Bitcoin Forum
May 07, 2024, 09:00:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Merit Kaynağı Hakkında  (Read 403 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
March 12, 2018, 05:06:11 PM

Merhaba değerli arkadaşlar,

Merit kaynağı olmak için ne gibi şartlar bulunuyor? Ne yapmamız gerek sMerit dağıtıcısı olmak için?
1715115658
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715115658
Reply with quote  #2

1715115658
Report to moderator
1715115658
Hero Member
*

Ignore
1715115658
Reply with quote  #2

1715115658
Report to moderator
1715115658
Hero Member
*

Ignore
1715115658
Reply with quote  #2

1715115658
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715115658
Hero Member
*

Ignore
1715115658
Reply with quote  #2

1715115658
Report to moderator
1715115658
Hero Member
*

Ignore
1715115658
Reply with quote  #2

1715115658
Report to moderator
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
March 12, 2018, 07:27:26 PM

Onlar kendi belirledi diye biliyorum şuan 40 kişi kadar diye hatırlıyorum. Türklerden yok aralarında maalesef, bizlerde de kalmadı hem
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
March 12, 2018, 09:42:18 PM

Merit kaynağı olmak için ne gibi şartlar bulunuyor? Ne yapmamız gerek sMerit dağıtıcısı olmak için?

Onlar kendi belirledi diye biliyorum şuan 40 kişi kadar diye hatırlıyorum. Türklerden yok aralarında maalesef, bizlerde de kalmadı hem

Ben EFS dışında merit kaynağı yok sanıyordum ama varmış. Bizden birileri de merit kaynağı olsun diyerek meta'da konu açtım bunun için. Şimdilik olumlu olumsuz bir geri dönüş yok.
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
March 13, 2018, 01:13:38 AM

umarım Türkçe forum kısımlarında da merit kaynakları artar. Bu şekilde merit almamız çok güçleşiyor. Yurt dışı forumlarında birşeyler yazsakta istenen merit bir türlü gelmeyebiliyor.
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 13, 2018, 01:34:48 AM

Gerçekten çok iyi ingilizce bilen insanlar hariç genelleme yapıcak olursak bizler kendimizi ingilizce ifade ederken çok zorlandığımız için genel forumda kaliteli postlar atıp merit kasmamız nerdeyse imkansız.
Mhanbostancı'nın metadaki postunu da okudum bizim Türkler hariç diğerleri paylaştığı gönderilerin Türkçe olmasından ve anlamamalarından şikayet etmişler ki nedenini anlamadım.Zaten anlamalarına gerek yok ki. Local bölümün kaynağı olucak adam. En kötü local bölümün moderatörlerine danışarak local bölümlerde merit kaynakları oluşturabilirler.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
March 13, 2018, 05:50:54 AM

EFS'nin verdiği bilgiye göre, merit verdiğiniz 10 mesaj ile theymos'a başvuru yapmak gerekiyormuş. Görünen şartın sadece bu olduğu daha sonra da theymos inceleyecekmiş.
acilinden merit source ihtiyacımız var. bu esgeçilecek bir durum değil işin açığı.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
March 13, 2018, 02:21:25 PM

EFS'nin verdiği bilgiye göre, merit verdiğiniz 10 mesaj ile theymos'a başvuru yapmak gerekiyormuş. Görünen şartın sadece bu olduğu daha sonra da theymos inceleyecekmiş.
acilinden merit source ihtiyacımız var. bu esgeçilecek bir durum değil işin açığı.

Bizim merit verdiğimiz 10 mesaj mı olacak? Türkçe bölümlerde merit dağıtıyorum ben elimden geldiğince fakat global bölümde pek merit vermiyorum.
teramit
Legendary
*

Activity: 1870
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
March 14, 2018, 04:53:19 PM

Şu yerel forumda merit kaynağı olarak seçilebilecek adam sayısı Türkiye deki üyelerce bellidir ama Forum adminlerinin düşündüğünüzden farklı kriterleri var. Bunun dışında Türkçe içeriğe odaklı bir kriter göremedim yani ingilizce içerik üzerine odaklanmışlar şansınıza TR yi takip eden bir kişi seçildi diye biliyorum ben. Yenisini seçerler mi sanmam, Yani "TR de dağıtacak adam yok seçmeniz lazım" adamlar için geçerli bir argüman değil onu belirteyim. Esasen bu merit kaynakları negatif meritlerde de kaynak olacaklar mı, bu da enteresan bir durum olurdu  Cheesy
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
March 14, 2018, 05:01:45 PM

Şu yerel forumda merit kaynağı olarak seçilebilecek adam sayısı Türkiye deki üyelerce bellidir ama Forum adminlerinin düşündüğünüzden farklı kriterleri var. Bunun dışında Türkçe içeriğe odaklı bir kriter göremedim yani ingilizce içerik üzerine odaklanmışlar şansınıza TR yi takip eden bir kişi seçildi diye biliyorum ben. Yenisini seçerler mi sanmam, Yani "TR de dağıtacak adam yok seçmeniz lazım" adamlar için geçerli bir argüman değil onu belirteyim. Esasen bu merit kaynakları negatif meritlerde de kaynak olacaklar mı, bu da enteresan bir durum olurdu  Cheesy

Kesin sonuç alacağımı bilsem ve prosedürleri bilsem bende başvurumu yapacağım ama maalesef kaynak bulamadım.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 14, 2018, 06:14:04 PM

theymos 6 ayda inceler 1 yılda cevap verir artık.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
criptolover12
Member
**

Activity: 238

View Profile
March 14, 2018, 08:47:37 PM

turkce icerik icin de merit kaynagi olmasi lazim. sadece turkce yazanlar var aramizda

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
March 15, 2018, 04:24:24 PM

turkce icerik icin de merit kaynagi olmasi lazim. sadece turkce yazanlar var aramizda

Katılıyorum, ayrıca global forumlarda anlatmak istediğimizi net yazamadığımız zamanlarda da kaliteli bilgi içeren mesajlarımız ne yazık ki anlatım bozukluğu nedeniyle merit alamıyor.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
March 15, 2018, 06:28:19 PM

Kesin sonuç alacağımı bilsem ve prosedürleri bilsem bende başvurumu yapacağım ama maalesef kaynak bulamadım.

Bu konuda en iyi EFS ile iletişime geçmek olacak. En net bilgiyi ondan alabiliriz.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
March 16, 2018, 05:25:30 PM

Bu konuda en iyi EFS ile iletişime geçmek olacak. En net bilgiyi ondan alabiliriz.

Ana konu üzerinden okudum mesajları, merit alması gereken kaliteli 10 mesaj seçmemiz gerekliymiş ki nasıl kullanacağımızı görsünler, bilsinler. Kısa zaman içerisinde başvuru yapmayı düşünüyorum.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
March 16, 2018, 06:13:31 PM

Merit kaynağı olabilmek için rank sınırı var mı?

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
March 16, 2018, 07:21:23 PM

Belirli bir rank sınırı yok ama eski üyelerden seçildiği kesin. Theymos öncelikle 10 mesaj gösterilmesini istiyor ki bu bence en basit kriteri. Çok farklı şeylere dikkat ederek seçiyordur kaynakları. Çünkü suistimal etmek için merit kaynağı olmaya çalışan çok kişi var. Sırıtıyorlar yani başvururken bile Cheesy
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
March 17, 2018, 01:47:21 PM

Belirli bir rank sınırı yok ama eski üyelerden seçildiği kesin. Theymos öncelikle 10 mesaj gösterilmesini istiyor ki bu bence en basit kriteri. Çok farklı şeylere dikkat ederek seçiyordur kaynakları. Çünkü suistimal etmek için merit kaynağı olmaya çalışan çok kişi var. Sırıtıyorlar yani başvururken bile Cheesy

Genellikle rütbeye bakmadan eski üyeler tercih ediliyor diye biliyorum.
Cafex
Member
**

Activity: 392

View Profile
March 17, 2018, 10:02:49 PM

Türklerde merit kaynağı olmaması büyük sıkıntı.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 18, 2018, 08:24:53 AM

Ben EFS dışında merit kaynağı yok sanıyordum ama varmış. Bizden birileri de merit kaynağı olsun diyerek meta'da konu açtım bunun için. Şimdilik olumlu olumsuz bir geri dönüş yok.

emin olun Türklerden merit kaynağı olsa hemen eş dost akrabalarına doldurur meriti. bizim gibilere bir şey düşmez bile. merit olayına site bir çözüm bulsa iyi olur. hergün forumda olup giren çıkanlara bakıp aylık belli sayıda merit gönderse çok iyi olacak. ilk başlarda merit geldi ama sonra fos. bu gidişle kıyamete kadar rütbe alamayız. bir iki aktif kişi hariç.
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
March 18, 2018, 08:29:36 AM

emin olun Türklerden merit kaynağı olsa hemen eş dost akrabalarına doldurur meriti. bizim gibilere bir şey düşmez bile. merit olayına site bir çözüm bulsa iyi olur. hergün forumda olup giren çıkanlara bakıp aylık belli sayıda merit gönderse çok iyi olacak. ilk başlarda merit geldi ama sonra fos. bu gidişle kıyamete kadar rütbe alamayız. bir iki aktif kişi hariç.

merit kaynağı olsun da ben eşine dostuna vermesine razıyım. merit kaynağı olmazsa locale o meritler de giremeyecek. bir zamandan sonra çok dikkat çekeceği için hesapları riske atmamak adına dağıtacak hakeden mesajlara da. theymos'un birisini merit kaynağı yaptıktan sonra ne yaptı acaba diye dönüp bakmayacağını düşünmüyorum. 
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: