvenliğinize dikkat edin, haberlerde görüyoruz ortalık problemli hele ki bitcoin transferi konusunda. Kolay gelsin Smiley
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
March 12, 2018, 06:01:53 AM

Arkadaş forum acemisi olabilir ve açıklaman gayet hoş ve kibar sakince cevap vermişsin hocam. Bence büyük meblağlarda ticaret yapıyorsanız biraz güvenliğinize dikkat edin, haberlerde görüyoruz ortalık problemli hele ki bitcoin transferi konusunda. Kolay gelsin Smiley

Öncelikle mesajın icin ve uyarın icinde ayrıca teşekkür ederim.

Büyük meblaglar yada küçük meblaglar sonuc olarak her ticarette büyük risk vardır.Mümkün olduğunca hem kendi hemde satıcı ve ya alıcı kisinin güvenliğini düşünerek hareket etmeye çalışıyorum. Evet haberlerde okuyorum ve görüyorum inanın bu devir mi geçmişden mi gelcekde böylemi olacak bilmem ama 1 tl icin adam vuranlar ölenler mevcut

timbereagle
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
March 12, 2018, 06:55:03 AM

Merhaba,

Forum imza/bounty sistemini sömürenler sebebiyle kullanılmaz hale geldi.

Her konuya saçma sapan yorumlar yapılıyor.

Varan arkadaşımız, bir konu açmış pazar alanında (alış veriş maksatlı), okur geçersin veya okumadan geç ama illa birşeyler yazılıp mesaj kasılacak.

Sadece bu konu değil neredeyse her konuda böyle gereksiz mesajlar dolu.

Umarım kısa sürede bu "Account farmers" işi biter ve daha seviyeli bir foruma kavuşuruz.

Saygılar
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
March 12, 2018, 07:16:30 AM

Forumda nasıl şaçma mesaj yazıp, post kasılır diye bir soru olsa ve şıklarda bu mesaj olsa kesinlikle bu şıkkı işaretlerdim...
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
March 12, 2018, 10:44:34 AM

Yorumları için 2 arkadaşa teşekkür ederim.

Malum herkesin bakış açısı farklı bizde bu işi yapıyorsak kişiye göre hareket etmek zorundayız sonuçda ne kadar haklıda olsak (Müşteri her zaman haklı'dır.) yolunda gidiyorum.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: