Bitcoin Forum
May 10, 2024, 05:02:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Narrative network-ico  (Read 153 times)
Cleverjunta (OP)
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
March 12, 2018, 01:43:41 PM

şerefsizim benim aklıma gelmişti böyle bir proje Cheesy içerik oluşturucu gelir dağıtımlı neo tabanlı bir proje.neo projelerine göre token sayısı oldukca az totalde 100m ve 50m satışa açık.İçerik oluşturucuları, moderatörleri ve ağdaki içeriğin kalitesini olumlu yönde etkileyen herkesi ödüllendiren bir sosyal medya ağı. Tüm gelirlerin% 85'i kullanıcılara dağıtılacakmış.ico bitimine 17 gün süre kalmış ve şuana kadar &63 toplanmış
$14,261,912
OF
$22,800,000 (63%)
1.gün %11 2.gün %5 bonus uygulaması yapmış, asıl bonus ön satışta min 800 neo ile %33 verilmiş ve şuan bonussuz fiyatı 1neo=300 narrative.kendi adıma kyc doldurdum onaylanmasını bekliyorum.
1715317375
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715317375
Reply with quote  #2

1715317375
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715317375
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715317375
Reply with quote  #2

1715317375
Report to moderator
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 12, 2018, 02:04:07 PM

Steemitten ne farkı var hocam bunun anlamadım. Ama neo tabanlı coinler bu aralar çoğalıyor. Yatırım yapmak mantıklı ama ben sosyal medya projelerine artık çokta sıcak bakmıyorum steemit bu açığı büyük ölçüde kapattı

tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
March 12, 2018, 06:51:00 PM

Neo nun fiyatı oldukça şişik, bunda bu tip neo icolarına aşırı talep gösteren insanlarında etkisi büyük tabi,
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
March 12, 2018, 06:57:55 PM

Hocam bilgilendirme için teşekkürler, takip etemekte fayda var, bir miktar da alınabilir. Proje iyi görünüyor.

mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
March 12, 2018, 09:29:17 PM

Ben fiyatı şuanda oldukça düşük buluyorum, bence bir miktar alım yapılabilir, yeni koin sonuçta, yaze koinler iyi oluyor,
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
March 12, 2018, 09:31:59 PM

Neo tabanli cikan tokenlere cok fazla guvenmeyin derim ayrica bu proje gercek anlamda tutmaz. Tamam belli bir yatirimi elbette alir ama bir sonuca ulasmasi mumkun degil.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
March 12, 2018, 09:32:34 PM

Neo tabanlı tokenler bir patlama yaratacak gibi pikcio'ya biraz yatırım yaptım neo tabanlı olduğu için ama bunu ilk defa duydum sitesinin linkini bulamadım varsa atabilirmisiniz?

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
March 12, 2018, 10:25:57 PM

Neo tabanlı tokenler bir patlama yaratacak gibi pikcio'ya biraz yatırım yaptım neo tabanlı olduğu için ama bunu ilk defa duydum sitesinin linkini bulamadım varsa atabilirmisiniz?
https://www.narrative.network/ sayfası neonun sayfasında dappslarda altlara doğru yer almakta Smiley
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
March 13, 2018, 03:32:13 PM

neo tabanlı projeler baya ilgi görüyor bu aralar bu neo onun olduğu yer değil bence daha da çıkıcak neo ya ve neo tabanlı projelere yatırım yapmak mantıklı ama sosyal medya projeleri fazla kar getirmiyor açıkçası
Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
March 13, 2018, 07:56:52 PM

kyc formu onaylandı hemen gönderim yapmadan emin olmak için birde sorayım dedim sayfada vardıda bilgi neyse neotracker cüzdanı desteklemiyormuş icoya sadece neon cüzdanla katılım yapılabiliyormuş.hayır neonda narrative adresi eklemyide tracker üzerinden adresi alıp yapıyorsun niye böyle anlamadım bu durumda katılmaktan vazgeçtim.hayırlısı
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
March 15, 2018, 04:23:52 PM

https://blog.narrative.network/introducing-native-and-the-ntv-airdrop-944e60735613   
 airdrop var NTV  dıye bır coın de vereceklermıs. 1 nrve ye 0,6 ntv verecekler  .bu platformu kullanan ılk coın olacakmıs. 1 000 tanecık aldım.neo tabanlı oldugu ıcın kazandıracaktır dıye dusunuyorum
Pages: [1]
  Print  

Jump to: