Bitcoin Forum
May 25, 2024, 09:28:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO][FRZ] 🔥🔥 FreeZone 🔥🔥 Blockchain İşi için Kripto Cennet 🔥🔥  (Read 126 times)
U20 (OP)
Full Member

Activity: 546
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile
March 15, 2018, 07:53:37 PM
Last edit: April 04, 2018, 08:29:35 PM by U20

FreeZone nedir?

Dünyanın ilk Serbest Kripto Ekonomik Bölgesi (FCEZ), en avantajlı iş kondisyonuyla kuruldu. FreeZone:

• Ücretsiz ekonomik bölge, özellikle blockchain tabanlı iş ve
    kripto para birimi işlemleri için oluşturulmuştur. Bu bölgede, burada blockchain işi yasal olarak yürütülebilir,
    dış hükumetler ve düzenleyici kurumlarca yasaklardan korunabilir ve kripto
    para cinsinden işlemlere ilişkin gelir vergisi dahil tüm vergiden muaf tutulabilir
  • Bu altyapı, FCEZ (Free Crypto Economic Zone/Serbest Kripto Ekonomik Bölgesi) bünyesindeki şirketler ve
    bireyler için kripto para içeren işlerin ve operasyonların işleyişini büyük ölçüde
    basitleştirmeyi ve aynı zamanda yabancı kuruluşlara da hizmet sunmayı
    amaçlamıştır.. Bu altyapı 5 ana kurumdan oluşmaktadır:  evrensel ticaret platformu (UTP), bir ödeme sistemi, bir banka,
    bir yatırım bankası ve bir pazarlama ajansı. her biri, hem kripto paralarla hem de itibarı para birimleri ile çalışacaktr.
  • Bir blockchain topluluğu.. FreeZone’un kendi karının bir kısmını,
    özgürlükçü idealler dogrultusunda, bu topluluk için programlar geliştirmeye ayıracağız.
    eğitimde dahil olmak üzere, ücretli yada ücretsiz hizmetler sağlamayı planlıyoruz; vatandaşlık edinmede yardım;
    blockchain teknolojisi ile varlık koruması; yasal yardım, insan hakları koruması;
    ve daha fazlası.. Dahası, topluluk üyeleri için iş fırsatları yaratmayı planlıyoruz.
    Şirketlerin ve toplulugun bu eşsiz kaynaşması, mükemmel bir
    sinerjiyi ortaya çıkararak, her birinin diğerine yardımcı olmasını sağlıyor.

FreeZone Video:

Token Satış Detayları

FreeZone tokenlerinin yaratılması ve satışı yoluyla 100 milyon dolar toplamayı planlıyoruz. Token Satışı Mart 2018'de başlayacak ve 28 gün sürecek.
      Tokenlar, Ethereum standardı ERC-20'ye göre oluşturulacaktır.

Toplam Token miktarı 1 milyardır. ICO süresince 500 milyon token satılacak, 200 milyon token FreeZone şirketi tarafından tutulacak  ve ekosistem, ödül programı ve proje tanıtımının yanı sıra ikincil yerleşimin desteklenmesinde kullanılacak. 300 milyon token, kademeli olarak projenin kurucularına verilecek. İlk 100 milyon token, ICO'dan 12 ay sonra onların olacak. Sonrasında, ICO bittikten 18, 24, 30 ve 36 ay sonra, her 6 aylık süre için 50 milyon token, sahiplerine devredilecektir.

FreeZone tokenlarının dagıtılması sadece bir kez gerçekleşecek, ve tutarı 1 milyar token olacak. Başka token oluşturulmayacak.
FreeZone'un net karı % 50'sinden az olmamak kaydıyla FreeZone token sahiplerine dağıtılacaktır. FreeZone tarafından sağlanan hizmetler tokenlarla ödenebilir.
Blockchain topluluğunun gelişim süreci ve sağladığı sosyal hizmetler/olanaklar, bir oylama sistemi ile tanımlanacak ve proje katılımcısının sahip olduğu oy sayısı,  sahip oldukları jeton sayısına eşit olacaktır.

FreeZone'un belirlediği tokenlar ve ICO'nun bitiş tarihinden itibaren aşamalı olarak proje kurucularına devredilen tokenlar, kâr dağıtımının bir parçasını oluşturacak ve tokenlerin geri kalanı aynı koşullarda oylanacak.

Token Tahsisi

Token tahsisinde aşağıdakiler geçerlidir:

• Dağıtılacak olan toplam token tutarı 1 milyardır.
  • 500 milyon token ICO sırasında satılacak.
  • 200 milyon token FreeZone Corp. tarafından tutulacak.
  • 300 milyon token kademeli olarak projenin kurucularına verilecek.

Token satışından elde edilen gelirin kullanımı aşağıdaki şekilde düzenlenecektir:

Gelirlerin kullanımındaki pay miktarı, ICO'nun başarılı olduğu sabit oranlardır (satış hedefi elde edilirse veya buna yakın olması durumunda).
Kazanılan sermayenin miktarı 100 milyon dolardan az ise, Bütçe dağılımı,
aşağıdaki rakamlara uygun olarak, elde edilen projenin mevcut durumuna (kilometre taşları) bağlı gerçekleşecektir:

Bonuslar ve Ödül

Katılımcılar 3 çeşit bonus alabilir.

• Erken kayıt bonusu
  • Erken ödeme bonusu
  • referans programı katılım bonusu

Erken kayıt için bonus katsayısı 1.05'tir. Bu bonus, özel hesaplar için kayıt yaptıran ve ICO başlangıç tarihinden önce gerekli kişisel verileri sağlayan
müşteriler için ve erken kayıt açıksa garanti edilir.

Erken ödemenin prim katsayısı aşağıdaki gibi hesaplanır:

Projenin başvuru programı resmi web sitesinde açıklanmaktadır.
Müşterilerin son bonus katsayıları, sahip oldukları tüm bonus katsayılarıyla çarpılarak hesaplanır.

Telegram Kanalımıza katılın:

Takım

Şu anda farklı alanlarda 30'dan fazla uzmanımız proje üzerinde çalışıyor. FreeZone ekibi ve proje danışmanlarımız hakkında detaylı bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz: http://freezone.one/

Sorular?

Herhangi bir sorunuz varsa, Telegram'dan bize ulaşmaya çekinmeyin - https://t.me/freezone_one; veya e-posta ile info@freezone.one
Okuduğunuz için teşekkür ederiz. ve merak ettiklerinizi ve soruları yanıtlamak için buradayız! Sizden haber bekliyoruz!

caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
March 15, 2018, 08:01:25 PM

Çeviri için teşekkürler gayet başarılı ve güzel olmuş elinize sağlık. ICO  iyi gibi görünüyor Bounty konusunu da bekliyorum inceledim ilgimi çekti. Ödül miktarı tatmin edici olursa katılabilirim.
U20 (OP)
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
March 24, 2018, 08:37:28 AM

Merhaba arkadaşlar,
Bounty konusunun linkine buradan ulasabilirsiniz;
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3148402.msg32546011#msg32546011   

Türkçe whitepapera buradan ulaşabilirsiniz; https://drive.google.com/file/d/1rgBJKJjG5gZLFJYtPM7aMZ2_rYMsn-om/view

yaazcryptos
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 5

View Profile
March 24, 2018, 02:38:39 PM

Elinize sağlık, toplanacak miktar yüksek başaracaklar mı bakalım Smiley
U20 (OP)
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
March 26, 2018, 06:43:05 PM

Elinize sağlık, toplanacak miktar yüksek başaracaklar mı bakalım Smiley

Teşekkürler, çok güzel bir proje umarım güzel işler cikacak😊

U20 (OP)
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
March 26, 2018, 06:46:03 PM

Çeviri için teşekkürler gayet başarılı ve güzel olmuş elinize sağlık. ICO  iyi gibi görünüyor Bounty konusunu da bekliyorum inceledim ilgimi çekti. Ödül miktarı tatmin edici olursa katılabilirim.

Tesékkür ederim, bounty'de burada😊

U20 (OP)
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
March 28, 2018, 06:54:44 PM

%5 ERKEN KAYIT BONUSU
Merhaba!   
 FreeZone'da Erken kayıtların açık olduğunu duyurmaktan mutluluk duyarız. Bonusunuzu kazanmak için acele edin, teklif sınırlıdır, ICO'ya sadece 12 gün kaldı!🤝👍

caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
March 28, 2018, 07:02:05 PM

Çok teşekkürler Smiley En makul herzaman olduğu gibi telegram geldi. Diğer kampanyalarda güzel ama twitter ve facebook kampanyalarına katılmaya fırsatım olmuyor. Bir çok fırsattan mahrum kalıyorum hali hazırda bende çeviri yaptığım için yetişemiyorum. İmza kampanyası da yok ilgimi çekti onu katılabilrim diyordum Smiley sağlık olsun yinede herkese bol kazançlar
U20 (OP)
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
April 03, 2018, 09:02:37 PM

Çok teşekkürler Smiley En makul herzaman olduğu gibi telegram geldi. Diğer kampanyalarda güzel ama twitter ve facebook kampanyalarına katılmaya fırsatım olmuyor. Bir çok fırsattan mahrum kalıyorum hali hazırda bende çeviri yaptığım için yetişemiyorum. İmza kampanyası da yok ilgimi çekti onu katılabilrim diyordum Smiley sağlık olsun yinede herkese bol kazançlar

İyi çalışmalar, Bol kazançlar 🙂

U20 (OP)
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
April 04, 2018, 08:28:02 PM

FreeZone ICO dün itibariyle resmen başladı!  Kampanyalar devam ediyor, tüm katılımcılara bol kazançlar! 🙂

U20 (OP)
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
April 10, 2018, 09:40:36 PM

Maalesef freezone ICO kampanyası gerekli ilgiyi görememesi sebebiyle iptal edilmiş, ilgili açıklamaya ana konu linkinden ulaşabilirsiniz.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3032979.msg34304298#msg34304298

Pages: [1]
  Print  

Jump to: