Bitcoin Forum
May 20, 2024, 10:50:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Katıldığın ödül kampanyasından NE KADAR KAZANDIN ? GÜNCELLENDİ !!!!!  (Read 1041 times)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 20, 2019, 03:08:25 PM

Tek makale ile eidoodan 30 bine yakın para almıştım. Kendi hatamdan dolayı zamanında bozdurmadım. Yoksa 40 bin falan yapıyordu. Tabi sonra hepsi eridi gitti.

Hocam af buyurun makaleden 30k dolar paramı almıştınız ? Anasını satayım bende zamanında 2k dolar imzadan aldım diye seviniyordum.Analar ne yiğitler doğuruyor Cheesy
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
March 21, 2019, 12:05:26 AM

Teşekkür ederim gerçekten en işlevsel konulardan biri olmuş meraklı yapımızı da hesaba katarsak çok işimize yarayacak. Meritim olmadığı için veremiyorum maalesef.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
March 21, 2019, 05:39:07 AM

Güzel bir çalışmaymış. Devamı gelse harika olur. Birçok açıdan faydalı bounty ve airdrop kovalayanlar için.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
March 21, 2019, 01:43:34 PM

Yararlı bir paylaşım olmuş, teşekkürler. Bountyler bu alanda olmazsa olmaz tanıtım aracıdırlar ve kripto paraların cazibesini arttırmaktadırlar. Çalışma bu konudaki sorunlara çözüm niteliğinde olmuş.
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
March 22, 2019, 07:50:44 AM

Paylaşım için teşekkürler.

Bounty'lere ilk girdiğim zamanlardan beri yapıyorum, hatta matematik cahili bounty'lere giren arkadaşa anlattığımda işsizlik demişti, kendisi excel bilmediğinden Cheesy halbuki 2-3 dk harcadığımı söylediğimde şaşırmıştı.

Girdiğim bi projede hesaplayıp admini uyarmıştım. Bazı kişilere fazla, bazı kişilere de az yollamıştı, sonrasında revize edip eksiksiz hale getirmişti. Arada kontrol etmenizde fayda var.

Ayrıca Ben bazı projelere girerken alabileceğim stake-maksimum stake analizi yapıp giriyorum. Bu durumda bana gelebilecek token miktarına göre değerlendiriyorum.

Doğrusal regresyon ile de minitab programında hesaplama yapıp, her hafta alınana göre ortalama bounty sonunda alınabilecek token miktarını da gerçeğe daha yakın olarak öngörebilirim ama yemişim o kadar hesabı.

mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
March 22, 2019, 07:59:24 AM

2018 yılı icolarının verdiği bounth ödüller şu an para etmiyor.Edenlerde içlerinden 2-3 tane ico.Piyasa böyle devam ederse bounty işleri de yalan olacak gibi gözüküyor.

████████████         AVXChange         ████████████
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
March 22, 2019, 08:42:08 AM

açıkcası 1-2 yıl süren bountyden bir şey olmaz. para toplamayamadıkça icoları uzattıkça uzatıyorlar. çok uzun süren icodan sonra ufak borsaya giriyor ve çöp oluyor. bir de genel olarak herkesin yöneldiği bountyden de hayır gelmez. bounty  imzasına yüzlerce heromember vs girmiş, zaten onun imzasından membersan sana stake düşmüyor. bir de borsaya girince tutacak mı o da soru işareti. basit bir bounty imzasından 300 dolar almıştım üstelik junior member stake ile çünkü çok katılan yoktu.
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: