Bitcoin Forum
June 25, 2024, 06:14:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Ncash hakkında düşünceleriniz ??  (Read 427 times)
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
March 13, 2018, 07:57:52 AM

Ben iyi bir proje olarak görüyorum hocam Ndash i ama tabi ittiyatlı davramak gerekiyor hemen öyle yatırım yapmamak gerekiyor,
ercantalk
Jr. Member
*

Activity: 37
Merit: 1

View Profile
March 13, 2018, 08:53:55 AM

ben yatırım yaptım bir miktar,yaklaşık 270-290 sats civarından alım yapmıştım,bu sene içinde 1 usd hayali kuranlar var ama gerçekten ütopik bir durum,1000 sats görünce satarım  Wink
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
March 13, 2018, 08:59:26 AM

uzun vadeli bir proje değil çünkü böyle bir projeyi hayata geçirmek için blokzincirine gerek yok. piyasada bunun benzerini yapan bir sürü sistem var.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
March 13, 2018, 09:50:07 AM

Bence çok güzel yerlere gidecektir ve 2k sats öyle çok da zor bişey değil daha şimdi 500 satsları bile gördü rahat bişekilde, fakat uzun vadeli bakmak lazım nucleusa ve şuanki gibi tepe fiyatlardan almamak lazım. 3-4 gün içinde x2 yaptılar umarım biraz iner alım fırsatı bekliyorum.
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
March 13, 2018, 10:16:57 AM

Alım fırsatı verdiğinde alacağım ilk fırsatta  arn almıştım onu  zarar ile satmakm istemedim satarsın sattığını çıkar satmazsın düşer, bu isler böyle malesef
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 13, 2018, 10:56:12 AM

Bence de Ncash şu an epey arttı.Alım için riskli buluyorum.Bir düzeltme gelecektir.Düzeltme geldiğinde alınabilir.Yatırımcısına bir hafta da güzel kazandırdı.İkiye katladı yatırımcıları.Şu an kar edenler çıkabilir bu da biraz düşüşü getirir.Yine de iyi takip etmek gerekir ne yapacağı belli olmuyor bu tarz coinlerin.
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
March 13, 2018, 11:08:18 AM

Evet arkadaşlar yeni taze bir coin nereye gider sizce 2000 sat hayal mi

vala yeni coinler candır güzel analizle çok paralar kazandırır ben hep kazandım yeni coinlerden tabi şansımda yaver giti ama 2000 de biraz hayal açıkçası N cash olmaz herhalde ben olsam bu dav coine yatırım yapardım geleceği baya parlak gözüküyor proje çalışanlarıda bayağı çalışkan
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 13, 2018, 12:27:33 PM

240 - 250 lerde girip bu piyasada % 20 iyi rakam diyerek 300 lerde çıktım.
Bitcoin belirsizliğine rağmen düzeltmeler olsada artış sürecek gibi.

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 13, 2018, 12:43:36 PM

@altcoinrookie ncash'i iyi yakaladı diğer fenomenlerden tepki görmesine rağmen sessiz kaldı. supply e göre düşük fiyatta hızla fiyatlanmasında etkili oldu sanırım.

Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
March 13, 2018, 01:12:28 PM

Ncash iyi bir artış yakaladı bu saatten sonra almak biraz sıkıntıya sokabilir ama elinde bulunanlara da satmamalarını tavsiye ederim düşer çıkar belli olmaz ama dip fiyattan alındıysa bekletmekte fayda var.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
March 13, 2018, 03:01:07 PM

Bir arkadasim araciligiyla Pre-Sale e yatirim yapma firsatim olmustu, ve bu kotu donemde gercekten guzel bir getirisi oldu. Gelen tokenlarin ceyregini sattim kalanini tutuyorum. Diger arkadaslarin yorumlarina katiliyorum aslinda proje cok abartilacak bir proje degil ancak marketing olarak guclu ve Binance ta olmasi avantaj ve gun icerisinde inis cikis gosterebiliyor. Alim-satim icin kullanilabilir.
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
March 13, 2018, 08:25:49 PM

549 yaptıktan sonra 450 civarında geziyor ben düşüş başlayınca 467 den çıkmıştım 420 ye kadar geriledi 401 alım emri verdim oraya gelmeyince kaçtı gitti şimdilik

Bakalım fiyat nereye oturacak ona göre bakarız tekrar
Btc hep sınırlarda geziyor bu da piyasayı acayip olumsuz etkiliyor artık cinnet geçirecek millet,  ne olduğu belli değil aylardır mal gibi ekrana bakıyoruz
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
March 13, 2018, 08:29:40 PM

bu coinin diğer özelliklerini geçtim shillenmesinin sebeplerinden birisi, noob diye tabir edilen acemi kesimin borsalara girer girmez cent bazında ucuz coinlere saldırıyor olması sanirim. Tron(trx) 'in yaşadığı pump benzerini görebilir sezonu gelince.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
March 13, 2018, 08:31:34 PM

Sağlam projeli bir token gelecek acayip vaad ediyor şimdi bizim türkler konuşuyor twitterda uzun hodluk seçim yapabilirsiniz bunu
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
March 13, 2018, 09:33:25 PM

Ncash aldı başını gitti ama üzülmeye değmez, bu sıkıntılı piyasa ortamında trade yapma işi zor kafalar karışık, bu saatten sonra da Ncash alım yapılmaz bana kalırsa, başka bir fırsat çıkar nasılsa.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
March 13, 2018, 10:10:46 PM

Ncash iyi bir ivme yakalayacak gibi duruyor kısa bir süre içinde artış da sağladı ama bununla da kalmayıp fiyatı en azından 2x yapabilecel potansiyeli var
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1074

View Profile
March 13, 2018, 10:15:18 PM

2 gün önce alayım mi diye içimden geçirmiştim ama neyi alayım mı deyip almasam değerleniyor 2 katı yaptı benim baktığım fiyattan beni korkutan tek şey ico fiyatı 100 sattı ve ico fiyatının üzerindeydi şu piyasada ico fiyatını katlayan nadir projelerden bugün de güzel bir ivme yakaladı bakalım nereye kadar gidecek

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 13, 2018, 10:20:58 PM

Ncash iyi arttı gerçekten.Şu saatten sonra girmek riskli olabilir.Yine de sağı solu belli olmuyor bu tarz coinlerin.Riskli alabilen giriyor zaten.Ama ben uzak dururum şu saatten sonra.Ven'deyim.Dünden biri %20 üzerine koydu piyasa bu halde iken.Buda benim için yeterli.
Byakuya
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
March 13, 2018, 11:24:01 PM

Ncash iyi arttı 500 ü kırabilirse daha da yükselir 2000 konuşuluyor böyle popüler olan coinler total supplydan biraz bağımsız olarak genelde 2000 sat civarından dönüyor zaten bknz. digibyte verge trx. Psikolojik bir etki olabilir.  Ekibi kaliteli gözüküyorlar site için ve whitepaper için baya uğraşılmış. Ama bence dikkatli olmakta fayda var çünkü çıkalı çok az oldu ICO fiyatının şu an 4.5 katı. Airdropla sadece bi form doldurarak elde etmiş insanlar kolayca satabilir. Zaten yeni çıkan coinlerin klasik hareketi çıktığı gibi yükselip düşmek bu daha kaliteli olduğu için sağlam yükseldi ve devam edebilir. Çıkış yerini iyi kestirmek lazım.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 14, 2018, 08:49:12 AM

Şu ortamda 2000'i zor görüyorum.Piyasa açılırsa belki görebilir ama şu ortamda zor gibi gözüküyor.Gerçekçi olmak lazım ise.Bu fiyatlardan biraz daha üstüne koyabilir ama sonrası için aynı şeyi düşünmüyorum.Artıştan sonra belli bir düzeltme gelir.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: