Bitcoin Forum
June 07, 2024, 02:54:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Swapy Network: Kredilere Evrensel Ulaşım Çözümü  (Read 278 times)
vycl87 (OP)
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
March 12, 2018, 06:38:53 PM
Last edit: April 20, 2018, 05:59:23 PM by vycl87
Merited by ridertiger (2)

yaazcryptos
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 5

View Profile
March 12, 2018, 09:38:46 PM

Güzel bi projeye benziyor. bountyhivedan bountylere de katıldık..hayırlısı Smiley
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
March 13, 2018, 04:18:31 AM

Takip edilmesi gereken, güzel bir proje. Maddi olarak değeri yüksek olacak bi yapısı var. Bekleyip göreceğiz. Türkçe whitepaper da gelecek.
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
March 13, 2018, 11:18:11 AM

bountyhive ekibinin reklam kampanyasını yürüttüğü bir ico. twitter kampanyasına katılmıştım. Projeyi detaylı olarak inceleme fırsatı bulamamıştım. Whitepaper çevirisini de yapacak mısınız?
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
March 14, 2018, 03:22:27 PM

bountyhive ekibinin reklam kampanyasını yürüttüğü bir ico. twitter kampanyasına katılmıştım. Projeyi detaylı olarak inceleme fırsatı bulamamıştım. Whitepaper çevirisini de yapacak mısınız?

Ceviri devam ediyor. Whitepaper bi aksilik olmazsa hafta sonuna hazır olacak buradan paylacagim
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
March 14, 2018, 03:24:32 PM

Ceviri devam ediyor. Whitepaper bi aksilik olmazsa hafta sonuna hazır olacak buradan paylacagim

Projeyi beğendim, bountyhive eşliğinde güzel bir satışa ve kampanyaya imza atacaktır. Kolay gelsin.

1881 - 193∞
Guap0
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
March 14, 2018, 04:09:05 PM

Proje tutacak gibi gözüküyor takipteyiz
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
March 14, 2018, 09:34:45 PM

Proje kesinlikle tutabilecek bir proje. Aslında arbitraj ile, FX borsaları ile global anlamda doviz al sat ile yapılmaya benzer bir şeyi yapmaya çalışıyor Swapy. Ucuz kredi olan ülkeden bunu alıp, kredi oranı yüksek ülkerelerde finansman yaratıyor. Bunu bireysel bazda yapmak ne derece mümkün olur bilemem ama global anlamda rekabeti arttırıp, faiz rekabeti yaratarak tüketiciye fayda sağlayabilir. Bu tarz bir proje başarılı olabilirse çok iyi yerlere gelir. Swapy benim bu alanda duyduğum ilk. İlkler de her zaman ayrı bir özelliğe sahiptir. Bakalım nasıl olacak göreceğiz.

Ayrıntılı bilgi, çalışma stratejisi gibi bilgiler için Türkçe WhitePaper çevirisi tamamlanıp, başlık güncellendi. İlk post üzerinden Türkçe Whitepaper i indirebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.
ridertiger
Full Member

Activity: 490
Merit: 110

View Profile
March 15, 2018, 05:45:18 AM

Gayet guzel bir fikir, yalniz faizin fazla oldugu ulkelerde bunun yuksek olmasinin sebepleri var, ve genellikle hepsi gelip risk faktorune dayaniyor. Tabii tutup bireylere degil de mesela bankalara veya devletlere ucuz faizli borc verirse olabilir.
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
March 18, 2018, 08:11:20 PM

Swapy projesi çalışır ve başarılı olursa ve/veya benzer herhangi bir proje fark yaratırsa Bu uluslarasi alanda faiz farkliliklarini ortadan kaldırır, piyasa ülke içinde olduğu gibi rekabete dayalı global dengeye gelir.
Faizi yüksek ülkeye giren para akışı o ülkede para doygunluğu yaratır ve faiz düşmesine sebep olur, düşük faizle kredi veren ulkelerdeki para çıkışı para arzını arttırır bu da faiz yükselmesine neden olur.

Tabi bu soylediklerim tamamen teoride yani kamusal engeller, güvenilirlik vs bu olayı farklı da etkileyebilir. Az gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler bu proje ile gelecek fırsatı iyi kullanırsa kazanacağı ivme çok faydalı olabilir.
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
April 16, 2018, 11:09:26 AM

Güzel bir projeye benziyor. finansal açıdan yenilikler içeren . bountyhive platformundaki kampanyasına katıldım. geleceği parlak bir proje başarılar
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
April 27, 2018, 12:58:13 PM

imza kampanyasındayız bakalım ne olacak önümüzdeki hafta son diye hatırlıyorum tarihi. bakalım durum ne olur.. sitelerinde kaçıncı fazdan gittiğini pek bulamadım bilen var mı acaba
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
April 27, 2018, 05:18:57 PM

Eldeki kampanya bitince mutlaka katılınası bir proje bence de. Gerek isim gerekse proje detayları olsun, sonucunun çok pozitif olacağını düşünüyorum, bekleyip göreceğiz hep birlikte. Umarım yanıltmaz yatırımcılarını...
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
May 02, 2018, 07:38:18 AM

bugün bountyhive de proje bitiyor umarım bizleri mutlu eder güzel bir projeydi uzun süredir imzasındaydım
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
May 09, 2018, 04:27:27 PM

Proje hakkında bilgilendirme yapmak istedim. Swapy projesi, dünya üzerindeki kredi faiz oranlarının farklılığını konu alarak yola çıkmış bir proje. Faizi yüksek olan bir ülke de borç almak isteyen kişi ile, faizi düşük ülke de yaşayan ve parasını değerlerndirmek isteyen insanları makul bir seviyede birleştirerek, hem parasını değerlendirmek isteyen kişiyi, hemde düşük maliyetli kredi imkanını sunmaya çalışacak bir proje. Sadece bunu kavramak bile projenin vaat ettiği şeyin önemini anlatmaya yetiyor bence. Şimdi ütopik olmadan normal düşünürsek, yapmaya çalıştığı şey çok kolay değil. Öyle bir iki günde fark yaratabilecek bir proje hiç değil. Her sektörün olduğu gibi, finansal yaşamında kendince dinamikleri var. Bu nedenle proje 6 aya sizi zengin eder diyemem. Niyeti iyi bir proje bunu kesinlikle söylerim. Takımı da iyi çalışan bir ekip.

Token satışı işine gelirsek biliyorsunuz başta ABD ve Çin olmak üzere bir kaç ülke vatandaşlarının ICO'lara katılımını ya istemiyor ya da regüle ediyor ve zorlaştırıyor. Bu nedenle bugünlerde bir çok güzel proje fon toplayamadığı için ya geri çekiliyor ya da baştan token satışına çıkıyor. Swapy bu ortamda 5 milyon $' a yakın bir para topladı. Yakşalık 2 milyon token sattı. Ancak bu rakamlar bir çok proje için hardcap hedefi iken Swapy büyük bir yatırım düşüncesi olduğundan bu hedef neredeyse Softcap düzeyinde. Bu arada bu rakamın 3 Mayıs itibariyle açıklanan tutar olduğunu belirteyim. Biraz daha artmış olması mümkün. Token satışı devam ediyor. Aynı zamanda %15'lik indirimde mevcut. Almak isteyenler Swapy'nin websitesini ziyaret edebilir.
aysego
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
May 11, 2018, 08:08:46 PM

Projeyi konsept anlamında gerçekten çok beğeniyorum. Düşünsenize kendi ülkenizdeki kredi oranı yüksek diye farklı bir ülkeden kolaylıkla kredi çekebileceksiniz. Ayrıca kimliğinizi bir kere onaylattıktan sonra bir daha kredi çekmek için tekrar tekrar aynı bilgileri girmeniz ve sayfalarca imza atmanız gerekmeyecek.
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
May 19, 2018, 03:21:57 PM

Proje hakkında bilgilendirme yapmak istedim. Swapy projesi, dünya üzerindeki kredi faiz oranlarının farklılığını konu alarak yola çıkmış bir proje. Faizi yüksek olan bir ülke de borç almak isteyen kişi ile, faizi düşük ülke de yaşayan ve parasını değerlerndirmek isteyen insanları makul bir seviyede birleştirerek, hem parasını değerlendirmek isteyen kişiyi, hemde düşük maliyetli kredi imkanını sunmaya çalışacak bir proje. Sadece bunu kavramak bile projenin vaat ettiği şeyin önemini anlatmaya yetiyor bence. Şimdi ütopik olmadan normal düşünürsek, yapmaya çalıştığı şey çok kolay değil. Öyle bir iki günde fark yaratabilecek bir proje hiç değil. Her sektörün olduğu gibi, finansal yaşamında kendince dinamikleri var. Bu nedenle proje 6 aya sizi zengin eder diyemem. Niyeti iyi bir proje bunu kesinlikle söylerim. Takımı da iyi çalışan bir ekip.

Token satışı işine gelirsek biliyorsunuz başta ABD ve Çin olmak üzere bir kaç ülke vatandaşlarının ICO'lara katılımını ya istemiyor ya da regüle ediyor ve zorlaştırıyor. Bu nedenle bugünlerde bir çok güzel proje fon toplayamadığı için ya geri çekiliyor ya da baştan token satışına çıkıyor. Swapy bu ortamda 5 milyon $' a yakın bir para topladı. Yakşalık 2 milyon token sattı. Ancak bu rakamlar bir çok proje için hardcap hedefi iken Swapy büyük bir yatırım düşüncesi olduğundan bu hedef neredeyse Softcap düzeyinde. Bu arada bu rakamın 3 Mayıs itibariyle açıklanan tutar olduğunu belirteyim. Biraz daha artmış olması mümkün. Token satışı devam ediyor. Aynı zamanda %15'lik indirimde mevcut. Almak isteyenler Swapy'nin websitesini ziyaret edebilir.
Bilgilendirme için çok teşekkürler. Ayrıca Swapy Network, Havven ile ortaklık yapmıştır. Bu ortaklık, uluslararası kredilerin en büyük potansiyel sorunlarından biri olan, para birimlerinin fiyat dalgalanması probleminin ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır.
Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
May 21, 2018, 09:12:09 PM

Yapmak istedikleri şey zor. Çalışmanın yanı sıra güç isteyen hedefleri var. Yukarıda yazılanlara göre de iyi ortaklıklar kurmuşlar. Umarım vaadettiklerini yapabilirler.
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
May 27, 2018, 04:36:06 PM

Yapmak istedikleri şey zor. Çalışmanın yanı sıra güç isteyen hedefleri var. Yukarıda yazılanlara göre de iyi ortaklıklar kurmuşlar. Umarım vaadettiklerini yapabilirler.

Maalesef önceki gün yaptıkları açıklama ile soft cap e ulaşamadıklarını ve projeyi durdurma kararı aldıklarını duyurdular. Yatırım yapanların iadesi için Swapy Websitesinde yer alan adımları izlemesi yeterli olacaktır.

ibram211
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
May 27, 2018, 05:17:28 PM

Her alanda projeler üretiliyor ama birçoğu sadece kağıt üzerinde kalır bu projenin de hedefi güzeldi ama rağbet olmayınca sonuç bu
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: