Bitcoin Forum
May 03, 2024, 09:57:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: 2018'de Marketcap 1 Trilyon Doları Görür mü?  (Read 1006 times)
sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 25, 2018, 06:36:45 PM

Bence de 1 trilyon dolar marketcapi elbet bir gün görecek. Sadece 2018de olur mu bu ondan emin değilim. Belki 2019 belki 2020

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714773475
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714773475
Reply with quote  #2

1714773475
Report to moderator
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
May 01, 2018, 06:55:10 PM

Kesinlikle gorur.  Stabul hale geldi zaten suan kucuk kucuk kar satislari var. Ama yinede temkinli olunmali, panikciler hala aramizda,  300-500 dolsr dusunce bir anda nasil satariz diye yarisa giriyorlar.  Kafalar bu kadar calistigi icin birsey diyemeyiz ama bunlar aramizdan gidince hersey hmdaha guzel olacak.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
May 01, 2018, 07:31:55 PM

1 trilyon doları erken vadede görmesi biraz zor 500 600 civarlarını zorlar bir daha ki artış dalgasında öyle düşünüyorum.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
May 01, 2018, 09:09:03 PM

Muhtemel bi tahmin ve bence gayet mümkün bu aralar yine az da olsa piyasa düşüşte ama yükselişe tekrar geçtiği ve devam ettirdiği anda bu rakamı yakalayabilir
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
May 01, 2018, 09:10:08 PM

Görmemesi için bir sebep yok bence gayet önü açık şuanda piyasanın  piyasa yeşillenecek hadi bakalım

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
May 01, 2018, 09:49:14 PM

Görme ihtimali daha çok, ne zaman belli olur dersen yılın son 3 ay ı belli olur boğa o zamanlar geliyor genelde o zaman anlarsınız
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
May 01, 2018, 10:01:30 PM

https://siberekonomi.com/kripto-paralarin-market-hacmi-40-trilyon-dolara-ulasabilir/

CNN'e göre 40 trilyon dolar hacme ulaşabilir.
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
May 01, 2018, 11:03:27 PM

Vallahi zor bi ihtimal degil yine de yatırımların büyük ölcüde önemi oldugunu düsünüyorum degerin büyük kısmını kapsayan yatırımlar büyük coinlere yapılan yatırımlar deger kazandırıyor
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 01, 2018, 11:11:39 PM

1 trilyon olursa şükredeceğiz ama 40 trilyon olabilir denen şahıs çıtayı baya baya yükseğe taşımış.eğer gerçekten o rakamları görebilirsek aramızdan hatrısayılır miktarda milyonerler çıkacaktır valla hayatım değişir.heralde eth 50 bin dolardan fazla olur 40 trliyonluk senaryoda.kısa vade birkaç trilyon dolar belki mümkün olabilir ama 40 trilyon için eğer kriptolar patlamazsa bi 10 15 yılı var

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
andyge
Sr. Member

Activity: 509
Merit: 253

View Profile
May 01, 2018, 11:15:12 PM

Geçen yıl 800 milyar dolara bir çırpıda varan piyasanın bu yıl 1 trilyon dolara varmaması için  bir sebep göremiyorum, yerinde sayacak bir piyasa değil burası.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
May 01, 2018, 11:42:07 PM

Er yada geçç 1 trilyon doları görecek bence ve asıl o zaman bakalım nasıl bir durum ortaya çıkacak oynaklık nasıl olacak asıl onu merak ediyorum, btc fiyatıda 50k dolara yurumuş olur heralde.
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
May 01, 2018, 11:55:39 PM

Bahsi geçen meblağa bu yıl içinde ulaşır mı bilmiyorum, piyasa elbette büyümeye gelişmeye devam edecektir günden güne. Bunun yolu zaman, ve piyasanın manipüle edilmemesinden geçiyor.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
May 02, 2018, 12:27:17 AM

gorur tabi neden gormesin hatta yeteri kadar beklerseniz 10T yi bile gorur oradan sonrasi icin ya coook beklemek lazim yada asla goremeyecegiz bunlardan biri.
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
May 02, 2018, 02:12:36 AM

Yıl sonuna doğru görmesi gayet olası bir durum olur.Epey bir zaman sürünme aşaması yaşayan piyasa artık az çok birşey kazandırması lazım.Balinalar önceki vurgunun tadını aldılar yine şişirip vurgun yapmak isteyecekler bence..
zabisux
Sr. Member

Activity: 401

Presale is live!

View Profile
May 02, 2018, 09:06:41 AM

Yıl sonuna kalmadan ekim kasım gibi 1 trilyon doları göreceğini düşünüyorum. Büyük bir ihtimalle ethereum, eos, neo gibi coinlerin uçuşu bitcoin e eşilk eder ve baya baya sağlam bir büyümeye şahit oluruz..

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 02, 2018, 09:13:20 AM

Bu sene içinde görme ihtimali yüksek diye düşünüyorum, yine saçma sapan haberler çıkmazsa. Görmemesi için bir neden yok şimdilik, biraz kıpırdama olsa arkasının çok hızlı şekilde göreceğini düşünüyorum.
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
May 02, 2018, 10:30:07 AM

Bu sene görmez gibi geldi bana seneye kesin görür bu sene çok ciddi düştü düşmeseydi bu sene görürdü ama acelesi yok birden yükselen piyasa birden düşüyor
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
May 02, 2018, 10:51:16 AM

Bu kripto para teknolojisi geriye gitmez.Daima ileri gider.Düşer,silkelenir tekrar yukarı gider.İnsanlar da bu teknolojinin ileri gideceğini bildiği için sürekli yatırım yapıyorlar.Marketcap 1 trilyon doları er ya da geç görecek.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
May 02, 2018, 03:55:50 PM

Benim tahminim 2018 icerisinde gorecek ama stabil kalmayacagini dusunuyorum. Inis cikislar devam edecektir ama her yeni bir yukseliste yeni rekorlar gelmesi muhtemel.Eger market degeri 1 trilyonu gorurse ben yatirimin bir kismini cekerim diye dusunuyorum.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 02, 2018, 04:14:10 PM

Zaman olarak ne zaman olur bilmiyorum ama her geçen gün kripto para popülerleşiyor, yakın zamanda medyada coin reklamları da görmeye başlayacağız bence daha da fazlasını görür ama 2018 mi olur 2019 mu bilemiyorum.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: