Bitcoin Forum
June 19, 2024, 02:11:43 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Sizi ilerde zengin edecek 6 token ve NEO  (Read 1461 times)
sinyalci
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
March 12, 2018, 03:40:02 PM

ben neonun o kadar gideceğini düşürmüyorum taklıtler aslını yaşatır sonucta ethereum bu vaziyette götüren olcaktır neoya yükseklten gırenler pisman olacaktır saygılar.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 12, 2018, 03:44:46 PM

ben neonun o kadar gideceğini düşürmüyorum taklıtler aslını yaşatır sonucta ethereum bu vaziyette götüren olcaktır neoya yükseklten gırenler pisman olacaktır saygılar.

Kripto borsasına yeni giren muhtemelen 1 ay sonra parasını bitiren yeni yatırımcı örneği buyrun merak edenler incelesin Cheesy
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
March 12, 2018, 03:57:41 PM

Neo bu yıl güzel degerlenecek son zamanalrda piyasadaki durgunluktan butun coinler gibi neo da nasibini aldı. Ama sene sonuna dogru güzel bir yükseliş bizi bekliyor bence. Ben şuan elimde bulunduruyorum bakalım neler bekliyor bizi. Ayrica konu çok bilgilendirici olmus. Teşekkürler emegine sağlık.

holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
March 12, 2018, 07:21:22 PM

Zeepin beklenen çıkışı yapamadı. Yazılan kalitesiz ana akım haberlerine benzemiş beğenmedim malesef.

Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
March 12, 2018, 07:24:44 PM

Adam en azindan aciklamalariyla guzel tavsielerde bulunmus boyle mesajlara merit verilmeli, madem site yonetemi vermiyor bize verin biz dagitalim meritleri Smiley
edora
Full Member

Activity: 314
Merit: 101

View Profile
March 12, 2018, 07:32:16 PM

guzel ve faydali bir icerik olmus. ilgili projeler hakkinda ozet bilgiler vermissiniz ayrica. bilmeyenler icin faydali olabilir ama ileride bunlar zengin edermi derseniz. etmez derim. cunku herkes bu tip coin ve tokenlarin farkinda ve hepsi piyasa ile dogru orantili artip dusuyorlar. bunlar zengin edecekse zaten kripto piyasasi bayagi bir yukselmis olur ve hersey degerlenmis olur. henu piyasaya cikmayan projelere odaklanmak lazim. icodan token alip beklemek en mantiklisi. zengin olmak icin.
prdesconcierto
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
March 12, 2018, 07:38:06 PM

Uzunca süredir Türkiyede sanayi hissesi alıyorum ufak ufak, epey kar ettim. Şu anda da al-sattan biraz kar ediyorum crypto piyasasında. Ancak blockchain gerçekten ortalığı yıkıp geçti. Teknolojisine de çok inanıyorum. Elimdeki arçelilk ve aselsan hisselerini güvenilir kripto assetlere çevirmek istiyorum ancak bir türlü cesaret edemedim. :s
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 12, 2018, 09:03:00 PM

ileride zengin edecek koin yok hocam, çünkü çok ama çok fazla yatırımcı var, o yüzden zengin olmalar falan bitti artık
OldToken
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
March 12, 2018, 09:10:31 PM

5- SingularityNet ( AGI) : Malumunuz AI (yapay zeka) son zamanalarda revaçta ve yakın gelecekte gerçek hayatta sık sık AI uygulamalarını görecez. Dünyanın tüm gelişmiş ülkeleri ve ordaki üniversiteler , enstitüler , firmalar AI teknolojisine büyük yatırım yapıyolar.
SingularityNet bu AI firmalarının birbirlerinin ürünlerini / hizmetlerini alıp-satmaları için bir platform oluşturmak istiyor. X firması A diye  AI robot yaptı , Y firması da B diye bir başka AI robot yaptı. Ikisi de insan robotu olsun. A robotu çok hızlı koşarken görme refleksleri o kadar iyi değil , B de yavaş koşmasına rağmen görme yetileri çok iyi diyelim ama bu iki X ve Y firması birbirlerinden haberleri olmadığı için ürün veya hizmet takası veya alımı-satımı yapamıyolar. SingulariyNet sayesinde tüm AI geliştiriceleri birbirlerini görecek ve teknoloji alım-satımı yapabilecekler.
SingularityNetin zaten kendi AI Robotu var ; SOPHIA ve geliştiricisi Hanson Robot SingularityNetin arkasındaki kişi.

AGI Eth tokenidir ve Çinle alakası yok tabi ama internasyonel bi vision var zaten ortada. Saudi ve diğer arap devletleri tarafından destekleniyor.

VeChain ve ZPT hakkında biraz bilgim var. Bence güzel ama aralarında benim en çok ilgimi çeken AGI. ilk gördüğüm günden beridir her ismini duyduğumda büyük bir gelecek olacak gibime geliyor. AGI Token olmasına rağmen, bence kısa sürede kendi zincirine geçecek onlarda. Bu yazdılarınız dışında Oax,mth ve Hdac bence gelecek vaad eden güzel tokenlar.

Emeğinize sağlık. Böyle güzel konular çok olmuyor.
scebeci
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
March 12, 2018, 09:36:25 PM

teşekkürler.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
March 12, 2018, 09:37:03 PM

Yahu VTC mereti neden hiç yükselmiyor elli tane iş yapıyor geliştiricileri maraka yenileniyor vertbase açılıyor len öldün mü be bir hareket göster bir direnç göster çaktı gidiyor baş aşağıya
criptoturk
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile WWW
March 12, 2018, 09:46:18 PM

Valla ellerinize emeğinize sağlık. Güzel bir yatırım tavsiyesi olmuş. Yatırımları şekillendirmek isteyenler için on numara..

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
ucelik
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
March 12, 2018, 09:53:21 PM

5- SingularityNet ( AGI) : Malumunuz AI (yapay zeka) son zamanalarda revaçta ve yakın gelecekte gerçek hayatta sık sık AI uygulamalarını görecez. Dünyanın tüm gelişmiş ülkeleri ve ordaki üniversiteler , enstitüler , firmalar AI teknolojisine büyük yatırım yapıyolar.
SingularityNet bu AI firmalarının birbirlerinin ürünlerini / hizmetlerini alıp-satmaları için bir platform oluşturmak istiyor. X firması A diye  AI robot yaptı , Y firması da B diye bir başka AI robot yaptı. Ikisi de insan robotu olsun. A robotu çok hızlı koşarken görme refleksleri o kadar iyi değil , B de yavaş koşmasına rağmen görme yetileri çok iyi diyelim ama bu iki X ve Y firması birbirlerinden haberleri olmadığı için ürün veya hizmet takası veya alımı-satımı yapamıyolar. SingulariyNet sayesinde tüm AI geliştiriceleri birbirlerini görecek ve teknoloji alım-satımı yapabilecekler.
SingularityNetin zaten kendi AI Robotu var ; SOPHIA ve geliştiricisi Hanson Robot SingularityNetin arkasındaki kişi.

AGI Eth tokenidir ve Çinle alakası yok tabi ama internasyonel bi vision var zaten ortada. Saudi ve diğer arap devletleri tarafından destekleniyor.

SingularityNet proje olarak gelecek vaadediyor ama AGI token olarak nasil degerlenir benim aklim buna yatmadi. 
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
March 13, 2018, 06:01:26 AM

Güzel derleme olmuş hocam eline sağlık.

Bu arada Zeepin'i hala cüzdanınızda tutuyorsanız 15 marttan sonra 1:1 Galaxy token gelecek. İlk snapshot 1 martta alındı, 2. si 15 martta alınacak. Şimdi atmaya kalkmayın 1 marttan önce cüzdanınızda değilse.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
March 13, 2018, 07:34:26 AM

wch ve zeep benimde çok dikkatimi çekti projelerine göz attım yatırımcıları var bazı arkadaşlarım onların bekllentilerini de gözlemledim olumlu yönde görüşler var sürekli.

Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
March 13, 2018, 07:35:07 AM

Neo dan bir yol olacağıı düşünmüyorum hocam ben, uzak doğu tokenlarında bir şey olmuyor genelde ama bunlardan ender olanlardan biri OAX, bence koinin bir araştırın
iamugur
Member
**

Activity: 152
Merit: 12

View Profile
March 13, 2018, 08:27:47 AM

Neo ve Eth kesinlikle benimde popüler coinlerim. Altyapılarının token oluşturmaya müsait olması ister istemez gelişmesine olanak sağlıyor. Bu tarz coinler tecrübeyle sabit kolay kolay durulmaz. Btc artık para bile değil, emtia. Görüşlere katılıyorum.

I'm interesting all Turkish translations for bounty programs. Give me your original text and get your Turkish translation. | Contact: celik.play@gmail.com
oxonhu (OP)
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
March 13, 2018, 03:22:07 PM

ileride zengin edecek koin yok hocam, çünkü çok ama çok fazla yatırımcı var, o yüzden zengin olmalar falan bitti artık

Bu olaya nasıl baktığınızla alakalı. Bu tokenlar şimdi çok ucuz ve alıp bir yerde saklayıp hiç dokunmazsanız size çok güzel para kazandırabilir. Aklınızda bence hep eth olsun.
  Blockchain teknolojisinin çok başındayız. Büyük firmaların çoğu bi şekilde bu sistemi kullanacak. IBM uzun senelerde Blockchain üzerine çalışmalar yapıyor mesela. Ha hepsi kriptopara yapmaz yani blockchaini kendi firmaları, yönetim ağları , şubeleri vs için kullanır ama bunun kriptoparasını yapmak istemeyebilir. Fakat amazon gibi alibaba gibi B2B ve B2C kendi tokenlerini çıkarıp ordan ürünlerini satabilir , ödemeleri ordan alabilirler. Bu yüzden daha düzenleme kısımlarında olduğumuz için büyük yatırımcılar , emekli fonlar , hedge fonlar daha bunlara yönelmedi. Yöneldiklerinde ne olacağını siz tahmin edin.

Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
March 13, 2018, 03:43:40 PM

Çin hükümetine güvenmiyorum. Eğer ICO ları serbest bırakıcaklarsa bunun kaymağınıda yemek isteyeceklerdir.Belki bir manipülasyon daha yapabilirler.Tekrar BTC 5.000 leri görebilir bu haber çıkmadan.Yoksa NEO ve tokenları ETH ve tokenlarından daha çok kazandıracaktır.

aynen dostum çin bu piyasanın baya bleirleyicisi ve nerde bir yüseliş olsa ordalar hep onlar yiyiyor kaymagını bi piyasanın ve bu olayında kaymağını yiyeceklerdir bir manipilasyon daha yapabilirler ve yapacaklardırda
btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
March 13, 2018, 05:59:05 PM

eline saglık hocam güzel ve açıklayıcı bir konu olmuş bu şekilde konuları kesinlikle okuyorum ve merit varsa meritliyorum. teşekkürler
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: