Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:02:07 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Beaxy - Hepsi Bir Arada Kripto Para Borsası  (Read 2223 times)
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 28, 2018, 06:42:24 AM

Bir borsa çıksın ve şu vaadlerini yerine getirsin diye çok istiyorum genellikle hep böyle şunu yapacaz yok şöyle harikayız diyorlar ama üzerinden aylar geçiyor hiç bir gelişme yok. Coss ve Cobinhood eh işte denebilecek borsalar, cobinhood arayuzu hiç hoşuma gitmiyor. Merakla bekliyorum demosunu
melancoly (OP)
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
March 28, 2018, 09:25:28 AM

Beaxy'de hoşuma giden ico'dan önce demo platformun canlı olacak olması. Yani neye para yatırdığımızı bilecek olmak gerçekten benim çok hoşuma gidiyor.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 28, 2018, 11:50:55 AM

Borsalar talep görmeye başladı hepsi bir binance olma yolunda , tabi ki kimler başarılı olur bilemiyorum. Ancak hacmi artmasıyla birlikte bu borsa projeleri başarılı olabilir. İLk başta poloniex vardı (en çok kullanılan ve benim yetiştiğim ) sonra bitrex e kaydı herkes şimdi revaçta olan Binance belki bir sonra ki bu olur.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
March 28, 2018, 06:27:56 PM

ödül programına katılanlar iyi kazanacaklardır, coss icosunda fazla para toplanmasa da dağıtılanlar hatrı sayılır bedele ulaşmıştı..

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
triclinics21
Member
**

View Profile
March 29, 2018, 07:37:21 AM

Beaxy'i benim hoşuma gidiyor, renklerindenmi yoksa takımda çok fazla borsa konusunda deneyimli yazılımcıdanmı nedir bilmiyorum ama hardcap yapma potansiyeli görüyorum bu projede.
melancoly (OP)
Member
**

View Profile
March 29, 2018, 10:23:52 AM

Burada Beaxy diğer özellikler hakkında bilgi
https://medium.com/beaxy-exchange/preparing-for-takeoff-a-quick-look-at-beaxys-features-and-where-we-re-headed-ef34d4387a95
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 30, 2018, 08:20:16 AM

Borsa olsun yeter ki 8-10miyon ölüsü bile topluyor, cobinhood, coss ve coinmetroyu gorduk hepsi birşeylar yaptı coss ve cobinhood çalışıyorlar ayrıca dönem dönem fiyatlarıda yükseliyor.
melancoly (OP)
Member
**

View Profile
March 30, 2018, 09:18:50 AM

Beaxt whitepaper artık on farklı dilde mevcut!
https://twitter.com/BeaxyExchange/status/978625980465143808
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 31, 2018, 05:44:43 AM

Nex de var borsa birde next vardı, coss, cobinhood, coinmetro, blackmoon, oax vb. o kadar çok borsa varki beaxy de iş yapacaktır muhakkak ama nex ile aynı zaman denk geliyor birde piyasa patlak.
prdn
Member
**

Activity: 504

View Profile
March 31, 2018, 06:02:58 AM

Bir çok borsa projesi çok müthiş rakamlar toplayabildi, o yüzden belkide borsa projeler bitmiyor. Dönemsel olarak kumar, sigorta ve borsa projeleri üst üste geliyor ama artık daha reel işler yapılmalı. Beaxy'e karşı sıcak bakıyorum ve gerçekten iyi işler yapacağına inanıyorum ama nex gibi bir dev ile aynı zamanda olmaları kötü olacak
melancoly (OP)
Member
**

View Profile
March 31, 2018, 06:57:21 AM

İlk 15.000 kullanıcı arasında 1 milyon BXY token dağıtılacak
https://support.beaxy.com/hc/en-us/articles/360001407993-BXY-Airdrop
melancoly (OP)
Member
**

View Profile
April 01, 2018, 08:42:50 AM

Beaxy'de işlemlerde çalışacak hangi tokenler olacak?
https://support.beaxy.com/hc/en-us/articles/360001593254-Which-coins-tokens-will-be-available-for-trading-on-Beaxy-
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 01, 2018, 12:02:27 PM

Beaxy'de hoşuma giden ico'dan önce demo platformun canlı olacak olması. Yani neye para yatırdığımızı bilecek olmak gerçekten benim çok hoşuma gidiyor.

hadi ya bu özelliğini bilmiyordum o zaman bayağı ilgi çekici olabilir canlı bir platform falan olması cidden çok güzel bir özellik ben bu projeyi detaylı bir araştırayım

trc22@gmail.com
Member
**

View Profile
April 02, 2018, 09:26:27 AM

Sadece kendi tokenlerini dondurmaya veya kilitlemeye izin veriyorlar değilmi. Buna göre yapılan işlemlerden indirim sağlanıyor, beni çok bağlamıyor ben holderim genelde ama balinalar dadanırsa veya bot kullanımı yoğun olursa epey bir işe yarayabilir bu özellik
melancoly (OP)
Member
**

View Profile
April 02, 2018, 10:27:16 AM

Sadece kendi tokenlerini dondurmaya veya kilitlemeye izin veriyorlar değilmi. Buna göre yapılan işlemlerden indirim sağlanıyor, beni çok bağlamıyor ben holderim genelde ama balinalar dadanırsa veya bot kullanımı yoğun olursa epey bir işe yarayabilir bu özellik
Evet Hocam kendi tokenleri dondurulabiliyor, bu şekilde epey bir fee indirimine sahip olabiliyorsunuz.
https://longcatchain.com/ico/beaxy-exchange
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
April 02, 2018, 12:54:04 PM

Daha önce de olumlu düşüncelerimi paylaşmıştım şimdi biraz daha araştırdım ve dediklerini yapabilirlerse süper olur. Bununla ilgili kişisel düşüncelerimi paylaştığım bir blog yazdım. Düzeltilmesi gerekli yerleri ve fikirlerinizi bildirirseniz sevinirim.

https://steemit.com/tr/@darkxen/beaxy-yeni-nesil-merkezi-olmayan-kripto-para-borsasi
prdn
Member
**

View Profile
April 03, 2018, 09:06:49 AM

Daha önce de olumlu düşüncelerimi paylaşmıştım şimdi biraz daha araştırdım ve dediklerini yapabilirlerse süper olur. Bununla ilgili kişisel düşüncelerimi paylaştığım bir blog yazdım. Düzeltilmesi gerekli yerleri ve fikirlerinizi bildirirseniz sevinirim.

https://steemit.com/tr/@darkxen/beaxy-yeni-nesil-merkezi-olmayan-kripto-para-borsasi

Güzel makale hocam da bu adamlar türkçe makale kabul etmiyor diye biliyorum veya çok hit almanız gerekiyor öyle yazmışlar galiba. Biraz reklam yapın yazık olmasın
melancoly (OP)
Member
**

View Profile
April 03, 2018, 09:29:26 AM

Neden Beaxy ICO'ya yatırım yapmalısınız?
https://www.youtube.com/watch?v=h_CP91iviSo
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
April 03, 2018, 08:32:37 PM

Son zamanlarda pekçok borsa ICO'su olmaya başladı. Ancak kesinlikle diğerlerinden sıyrılacak bir proje gibi duruyor. Gerçek para yatırabilme özelliği pekçok borsada olmayan, özellikle yeni kripto yatırımcıları için büyük kolaylık sağlayacak güzel bi özellik.
Ellerinize sağlık, çok güzel bir çeviri olmuş.
prdn
Member
**

View Profile
April 04, 2018, 08:05:06 AM

Ben yatırım yapma karar verdim bu projeye, özellikle fee kesintileri benim hoşuma gitti. Yakında referans link paylaşımları olur, sınırsız sekilde referans linkler üye olanların ticaretinden komisyon alabilecek ve gerçekten başarılı bir süreç. Pasif gelir olacaktır
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: