Bitcoin Forum
May 12, 2024, 04:06:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Crypto Plus - nova kripto mjenjačnica u Hrvatskoj  (Read 188 times)
Mi5h0 (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
March 12, 2018, 09:26:01 PM
 #1

"Crypto Plus je nova mjenjačnica kriptovaluta na tržištu Hrvatske, koja osim već poznatih Bitcoin-a, Ethereum-a i Litecoin-a, nudi i druge kriptovalute kao što su Ripple i Zcash i aktivno radi na uvođenju novih valuta kako bi Vam uvijek ponudila više."

https://cryptoplus.hr/

Otvaram ovu temu pošto nisam našao puno informacija o ovoj mjenjačnici. Ima li netko konkretna iskustva?

Sudeći prema sjedištu tvrtke, osobno baš i nemam previše povjerenja. Wink
https://goo.gl/maps/i6jVBEb4bXU2
1715486801
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715486801

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715486801
Reply with quote  #2

1715486801
Report to moderator
1715486801
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715486801

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715486801
Reply with quote  #2

1715486801
Report to moderator
1715486801
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715486801

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715486801
Reply with quote  #2

1715486801
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715486801
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715486801

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715486801
Reply with quote  #2

1715486801
Report to moderator
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
March 12, 2018, 09:46:32 PM
 #2


Sudeći prema sjedištu tvrtke, osobno baš i nemam previše povjerenja. Wink
https://goo.gl/maps/i6jVBEb4bXU2

Nemoj tako, ne sudi po vanjskom izgledu zgrade neke od najvećih firmi današnjice su počele u garaži (Apple), podrumu ili na tavanu. Lokalni primjer koji mi odmah pada napamet ...  HG-Spot je krenuo iz podruma.
Gledaj to s pozitivne strane barem znaš gdje vlasnik stanuje, ne skriva se, kod neke firme iz mramorne zgrade nećeš sigurno doznati takvu stvar. Smiley


Mi5h0 (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
March 12, 2018, 10:30:17 PM
 #3


Sudeći prema sjedištu tvrtke, osobno baš i nemam previše povjerenja. Wink
https://goo.gl/maps/i6jVBEb4bXU2

Nemoj tako, ne sudi po vanjskom izgledu zgrade neke od najvećih firmi današnjice su počele u garaži (Apple), podrumu ili na tavanu. Lokalni primjer koji mi odmah pada napamet ...  HG-Spot je krenuo iz podruma.
Gledaj to s pozitivne strane barem znaš gdje vlasnik stanuje, ne skriva se, kod neke firme iz mramorne zgrade nećeš sigurno doznati takvu stvar. Smiley


Da, da... u pravu si. Odijelo ne čini čovjeka... Ali s druge strane, kakav posao bi povjerio tvrtki s nazivom 'web development d.o.o.' a stranicu svoje vlastite kripto mjenjačnice su smjestili na HostGator hostingu (starting at only$3.95/mo!) ? Grin

Za reklamu na Bug-ovom portalu se ima novaca a štedi se na hostingu? A da niti ne spominjemo sigurnost takve platforme... ccc

I.Grozni
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 286


Coinomi multi-coin HD wallet


View Profile
March 13, 2018, 12:50:37 PM
 #4


Sudeći prema sjedištu tvrtke, osobno baš i nemam previše povjerenja. Wink
https://goo.gl/maps/i6jVBEb4bXU2

Nemoj tako, ne sudi po vanjskom izgledu zgrade neke od najvećih firmi današnjice su počele u garaži (Apple), podrumu ili na tavanu. Lokalni primjer koji mi odmah pada napamet ...  HG-Spot je krenuo iz podruma.
Gledaj to s pozitivne strane barem znaš gdje vlasnik stanuje, ne skriva se, kod neke firme iz mramorne zgrade nećeš sigurno doznati takvu stvar. Smiley


Da, da... u pravu si. Odijelo ne čini čovjeka... Ali s druge strane, kakav posao bi povjerio tvrtki s nazivom 'web development d.o.o.' a stranicu svoje vlastite kripto mjenjačnice su smjestili na HostGator hostingu (starting at only$3.95/mo!) ? Grin

Za reklamu na Bug-ovom portalu se ima novaca a štedi se na hostingu? A da niti ne spominjemo sigurnost takve platforme... ccc



Ja vjerujem da će ta mjenjačnica mjenjati i sjedište i servere kako bude rastao interes i kako budu sticali profit od provizije. @RegulusHr dobro kaže da su neki počinjali i u podrumima, garažama i tko zna gdje, a danas su teški stotine milijardi dolara. Bitno je da u početku ne budu skupi jer bi ih to eliminiralo iz utakmice. Potpuno je svejedno gdje se nalazi kada se posao vrti online.
Mi5h0 (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
March 13, 2018, 01:07:30 PM
 #5


Ja vjerujem da će ta mjenjačnica mjenjati i sjedište i servere kako bude rastao interes i kako budu sticali profit od provizije. @RegulusHr dobro kaže da su neki počinjali i u podrumima, garažama i tko zna gdje, a danas su teški stotine milijardi dolara. Bitno je da u početku ne budu skupi jer bi ih to eliminiralo iz utakmice. Potpuno je svejedno gdje se nalazi kada se posao vrti online.

Naravno, sve je moguće i nadam se da si u pravu. Samo, ne slažem se da je svejedno gdje se hosta takav servis u današnje vrijeme. Sigurno ne bi bilo lijepo vidjeti da mu se netko uvali na server i izmjeni adrese za dopozite. Tko bi bio odgovoran za gubitak sredstava?   
marlboroza
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1932
Merit: 2270


View Profile
March 17, 2018, 06:08:40 PM
 #6


Sudeći prema sjedištu tvrtke, osobno baš i nemam previše povjerenja. Wink
https://goo.gl/maps/i6jVBEb4bXU2

Nemoj tako, ne sudi po vanjskom izgledu zgrade neke od najvećih firmi današnjice su počele u garaži (Apple), podrumu ili na tavanu. Lokalni primjer koji mi odmah pada napamet ...  HG-Spot je krenuo iz podruma.
Gledaj to s pozitivne strane barem znaš gdje vlasnik stanuje, ne skriva se, kod neke firme iz mramorne zgrade nećeš sigurno doznati takvu stvar. Smiley


Da, da... u pravu si. Odijelo ne čini čovjeka... Ali s druge strane, kakav posao bi povjerio tvrtki s nazivom 'web development d.o.o.' a stranicu svoje vlastite kripto mjenjačnice su smjestili na HostGator hostingu (starting at only$3.95/mo!) ? Grin

Za reklamu na Bug-ovom portalu se ima novaca a štedi se na hostingu? A da niti ne spominjemo sigurnost takve platforme... ccc
Ako je sjedište firme na toj adresi uopće ne mora značiti da je i mjenjačnica baš na toj adresi.
Firma ima OIB i matični broj pa bi i informacije o vlasniku trebale biti javno dostupne, zar ne?

Inače, nevezano, na toj adresi je prijavljena još jedna firma, mikrijad d.o.o.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!