Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:03:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Gemini Borsası Litecoin ve Bitcoin Cash’i Bünyesine Ekliyor  (Read 201 times)
twiifm (OP)
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
March 14, 2018, 10:22:55 PM
Last edit: April 09, 2018, 11:09:26 PM by twiifm

Winklevoss kardeşler bu yıl borsalarına iki yeni altcoin eklemek için harekete geçtiler. Yakın gelecekte Gemini borsasında yer alacak iki altcoin’i Florida’da düzenlenen bir Cboe etkinliğinde Tyler Winklevoss medyaya duyurdu.

Şu an sadece Bitcoin ve Ethereum alım satım işlemlerini destekleyen Gemini yakın gelecekte Litecoin ve Bitcoin Cash’i de bünyesine katacak. Gemini’nin Cboe ile yaptığı ortaklık anlaşmasından sonra böyle bir açıklama yapılması, Cboe’nin Bitcoin dışında altcoin’lerle de vadeli işlem yapmak istediğini ortaya koyuyor. Bu sayede Bitcoin Cash ve Litecoin iki tarafa da kazanç sağlayacak.

Gemini borsası ile Cboe’nin ilişkisi, Gemini’nin Bitcoin akıllı sözleşmeleri için bir takım verileri Cboe’ye tedarik ettiği özel bir anlaşmaya dayanıyor. Anlaşma kamuoyuna duyurulduğunda Tyler Winklevoss anlaşmayı, vadeli işlemlerin gelecekte genleşme potansiyeline karşı açık bir ipucu olarak nitelendirdi.

Florida’da bir Cboe etkinliğinde konuşan Winklevoss ikizler son zamanlarda piyasadaki düşüşlere ve Bitcoin’in işlem hacmine rağmen kripto para birimlerine güvendiklerini vurguladı. Geçtiğimiz hafta Bitcoin’de 8300$ seviyeleri görüldü, Ethereum, Bitcoin Cash ve Ripple %11 değer kaybetti. Düşüşlerin sebebini ise Mt.Gox olarak işaret ettiler. Ancak Tyler Winklevoss uzun vadeli eğilimin hala yukarı yönlü olduğuna işaret ederek Bitcoin’in 8$ olduğu günleri hatırlattı.

Kaynak: https://coin-turk.com/gemini-borsasi-litecoin-ve-bitcoin-cashi-bunyesine-ekliyor
1715331795
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715331795
Reply with quote  #2

1715331795
Report to moderator
1715331795
Hero Member
*

Ignore
1715331795
Reply with quote  #2

1715331795
Report to moderator
1715331795
Hero Member
*

Ignore
1715331795
Reply with quote  #2

1715331795
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715331795
Hero Member
*

Ignore
1715331795
Reply with quote  #2

1715331795
Report to moderator
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
March 17, 2018, 05:36:17 AM

Dünya'da bunlar kadar insan içine karışan başka kriptocu var mı? Mutlaka davetlerde korumaları vardır yalnız çoğu insan kriptoları bilmiyor. Zamanında bitcoin madenciliği mi ne yapmışlar saklamışlar felan. Bunların hakkında çıkan ki troll haber bence suikaste kurban gidecekleri gelecekten gelen adam!  Grin reddit forumda yayınlanmasa tanıyamayacaktım.
Ketea
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
March 17, 2018, 09:08:13 AM

Adamlar o kadar iyi yakaladılar ki merdiveni şuan sistemin alt merdivenlerine kalite tırmandırma aşamasına geldiler. Bence gayet hırslılar ve başarılı olacaklarını düşünüyorum.
aniden
Member
**

Activity: 231
Merit: 10

View Profile
March 17, 2018, 02:51:36 PM

Winklevoss kardeşler önemle takip ettiğim iş adamları, bu adamlar oldukça zeki adamlar,  bence yaptıkları her projeyi dikkatle incelemek gerekiyor,
kribati7
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
March 17, 2018, 06:05:03 PM

Winklevoss kardeşler Bitcoin ile birlikte değerlenen adamlar oldular. Akıllıca davrandılar risk aldılar ve şimdi herkes bu kardeşlerin ne yapacağını merak ediyor ve takip ediyor. Bu borsanın artık reklam yüzü oldular. Umarım yapacakları bu piyasayı hareketlendirir.

jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
March 17, 2018, 06:22:57 PM

Tyler Winklevoss’un uzun vadeli eğilimin hala yukarı yönlü olduğuna işaret ederek Bitcoin’in 8$ olduğu günlere atıfta bulunmasının, doğru noktaya parmak basmak olarak görüyorum. Bitcoin çöktü derken o günleri gözönünde bulundurmakta fayda var. Genini Borsasının Bitcoin Cash ve Litecoini bünyesine eklemesi, bu iki kripto paranında güvenli ve gelecek vadettiğini düşündürdü.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
March 17, 2018, 07:29:50 PM

Buradan benim çıkardığım ikizler ya Litecoin ve Bitcoin Cash için gelecek gördü ya da bu altcoinlere pirim yaptırmaya çalışacaklar her iki ihtimalle de bu iki altcoin uzun vadede hızlı değerlenebilir , bu yapılan açıklama bu sinyali veriyor.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
March 17, 2018, 07:33:02 PM

Tyler Winklevoss’un uzun vadeli eğilimin hala yukarı yönlü olduğuna işaret ederek Bitcoin’in 8$ olduğu günlere atıfta bulunmasının, doğru noktaya parmak basmak olarak görüyorum. Bitcoin çöktü derken o günleri gözönünde bulundurmakta fayda var. Genini Borsasının Bitcoin Cash ve Litecoini bünyesine eklemesi, bu iki kripto paranında güvenli ve gelecek vadettiğini düşündürdü.

Size kesinlikle katılıyorum hocam bitcoin 8 dolar seviyelerine gerilediği günlerde insanlarda büyük bir umutsuzluk ortaya çıkmış.(O zamanlar maalesef kripto paralarla tanışmadığım için forumda eski konuları inceledim)Bundan dolayı bu zor günlerinde geçeceğini düşünüyorum.
KralSakir
Member
**

View Profile
March 17, 2018, 07:39:10 PM

Anonim değiller medyatikler oscar almış bir filmde baya büyük kısmında adamları canlandıranlar var Smiley Yaptıkları her hareketin bu piyasaya katkıda bulunduğuna inanıyorum
belhanda
Full Member

View Profile
March 17, 2018, 09:27:25 PM

Anonim değiller medyatikler oscar almış bir filmde baya büyük kısmında adamları canlandıranlar var Smiley Yaptıkları her hareketin bu piyasaya katkıda bulunduğuna inanıyorum

Zaten oldukça bilinen kişiler hocam.Bundan dolayı kendilerine güven duyulmasından normal bir şey yok.Umarım bitcoin için bu tarz girişimler giderek çoğalmaya başlar ve biz de oluşacak bu rekabetten faydalanma fırsatı yakalarız.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
March 18, 2018, 01:05:41 PM

Adamlar kendilerine güveniyor kimliklerini gizlemiyor anonimlik yok harika gerçekten. Umarım daha çok coini eklerler ve başarılı şekilde yollarına devam ederler.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
samuel3414
Full Member

Activity: 252

View Profile
March 18, 2018, 07:23:27 PM

Kendilerine güveniyor adamlar hiçbir şeyi gizlemiyor ve bu sayede insanların güvenini kazanıyorlar. Tebrik ediyorum gerçekten daha da başarılı olurlar umarım.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
March 19, 2018, 11:58:08 PM

Bu Winklevoss ikizleri bence gizliden gizliye bitcoini yönetiyorlar, iki şey bu fikri edinmeme sahip oldu, bir çok fazla btc ellerinde var, iki sürekli reklam yapıyorlar
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
March 20, 2018, 08:55:24 PM

Bu ikizler anasının gözü adamlar vallahi Cheesy ellerindeki btc nin dışında da gözlerine kestirdikleri litecoin ve bitcoin cashi de değerlendirmeye çalışıyorlar bence. Kim bilir ne kadar aldılar litecoin ve bitcoin cashden?
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
March 20, 2018, 09:51:25 PM

Winklevoss kardeşlerin Genini borsasına BitcoinCash ve Litecoinin dahil etme kararı yavaş yavaş diğer kripto paraların da kabul görmeye başlayacağının işareti bence. Artık Dünya kripto paraları Bitcoinden ibaret görmüyor ve iyi projeler de kendisine piyasada kalıcı yer edinmeye başlıyor. Bu adamlar ekonomiyi iyi koklayıp ona göre pozisyon alıyorlar. BitcoinCash ve Litecoini parlak bir dönem bekliyor olabilir.
Furkan85
Newbie
*

Activity: 700
Merit: 0

View Profile
March 21, 2018, 04:00:37 PM

bu adamlar kendilerinden bahsettirmeyi iyi biliyor zaten reklamın iyisi kötüsü olmaz kazan kazan diyorum
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
March 21, 2018, 10:56:11 PM

ben gemini borsasını yakından takip ediyorum, sebebi şu, sahipleri çok güçlü ve zeki insanlardan oluşuyor
tursucutembelvampir
Member
**

View Profile
March 22, 2018, 11:01:27 PM

Bu ikizler tek yumurta ikizi gibi ama sağdaki olanın suratı biraz daha geniş ve basık, diğerinin ise daha ince ve uzun, acaba birbirlerine çok benzeyen çift yumurta ikizileri mi bunlar
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
March 22, 2018, 11:44:44 PM

ikiz sonuçta birbirine benziyor, borsa sayesinde zenginlikleri artacak.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
March 23, 2018, 08:34:03 PM

Gerçekten piyasaya ilgisi hevesi olan adamların takip etmesi gereken hatta idol olarak alması gereken 2 kişi, ayrıcada çok sempatikler.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: