Bitcoin Forum
May 23, 2024, 09:11:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: waves çiler bi gelin hele gelin  (Read 688 times)
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
March 14, 2018, 10:29:37 PM

Waves'ten bir şey olacağı yokki, olsa da insanlar bıkıp ellerindeki Wavesleri sattıktan sonra olacak.. Binance, Bitfinex ve Eos merkezsiz borsa projesini işleme koyduğu andan itibaren Waves bitmiştir, bu kadar uyuşuk bir ekip olamaz.
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
March 14, 2018, 11:12:12 PM

Waves'in işi biraz daha zor gibi, çünkü asseti olan başka ağlar mevcut şuan ama çok güzel derleme olmuş ben böyle eski başlıkları bulamıyorum valla elinize sağlık. Waves'de böyle olursa ağlarım artık Cheesy
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
March 14, 2018, 11:38:21 PM

Waves'i potansiyeli var denilen ama bir türlü o potansiyeli ortaya çıkaramayan futbolculara benzetebiliriz. Arada bir gol atıp umutlandırıyor yatırımcılarını ama istikrar yok. Umarım bu yıl içinde platform şenlenmeye başlar. Aksi taktirde arkadan gelen rakipleri çiğ çiğ yer Waves'i Cheesy
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
March 15, 2018, 01:18:55 AM

Durumlar benzeşiyor olabilir ama bu WAVES'in ETH olabileceği anlamına gelmez. Artık şu WAVES ve STRAT sevdasından vazgeçin derim...
Ha elinizde tutun 15-20 tane. Olurda yükselirse diye her coinden zula yapın.
ETH'ye gelince, globalde insanlar ETH'ye scam diyebilir fakat scam diyenler bile alıp satar. Talep olduğu sürece scam proje bile binlerce dolardan alıp satılır. Bitcoin'de bir çok insana göre SCAM ama bakın kaç milyar dolarlık pazara sahip. Yani ETH'ye bok atanların attıkları bok ETH'ye yapışmaz.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
March 15, 2018, 03:00:41 AM

Açıkçası ben de Wavesin ETH ile kıyaslanamayacağını, Binance gibi borssların merkezsiz borsa olacak olmasıda waves gibi kripto paraları önemsizleştirebilir diye düşünüyorum fakat kripto para piyasasında işler düz mantıkla yürümüyor. Birilerinin canı Wavesi ön plana çıkarmak isterse (büyük yatırımcıların) bir bakmışız wavesin fiyatı almış yürümüş. Waves’e yatırım yapmadım, yatırım tavsiyeside vermek değil niyetim ancak waves konusuna aşırı tepki verildiğini düşünüyorum.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
March 15, 2018, 06:22:25 AM

canım kardeşim sanki diyer coinler hepsinin fiyatı uçmus wawes yükselmemiş gibi konuşuyorsun eyer farkındaysan bü düşüşde en az düşen wawes oldu o yüzden senn bu soylemen biraz mantıksız ama ben sana soyliyim bu sene wawes yılı olacak
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
March 15, 2018, 12:04:27 PM

Waves önümüzdeki 5-10 yılın projesi bana göre. Ağır ağır giden projelerin tutunması temeli daha güzel oluyor, örnek seninde dediğin gibi ether Smiley
Bazı eksikleri var, dex hacmi reklam prosedürü ve yeni token-ico çıkışındaki azlık gibi gibi. Oturması gereken bir proje hala gözümde waves. Ama kenara 5k-10k waves atıp 2-3 yıl sonra belkide emekliliğini sağlayabilirsin. Bende waves yüzünden çok tren kaçırdım, 15$ seviyesine geldiğinde ulan dedim gidişat güzel, katlayabileceğim yerde, yerimde sayıp durdum fakat wavesten bir türlü gönlümü kopartamadım Smiley
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
March 15, 2018, 12:15:59 PM

Su wavesi shillemekten vazgecin alan aldi artik birakin milleti etki altinda birakmayin yahu. Yeterince konusuldu tutan tutsun. Burada shilleyince wavesin degeri artmayacak. Eger artis olacaksa bu artis sashanin elindeki bitcoinleri kullanip fitili ateslemesiyle olacak.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
March 15, 2018, 12:44:11 PM

Waves'ten bir şey olacağı yokki, olsa da insanlar bıkıp ellerindeki Wavesleri sattıktan sonra olacak.. Binance, Bitfinex ve Eos merkezsiz borsa projesini işleme koyduğu andan itibaren Waves bitmiştir, bu kadar uyuşuk bir ekip olamaz.

o zaman bir an önce herkes ellerindeki waves'leri satsin lütfen:) bende katiliyorum, güzel bir hamle icin önce güzel bir cökmesi lazim waves'in; cöküsten sonra gelecek sicrama daha kuvvetli olacaktir... o cöküstede bir sürü ky elindekileri verecektir diye düsünüyor ve umuyorum...
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 15, 2018, 12:59:55 PM

waves dex çıkartana kadar sürünmeye mahkum gibi duruyor, piyasa kötü olduğu için bu şartlar altında dex falan çıkarmaz bunlar
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
March 15, 2018, 04:05:07 PM

wavesin bu fiyatlarda olmasinin nedeni ekibin fiyata degil teknolojiye yonelmesi bence. yoksa cop cop projeler patlama yapmazdi bence.
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
March 15, 2018, 04:25:01 PM

Paralel durum insanı cezbediyor biraz açıkcası. Şuanda ki durumda neler olur tüm piyasa nasıl hareket eder onu tahmin etmek çok zor fakat eğer bir coinin içeriğine fikrine inanıyorsan bence bekleyecek sabır edeceksin umarım sizin sabrınız da boşa gitmez, waves yüzünüzü güldürür.

M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
March 15, 2018, 04:57:30 PM

Eth ile kıyas edilemez diyen arkadaşlar, zaten kıyas etmiyor ki sadece geçmişte Ethereuma için de bu denli konuşuldu fakat Ethereum'un şu anki hali ortada waveste ileride bu şekilde olabilir diye sadece yüzeysel mukayese yapmış. Zaten Ethereum için söyleyecek hiç bir sözümüz yok teknolojisi ve geldiği ve geleceği yer gün gibi açık. Açık konuşmak gerekirse elimde yüklü waves vardı bir kaç önce elden çıkardım (maddi sıkışıklıktan dolayı) sadece hatrı sayılır bir miktar kaldı onuda tamamen unuttum o denli uzun vade. Bence waves tam anlamıyla hakettiği değeri görmeyen biraz da takımın boktanlığından dolayı şuan bu seviyelerde. Ama gün gelecek daha farklı yerlerde olacak emin olabilirsiniz.
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
March 15, 2018, 05:54:08 PM

waves transfer açısından ucuz ve oldukça hızlı geldi bana. o yüzden favori coinlerimden birisi. altyapısı güzel. bu piyasada popülarite çok önemli. waves ekibi projenin bilinirliğini artıracak tanıtacak şeyler yaparsa daha çok tutulur elbette. ayrıca waves desk etherdeltaya oranla daha güzel, stabil ve hızlı.

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
March 15, 2018, 06:40:07 PM

Hocam icodan x50 yapmıssınız bence bıyerde eger cok buyuk bır mıktarsa en azından yarısını baska projelere aktarmak ıyı olabılrı dıye dusunuyorum. Ben hıcbısey kazanmadan wavesten cıktım ve krıpto alemınde 6-7 aydır bısey kazandırmayan bır projeye fazlasıyla baglı olundugunu gordum. Su 6-7 ayda neblıo bcpt vs gıbı bır projeye 50 100k dolar koyan adam omur boyu calısmaz artık, kacan balıklar cok buyuk oluyor. Tercih sızın aynı seyı tekrar yasamak ıstemıyorsunuz ama o parayı sımdıye kadar cok rahat x5 x10 da yapabılırdınız sadece son 6-7 ayda.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
March 15, 2018, 06:54:12 PM

güzel derleme olmuş eline sağlık. bu arada türkiyede çok fazla wavesci arkadaş var umarım ileride karlı çıkarlar işin içinden. tek umudum bu. zamanında dgb vardı umarım onun gibi olmaz. tabi aralarında dağlar kadar fark var. waves çok başka bir proje.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
March 15, 2018, 07:34:31 PM

güzel derleme olmuş eline sağlık. bu arada türkiyede çok fazla wavesci arkadaş var umarım ileride karlı çıkarlar işin içinden. tek umudum bu. zamanında dgb vardı umarım onun gibi olmaz. tabi aralarında dağlar kadar fark var. waves çok başka bir proje.
Bence waveste bir başkalık yok, bin küsür projeden sadece biri. Bu kadar basit. Aylardır bukadar basit bakmadığımız için kuruş para da kazanmadık, elin çömezleri newbieleri girip paralarını x5 x6 yaparken biz hala yerimizde sayıyoruz, sats bazında 100ü anca geçti boğada yeminle bukadar berbat performans olamaz ya. Oax falan aldım da en azından onlar arada artıyor düşüyor, o artışlarda satıp alıyorum kar ediyorum. Wavesten tek bir umudum bile yok.

various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
March 15, 2018, 10:33:04 PM

waves blockchain'i gerçekten çok hızlı ve güvenilir sırf bu yüzden ethereum gibi olacak zaten. Önemli olan sabırlar beklemek 1 yıldır waves diyorum ama sonunda güleceğiz

md-12
Member
**

Activity: 143
Merit: 10

View Profile
March 16, 2018, 07:58:46 AM

Uzun vadede yaklaşacak bir teklonojileri var aslında, güzel araştırma ve umut verici yazı olmuş. Bundan 2 yıl önce kimse etherium un buralara gelmesini beklemiyordu ama vakit ve işlem hacmi gerekli
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
March 16, 2018, 08:08:42 AM

nomen est omen-isim kaderdir  Wink waves dalgalar demek, kimi dalga geçiyor waves ile ya da waves yatırımcıyla dalga geçiyor diyenler var, ileride bir ethereum olacağını sanmam ama bir neo olabilir, zcllassic bile 10k'dan 0.015'lere çıktıysa konjonktür uygun olduğunda waves de büyük dalgalanmalar gösterebilir, her zaman durgun kalacağını düşünmüyorum. sorun: ne zaman olacağı...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: