Bitcoin Forum
April 28, 2024, 08:29:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: evde mining radyosyon uretir mi  (Read 515 times)
ozcanucler
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 03, 2018, 08:34:42 PM

19 karttan ne olacak 3 rig anca yapıyor Smiley formdaki arkadaş 4000 + kart ile yapıyor o ne yapsın Smiley küçük riglerde ben pek büyük bir durum söz konusu olacağını düşünmüyorum tabiki önlemde almak şart.

Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714292993
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714292993
Reply with quote  #2

1714292993
Report to moderator
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
April 03, 2018, 08:35:50 PM

Emin olun kablosuz wifi adaptörünüzden yayılan radyasyondan daha az zarar görürsünüz mining riglerinizden. Çok takılıyorsanız ethernet ile internete erişin bir yerden kısmış olursunuz. Hani radyasyondan cildiniz falan yanıyorsa belirtileri baş dönmesi kusma falan varsa rigleri satın kurtulun  Grin

Kuzan
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
April 04, 2018, 12:57:54 PM

Radyasyondan kastının ne olduğuna bağlı telefon ve bilgisayarlardan yayılan radyasyon diye tabir edilen zararlı dalgalardan bahsediyorsan evet fazlaca yayılır falan kısa mesafeli ve oldukça az zararlıdır. Gün içerisinde ister istemez her türlü maruz kalıyoruz zaten.
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
April 05, 2018, 11:38:33 AM

Isı ve ses dışında insan sağlığı açısından tehdit olmayacağını saniyorum ki bazı arkadaşlarımız ısısından dahi yaralanabiliyor mesela kendim dükkanımda 25 m2 alanda 25 kartımla mining yapiyorum ve ısısından kışın herhangibir ısınma aleti kullanmama gerek kalmıyor... Yani ısısından dahi faydalanıyorum.. Kazançı da cabası Smiley
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
April 06, 2018, 07:25:01 AM

Isı ve ses dışında insan sağlığı açısından tehdit olmayacağını saniyorum ki bazı arkadaşlarımız ısısından dahi yaralanabiliyor mesela kendim dükkanımda 25 m2 alanda 25 kartımla mining yapiyorum ve ısısından kışın herhangibir ısınma aleti kullanmama gerek kalmıyor... Yani ısısından dahi faydalanıyorum.. Kazançı da cabası Smiley

yazın ne yapacaksını çok merak ediyorum Smiley

iyi bir  iklmlendirme sistemi yoksa dükkana yazın bırakın 25 kartı 5 kart bile çalıştıramazsınız. çalıştırsanız da dükkana sıcaktan kimse gelmez Smiley
onurlu-adam
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
April 07, 2018, 07:18:39 AM

minimal derecede olabilir.korkmanızı gerektirecek bir durum yok
selam arkadaşlar
seje
Sr. Member

View Profile
April 07, 2018, 05:30:14 PM

yazın ne yapacaksını çok merak ediyorum Smiley

iyi bir  iklmlendirme sistemi yoksa dükkana yazın bırakın 25 kartı 5 kart bile çalıştıramazsınız. çalıştırsanız da dükkana sıcaktan kimse gelmez Smiley

16 bin btu luk klimam var Smiley
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
April 09, 2018, 08:30:36 PM

Burada Radyasyon ne kadar olur emin değilim. Ama sorun olan tarafları var.

- Ses, Sürekli fan çalıştığı için rahatsız edecek derece ses oluyor.
 - Isı, Özellikle yaz aylarında bu çok fazla rahatsız edecek bir durum.
 - Toz, Pencereler açık, havalandırma için fanlar falan derken içerisi çok fazla tozlanıyor.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
April 10, 2018, 07:53:28 PM

yayar hocam ama bu zararlı bir radyasyon değildir, yani şu ana kadar zararlı olduğu kanıtlanmadı diye biliyorum
seje
Sr. Member

View Profile
April 12, 2018, 10:31:03 AM

yayar hocam ama bu zararlı bir radyasyon değildir, yani şu ana kadar zararlı olduğu kanıtlanmadı diye biliyorum

Aman kanıtlanmasın da zaten...  İşimizi bulduk başımıza iş açmasınlar... Smiley
Sercanplayerz1
Newbie
*

Activity: 133

View Profile
April 15, 2018, 07:38:05 PM

PC açık ayni odada yatmamani öneririm.
Abdurrahman Yalcin
Member
**

Activity: 140

View Profile
April 24, 2018, 11:32:55 AM

Eğer radyoaktif maddelerin yaydığı parçacıklar olan ışıklardan bahsediyorsanız yaymaz
Çünkü bu tür cihazlarda radyasyon olmaz ancak telefon bilgisayar gibi cihazlarda ki gibi etkileri olur.
aquamand
Member
**

Activity: 224

View Profile
April 24, 2018, 11:36:40 AM

Birçok cihazda kullanılan parçalar bizim masaüstü bilgisayar kartlarudır zaten bunlar içinde herhangi bir radyasyon olduğunu düşünmüyorum
Olsa zaten üstünde radyasyon işareti olurdu
Ateşle yaklaşma denirdi Grin
Bugraaydin
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
May 18, 2018, 12:14:23 AM

Radyasyon, elektromanyetik dalgalar veya parçacıklar biçimindeki enerjinin yayımı (emisyonu) ya da aktarımıdır. Radyoaktif maddelerin etrafa yaydığı alfa, beta, gama gibi ışınlar veya uzayda bulunan unsurların meydana getirdiği, dalgalar veya parçacıklar biçiminde yayılan elektromanyetik ışınların tamamı da radyasyondur.

Şimdi şunu sormak istiyorum. yağtığın minigde hangisi var bunlardan. radyoaktif bir madde kullanmıyorsun sen.
SoneriuS
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile
May 18, 2018, 12:53:13 PM

Evde mining insan bünyesine zarar vermeyecek kadar radyasyon üretir fakat tedbiri elden bırakmamak lazım. Odayı bitkilendirmekte fayda var. Aloe Vera bitkisi Radyasyon emmede gayet başarılı bir bitki. Aynı anda içinde bulundurduğu sıvı ile cilt bakımında da kullanılan bir bitki Smiley Odayı bolca Aloe Vera ile doldurabilirsin.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
May 19, 2018, 10:48:53 AM

Nelerde radyasyon yok ki evimizde kullandığımız her elektrikli alette hatta lambalarda bile radyasyon var ama bunlar vücudumuza fazla zararı dokunmuyor. Buradaki bilgilere bakarak karar vermeyin uygun bir cihaz akın ölçüm yapın her insanın bünyesi aynı değil başkasına etki etmez size edebilir belki içiniz rahat olsun.
nartanesi
Jr. Member
*

Activity: 111

View Profile
May 19, 2018, 10:53:04 AM

cep telefonunuzu elinizden bıraktığınız gün en iyi korunmayı seçmiş olacaksınız zaten merak etmeyin genel anlamda daha fazlasına maruz kalıyoruz
Kuz3y
Jr. Member
*

Activity: 237
Merit: 3

View Profile WWW
May 19, 2018, 02:12:02 PM

şu an wifi ağlarını tarattığımda en az 50 tane ağ benim evimden bulunabiliyor. Varın düşünün gerisini siz hesap edin. Televizyon, cep telefonu , tablet derken radyasyonun alasını alıyoruz maalesef. Sinyal kesici perdelerden bahsetmişti bir arkadaş. Onlar da bir çözüm olabilir mi?

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
May 19, 2018, 02:15:50 PM

Radyasyon veya ışınım, elektromanyetik dalgalar veya parçacıklar biçimindeki enerji yayımı ya da aktarımıdır. *Alıntı

Bunla ekran kartını nasıl bağdaştırdın. Elektiriği TEDAŞ tan al nükleer çekirdeğini kapat sıkıntı olmaz Cheesy
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
May 25, 2018, 12:47:06 PM

şu an wifi ağlarını tarattığımda en az 50 tane ağ benim evimden bulunabiliyor. Varın düşünün gerisini siz hesap edin. Televizyon, cep telefonu , tablet derken radyasyonun alasını alıyoruz maalesef. Sinyal kesici perdelerden bahsetmişti bir arkadaş. Onlar da bir çözüm olabilir mi?
beni de çok korkutuyor bu maruz kaldığımız sinyaller. telefon sinyalleri alıcı verici sinyaller. wifiler vs derken baya baya kanserin içinde yaşıyoruz gibi geliyor bazen.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: