Bitcoin Forum
May 12, 2024, 01:35:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: NEXPARA ÖLDÜ!!! -- KÜÇÜK SU BALONU PATLADI--İÇİ BOŞ PROJELER BÖYLEDİR--  (Read 595 times)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 14, 2018, 06:21:14 AM
Last edit: March 14, 2018, 11:34:56 AM by dannybrown

Adamlar Türkiye cumhuriyetinde tanınmayan kripto paralar için
BDDK YA başvuramayacaklarını yeni öğrenmişler.
ALLAHIN CAHİL CÜHELALARI.
bunları telegram kanalından uyardım
Bana hakaret edip attılar
Daha 1 hafta olmadı.
PROJE İPTAL.
minik su balonumuz patladı Sad
YERLİ VE MİLLİ PARAMIZ ÇÖKTÜ Sad
yetişin dostlar kopya erc20 tokeni milli geliştiriciler tarafından üretilen YERLİ coin diye yutturacaklardı.
beşiktaş bile sizden daha yerlidir orda bile en azından caner oynuyo arada. Cheesy ethereum alt yapılı tokene türk geliştirişciler ile yapılan COİN demek için.çok değişik bi kafa lazım.

Edit:Yatırımcıların paralarını iade edeceklerini söylüyorar.
Kendilerine alt yapısız içi boş tokenin bir işe yaramayacağını söyleyince.
İSTESEYDİK KİMSENİN PARASINI İADE ETMEZDİK DİYE BİR CEVAP VERDİLER.
Bundan 1 hafta  öncede bunları iyi niyetli bir dil ile eleştirmiştim. ortada henüz hiçbir ürününüz yok büyük ihtimal BDDK olayınıda yapamayacaksınız.
İnsanlara karşılıksız bir hiç satıyorsunuz dediğimde.Adminler benim için bu adamı dinlemeyin bir baltaya sap olamadığı için bok atıyor.boş beleş yaşayan biridir kesin demişlerdi.
Dün pazarlama müdürleri istifa etti
bugün ekip dağıldı Proje iptal oldu.
Ve isteseydik paralarını iade etmezdik diyebilecek kadar AHLAKSIZ bir topluluklar.
1715520904
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715520904
Reply with quote  #2

1715520904
Report to moderator
1715520904
Hero Member
*

Ignore
1715520904
Reply with quote  #2

1715520904
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715520904
Hero Member
*

Ignore
1715520904
Reply with quote  #2

1715520904
Report to moderator
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
March 14, 2018, 06:41:04 AM

Sonu belliydi böyle olacağının . Ön araştırma yapmadan sallarsan böyle olur işte.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 14, 2018, 07:07:06 AM

Adamlara telegramdan yazdım bakın ben böyle demiştim beni attınız diye.
bıdı bıdı yapma.İsteseydik bize yatırmcı olanların parasını iade etmezdik diye cevap verdi.
Ulan ahlaksız herif.Ortada ürünün yok ortada koca bir bok çuvalın var.
Bunu pazarlayacaksın gariban millete sırf bddk lisansı diye.
ortada ne bddk var ne kart olayı.
sonrada diyeceksin istesek geri iade etmeyiz.
ORTALIK O KADAR AHLAKSIZ ADİ KAYNIYORKİ ARTIK DİYECEK KELİME BULAMIYORUM.
ALLAHIN CAHİL KARAKTERSİZLERİ.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 14, 2018, 07:16:11 AM

ya gülsem mi ağlasam mı sövsem mi bilemedim. Böyle insanlar yüzünden hem milli kelimesi hem de crypto dünyası zarar görüyor. Ne kadar zeki ve bilgili insanlarmışkine yol haritasını yaparken bunu düşünememişler, len bari birine sorsaydınız burada ki herhangi bir newbie sorsanız söylerdi zaten. Konu açmışsınız yazdık o kadar bir dikkate alsaydınız. Kimseye cahil demek ten hoşlanmam ama gravat takan kendini allame-i cihan sanıyor. En akıllısı en bilgilisi benim diye bu insanlar dolanacak piyasada.

Yazacak çok şey varda bunu kısaca ifade etmenin yolunu bulamıyorum. Bunlar akıllı değil de bunlara yatırım yapan insanlara acıyorum. Umarım dedikleri gibi paralarını geri alabilirler.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
March 14, 2018, 07:16:22 AM

Konuyu açan kardeş bence hata sende. Neden gidip uyarıyorsun ki ? Bırak uyarma kalsın öyle.

Bir de gerçekten bunlara yatırım yapanlar var mı ya ? Hadi ingilizcesi olmayanlar bazı şeyleri okuyamıyor anlayamıyor , scam projelere girebiliyor, arkadaş türkçe !

Adam lisans almaktan bahsetmiş bddk'dan Smiley

Danny dostum,  
cahil ile münakaşa etme. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına. (Mevlana)
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
March 14, 2018, 07:22:41 AM

Bunlar da para toplamış yav kafayı yiyecem bu nasıl iş. Her çıkıp site kurup 3-5 cümleyi bi araya getirene hemen paralarını yollamaya hazırlar.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
March 14, 2018, 07:26:52 AM

etme cahil ile muhabbet küstürürsün silme cam kırığıyla kıçını yırttırırsın diye bir laf var danny bırak ne halleri varsa görsün insanlar bunlara milyarlar bağlıyor daha dün haberlerde çıktı bu çiftlikbank ın bilmem kaç trilyon dolandırdığı çıktı meydana bizim millete müstehak insan bir googlea bitcoin yazsa yine bitcointalk çıkar orda türkçe forumunda bak bakalım neymiş ne değilmiş para kolay kazanılıyor herhalde bazıları için ki riske ediyorlar.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 14, 2018, 07:26:52 AM

Memleket akıllı adam kaynıyor yeminle. O kadar akıllılar ki BDDK'yı falan düşünmüyorlar.
Benim açtığım MANGIR konusu vardı bi de. Onlar da eminim baya para topladılar. Şehir şehir geziyorlar...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
frarslan
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
March 14, 2018, 07:37:44 AM

Ya arkadaş bunlar nasıl para topluyorlar insnalardan!! Adam gibi proje üretsen para toplayamazsın. Ama bunlar topluyor işte!! Bu işin sırrı ne ya. Si... insan daha mı çekici geliyor millete anlamadım ki!

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
feyd
Newbie
*

Activity: 79
Merit: 0

View Profile
March 14, 2018, 08:15:46 AM

Yahu bu işe girip de bir danışmandır bir bilir kişidir hiç mi bir tanıdıkları yokmuş. Yol haritasını neye göre yapar insan? ülkenin realitelerinin hiç mi farkında olmaz ya da dogrulamaz.
Bu dediklerimi eminönünde seyyar satıcı olucam desen düşünürsün. Bunlar nasıl düşünememiş.

Ülke şartlarının bu sistemi desteklemediğini bilmek de ayrı bir acı tabi...
jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
March 14, 2018, 08:37:12 AM

sırada SİKKE ile MANGIR var. Yakında onlarda da benzer seylerı gorecegız.  Ama adamlar insaflı çıkmış magdur etmemişler insanları . Gerçi işin basında boka sarınca belkide anladılar kötüye gitcek en iyisi zararsız cıkalım demıslerdır.

Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
March 14, 2018, 08:38:37 AM

Topladıklarıni iade ettikleri sürece problem yok malesef günümüzde dürüst insanlara hasret kaldığımız için "istemesek iade etmeyiz" türünde bir açıklama yapılabiliyor.
muratos
Member
**

Activity: 202

View Profile
March 14, 2018, 08:49:01 AM

Adamlar Türkiye cumhuriyetinde tanınmayan kripto paralar için
BDDK YA başvuramayacaklarını yeni öğrenmişler.
ALLAHIN CAHİL CÜHELALARI.
bunları telegram kanalından uyardım
Bana hakaret edip attılar
Daha 1 hafta olmadı.
PROJE İPTAL.
minik su balonumuz patladı Sad
YERLİ VE MİLLİ PARAMIZ ÇÖKTÜ Sad
yetişin dostlar kopya erc20 tokeni milli geliştiriciler tarafından üretilen YERLİ coin diye yutturacaklardı.
beşiktaş bile sizden daha yerlidir orda bile en azından caner oynuyo arada. Cheesy ethereum alt yapılı tokene türk geliştirişciler ile yapılan COİN demek için.çok değişik bi kafa lazım.

Edit:Yatırımcıların paralarını iade edeceklerini söylüyorar.
Kendilerine alt yapısız içi boş tokenin bir işe yaramayacağını söyleyince.
İSTESEYDİK KİMSENİN PARASINI İADE ETMEZDİK DİYE BİR CEVAP VERDİLER.
Bundan 1 hafta  öncede bunları iyi niyetli bir dil ile eleştirmiştim. ortada henüz hiçbir ürününüz yok büyük ihtimal BDDK olayınıda yapamayacaksınız.
İnsanlara karşılıksız bir hiç satıyorsunuz dediğimde.Adminler benim için bu adamı dinlemeyin bir baltaya sap olamadığı için bok atıyor.boş beleş yaşayan biridir kesin demişlerdi.
Dün pazarlama müdürleri istifa etti
bugün ekip dağıldı Proje iptal oldu.
Ve isteseydik paralarını iade etmez diyebilecek kadar AHLAKSIZ bir topluluklar.

aynen sokayım yerli paraya. 2 3 vurguncu bir araya gelip ortamdan ne götürsek diye sazan avına çıkıyorlar. yerl para diye birşey yoktur arkadaşlar. bizde kaliteli, işini bilen adam azdır. onlar da kendilerini böyle çıkarmazlar uyduruk işlerle. paralarınızı kaptırmayın sikkeye, akçeye sukkaya felan.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
March 14, 2018, 09:45:49 AM

yerli, milli sifati altinda cikan coinlarin hepsi benim gözümde cöptür! sömürüyü, duygu sömürüsünü seven milletiz; bir seyin basina milli, yerli sifatini ekledik mi hemenn kabariyoruz:) devletin arkasinda durmadigi hic bir proje yerli ve milli olamaz... anca yerli mali olur, o da gercekten full Türkiye'de üretildiyse...

ben simdi github'tan bitcoin veya baska bir coin kodlarini alsam, klonlasam, icine ismimi yazsam - bu yerli olur mu? olmaz!

sifirdan bir teknoloji gelistirin, bak yerli merli nasil yürüyor...
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 14, 2018, 09:58:04 AM

Hayret, paraların üzerine nasıl yatmamışlar ki! Gerçi daha geri ödeme yapılmamış, sadece "yapacağız" demişler. Sonucu takip etmek lazım.
"İsteseydik kimsenin parasını iade etmezdik" demişler bir de. Pişkinliğe bakarmısınız!!!

Şöyle saçma projeler ve tecrübesiz ekipler yüzünden yerli kriptolara güven tamamen sarsılmış durumda. Ben açıkcası hiç itibar etmiyorum. Hep bir üçkağıt döneceğini hissediyorum. Hadi proje düzgün olmuş olsa bile yasal prosedüre takılır bir şekile. Ekibin de bunları öngererek ortaya çıkması ve işe başlaması lazımdı.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
March 14, 2018, 10:04:29 AM

Mevzuatı araştırmadan mı giriştiler işe? İnandırıcı değil. İade edene kadar topladıkları yatırımı işletme gibi küçük hesaplar peşinde koşuyor olmasınlar?

coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 14, 2018, 10:22:14 AM

Forumda insanları uyardığımızda, bunlardan bir halt olmaz dediğimizde 2-3 tane yarım akıllı bizi milli proje düşmanı olmakla suçlamıştı. Şimdi paralarını almak için beklesinler bakalım.

O değil de Türk yazılım ekipleri diye lanse ettikleri, aslında site yapmayı bile beceremeyen 2 kişi ile tekrar bir site yapıp sazan avına çıkarlar yakında. Memlekette kerizden bol bir şey yok nasılsa. Hatta fikir de vereyim, doğal seçilime katkım olsun.

Dexpara - Merkeziyetsiz Yerli ve Milli Borsa

beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 14, 2018, 11:30:15 AM

nex para valla yii bile dayandı, başında beri belliydi bunun böyle olacağı, resmen dediğiniz gibi içi boş proje bu.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
March 14, 2018, 11:39:01 AM

Gerçekten bu adamlara para gönderende olmuşmu yahu.valla pes, belki iade edeceğiz dedikleri kendi walletlarından attıkları paradır yoksa aklıbaşında hiç kimsenin ben yatırım yapacağını falan düşünmüyorum
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
March 14, 2018, 11:47:24 AM

Görünen köy kılavuz istemezmiş.iyi bari parayı iade edeceklerse yatırım yapanlar kendinin şanslı saysın.işn doğrusu bende akıllı birinin bunlara yatırım yapacağını düşünmüyorum @boestin'in dediği gibi ya eş dost falandan attırdılar yada kendileri gazlamak için para yollamıştır.eğer gerçekten yatırım yapan varsa durum çok vahim benzer işlere kapı açmışlar resmen
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: