Bitcoin Forum
May 07, 2024, 04:27:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: .  (Read 539 times)
Networkk (OP)
Member
**

Activity: 98
Merit: 21

View Profile
.
March 16, 2018, 10:49:52 AM
Last edit: March 28, 2018, 03:02:44 PM by Networkk

..
1715099243
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715099243
Reply with quote  #2

1715099243
Report to moderator
1715099243
Hero Member
*

Ignore
1715099243
Reply with quote  #2

1715099243
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715099243
Hero Member
*

Ignore
1715099243
Reply with quote  #2

1715099243
Report to moderator
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
March 16, 2018, 10:59:51 AM

Merhaba Arkadaşlar,

Bu sektörü keşfettikten sonra sektörde gelecek olduğunu anlayıp yapılabilecek bir çok iş olduğunu fark ettim. 100 Çalışanı olan şirketimi bırakıp bu alanda yapılabilecek işleri araştırıyorum. Bunu yaparkende bir yandan para kazanıyorum. Nasıl mı?

Ben önce kaybedenlerin nasıl kaybettiklerini anlatmak istiyorum. Vakti zamanında bu sektörde gelecek var mutlaka öğrenin dediğim kişiler oldu. Kendileri sektördeki geleceği gördükleri için hızlıca adapte oldular. Ancak... Sektörde bir proje geliştirmek yerine Trade yaparak para kazanmayı tercih ettiler. 3-5 ay sonra başıma Teknik analist kesildiler. Whatsap ve telegram grupları açtılar ve teknik analiz paylaşmaya başladılar.

- Arkadaşlar bu akşam şurdan giriyoruz %30 kar ile çıkıyoruz bla bla bla.

Ben bile bu arkadaşlarda ışık görüp ileride ekibime dahil ederim diyerek 10 ETH verdim. Beklentim 1 ay sonra 15 ETH Smiley

Neyse konuyu fazla uzatmayacağım.

15 ETH 3 hafta sonra 3 ETH olmuş.... Ordan şu fiyatla girip burdan şu fiyatla çıkıyoruz diyen arkadaşlar aslında 2 haftada bir Dump yiyerek parayı eritmişler.

Nasıl mı ?

1- Bitcoin alıp satarak.

a- Arkadaşlar Pozitif haberleri okuyarak BTC yükselecek demiş ve gitmiş BTC almışlar. sonra bir bakmışlarki BTC %40 düşmüş.
b- Arkadaşlar Negatif haberleri okuyarak BTC düşecek diyip eldeki BTC leri satmışlar, sonra bir bakmışlarki BTC fırlamış. bu kezde nasıl olsa yükseliyor diye almışlar ve sonra düşmüş.
c- Çok sağlam ICO projelerini araştırmışlar ve gerçekten güzel ICO projelerini borsaya girdikten sonra almışlar. Almışlar almasına ancak hepsini PUMP zamanında almışlar. 10 gün sonra bu coinler %50 düşmüş.

Şimdi gelelim konunun özüne. Ben nasıl kazanıyorum ?

1- Asla BTC ve ETH gibi major coinleri alıp satmıyorum. Bunları satmak yerine alt coin alıp satarak eldeki BTC ve ETH sayısını artıyorum. BTC ve ETH istediği kadar düşsün, mutlaka normal fiyatına gelmesi maximum 2 ay. Haaa tutup 20.000 USD den aldıysanız o ayrı Smiley

2- Borsaya yeni giren coinleri alıyorum, %30-40-50 kar koyup Sell order veriyorum. Heleki Binance borsasına bir coin girdiyse %60 kar ile Sell order veriyorum ve sonra sigaramı yakıp bekliyorum.  Ancak şunu belirtmeliyimki borsaya yeni giren her coini değil sağlam ICO ile çıkan coinleri tercih ediyorum, buna lütfen dikkat edin.

3- ICO, ICO, ICO... Arkadaşlar en karlı kazanç sağlam ICO lar dır. özellikle erken alım fırsatını takip ediyorum. 1 ay sonra borsaya giriyor. Borsaya girdikten sonr 15 gün içinde 5-10 katına satıyorum

İşin özü......

- Bitcoin ile ilgili haberleri boşuna okumayın... Balinalar ne zaman isterse o zaman fiyat düşer yada artar.

- Teknik analiz yapan kişiler boşuna güvenmeyin boşuna teknik analiz yapmayın.... Para karşılığı Teknik analiz sunan bazı gruplar geçen sene Haziran ayıdan Ocak 2018 e kadar " Efendim paylaştığımız teknik analizler ile %80 kazanç sağladık" diyor. Ancak Ocak 2018 den sonra başarı oranımız şudur budur demeyi kestiler.... Ya mübarek %80 başarı oranı senin tahminlerinden yada teknik analizlerinden değildi!!!! Zaten Market Cap yükseliyordu..... Ocak ayından sonra ne oldu başarı oranlarına ??

MERİT için şimdiden teşekkürler.

Senin yaptığının o batan arkadaşların yaptığından ne farkı var? 2 kez okudum arada bir fark göremedim.
Networkk (OP)
Member
**

View Profile
March 16, 2018, 11:04:31 AM

1- BTC alıp satmıyorum. Projesi sağlam alt coinleri alıp satarak eldeki BTC miktarını artırıyorum.
2- Sağlam coinleri borsaya girer girmez alıyorum.
3- Sağlam ICO ları takip ederek bunlara yatırım yapıyorum.

Trade History geçmişimi yollamak isterdim ama ayıp kaçar Smiley
Networkk (OP)
Member
**

View Profile
March 16, 2018, 11:05:54 AM

4 Dakika içinde dikkatlice 2 kez okuyup cevap yazabiliyorsan tebrik ederim.
bitcamilo
Full Member

View Profile
March 16, 2018, 11:07:57 AM

4 Dakika içinde dikkatlice 2 kez okuyup cevap yazabiliyorsan tebrik ederim.

4 dakika içerisinde 2 kez okuyup cevap yazıp aynı zamanda başka bir konuyu okuyup anlayabiliyorum. Zamanla yarışan insanlarız hızlı okumak da anlamak da bizim işimiz.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
March 16, 2018, 12:19:45 PM

dumpları ve buna neden olan haber, gelişme ne ise onu takip edipte erkenden önlem alırsanız kardasınız demektir. dump nedeni ne, fiyatı günde birkaç kere kontrol etmeyip de o şekilde bekletiyorsanız dolar, eth, btc bazında ne ise onun erimesine şahit olabilirsiniz.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
March 16, 2018, 12:27:01 PM

Yaptığınız bu uygulama boğa piyasasında işe yarar. Volatil ve spekülasyonun yoğun olduğu dönemlerde işe yaramaz.
Buna rağmen şansınız yaver gitmiştir ama unutmayın papaz her zaman pilav yemez.
Belli bir olgunluk seviyesine ulaşana kadar bu gün olmazsa yarın o sermayeyi kaybedeceksiniz.
şimdiden kolaylıklar diliyorum.
Networkk (OP)
Member
**

View Profile
March 16, 2018, 12:31:25 PM

Yaptığınız bu uygulama boğa piyasasında işe yarar. Volatil ve spekülasyonun yoğun olduğu dönemlerde işe yaramaz.
Belli bir olgunluk seviyesine ulaşana kadar bu gün olmazsa yarın o sermayeyi kaybedeceksiniz.
Ya arkadaş asıl bu piyasada işe yarar. Ben günlük Tradeden ziyade HODL yapıyorum. ICO yatırımları yapıyorum. Belli başlı coinler dışında Trade yapılmasına karşıyım ve yine söylüyorum; BTC alınıp satılmaz, eldeki BTC miktarı artırılır.
bitcamilo
Full Member

View Profile
March 16, 2018, 12:42:00 PM

Ya arkadaş asıl bu piyasada işe yarar. Ben günlük Tradeden ziyade HODL yapıyorum. ICO yatırımları yapıyorum. Belli başlı coinler dışında Trade yapılmasına karşıyım ve yine söylüyorum; BTC alınıp satılmaz, eldeki BTC miktarı artırılır.

Bundan yaklaşık 8 ay önce aynen böyle sizin gibi heyecanlıyken bu taktikle altcoin alt/sat yaparak mevcut sermayemi ikiye katlamıştım, hatta forumda da bununla ilgili bir konu açtım her şey güzel giderken bir anda düşüş trendine girdik ve sermayemin yarısını kaybettim beklemek yerine elimde ne var ne yoksa zararına satıp çıktım ve şimdi ne kadar doğru bir karar verdiğimi her gün görüyorum eğer o gün bu sistemden vazgeçmeyip beklemiş olsaydım muhtemelen yatırımımın %80'ini eriyip gitmiş olacaktı. yatırım miktarıma gelince 0.5 BTC yatırmıştım önce 0.25 'ye kadar düştü bir şekilde al sat yaparak 0.3'e çıkartıp kaçmıştım. mhanbostancı'nın da dediği gibi acele sevinmeyin bi terste kalmaya bakar.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
March 16, 2018, 12:49:38 PM

acele sevinmeyin bi terste kalmaya bakar.

O kadar doğru bir şey ki bu,
bakın ala sata kendinize bir güven geliyor, daha çok risk alıyorsunuz. Hele birde belli coinleri sürekli takip ediyorsanız bir yerden sonra ben bu coin'in ciğerini bilirim.
bak 15 kere aynı bant da gidip gidip geldi sermayemi x8 yatım. ezberledim artık bunu margine gireyim hamuduyla kazanayım diyorsunuz.
o kadar eminsiniz ki, aynı hareket 1 2 3 değil 15 kere tekrarlamış. sabah bir uyanıyorsunuz marginde likiditasyon sermaye 10 da birine inmiş.
mrproblem
Member
**

Activity: 392
Merit: 24

View Profile
March 16, 2018, 12:52:11 PM

Borsaya girdikten sonra sattığınız 10-15 günde 10 kat kar ettiğiniz coinleri de buraya yazsaydınız daha etkili olurdu.
Herkes ağlarken diye yazmışsınız ve muhtemelen ağlama konuları son 3 ayda gündeme gelmiş olmalı yani sizin son 3 ay içinde böyle 15 günde 10 kat kar ettiğiniz peçok coin vardır diye düşünüyorum.
ama  o kısımları detaylandırmamışsınız ve bu nedenle bu yazınınızın o kısımları bizim avcılar ve atıcılar klübü sohbeti gibi olmuş biraz kusura bakmayın.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
March 16, 2018, 01:14:24 PM

Yazısınızda herhangi bir gerçeklik payı göremedim.Tamamen sallamasyon olmuş gibi duruyor.Kusura bakmayın.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
March 16, 2018, 01:39:03 PM

Bunu zaten herkes yapıyor ama bu piyasada zor olur bu durum en iyi dönem boğa piyasasıdır çünkü hep düşüş döneminde o altcoinleri bulduysanız bile her zaman altcoin al-sat yaparsanız bir gün terste kalmanız içten bile değil.
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
March 16, 2018, 03:21:25 PM

Al sat yaparak para kazanabileceğimiz bir dönem değil bana göre, bu dönemde bu şekilde parasını katlayan varsa ya çok şanslıdır, ya da bu piyasayı çok iyi tanıyordur.
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 16, 2018, 03:35:13 PM

Yaptığımız işte "Risk" faktörü varsa ve bu riski minimize etme adına belirli adımlar atmıyorsak gülüşümüz kısa sürebilir. Siz kendi deneyimlerinize göre bir strateji geliştirmişsiniz ve bu yönde adım atıyorsunuz, bu her zaman ve ortamda tutmayabilir. ben ortama ve zamana göre risk faktörünü ayarlamayı doğru buluyorum ve kardan edilen zarara üzülmemek gerektiğini düşünüyorum. Zamanı gelir gözü karartır herhangi bir altcoine de yüklenilebilir ama bize üzmeyecek miktarda fayda var.
engineer88
Member
**

Activity: 260
Merit: 10

View Profile
March 16, 2018, 03:45:28 PM

Gözlemleriniz gerçekten doğru olup uzun vadede yatırımcılara hatrı sayılır miktarlarda getiri sağlayacağı düşüncesindeyim.
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
March 16, 2018, 05:24:34 PM

Hayatımdan çalınan zamana yandım yazıyı okurken. Popüler coinler böyle çalkantılı zamanlarda alınıp satılmaz bunu herkes biliyor. İsterseniz 1000 kişilik şiketin ceo su olun karşınıza 18 yaşında lise talebesi gelsede 3 ay şurda al sat yapan adam btc eth al sat yapılmayacağını anlamıştır. Kendinizi boşuna övmeyin.
2017 de %80 başarı oranı yakalayıp kendini öven gruplardan pek farkınız kalmamış. Ağır dump dönemine girilir sizin %40 kar almak için sell açtığınız coin sigaranız bitene kadar -3x yapar görürsünüz  Wink
aramir34
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 1

Create Your Decentralized Life

View Profile
March 16, 2018, 08:47:02 PM

sağlam alt coinler iş yapıyor gerçekten. Ama son zamanlarda çok sağlam icolar bile borsada ico fiyatının yarısına falan düştü. Çünkü ico fiyatları eskisi gibi değil. sağlam projeler market caplerini başlangıç için yüksek belirlemeye başladılar. Yeni genesis vision çıkmıyor artık malesef.

Create Your Decentralized Life │ ESSENTIA │ One seed. Limitless opportunities (https://essentia.one)
Networkk (OP)
Member
**

View Profile
March 16, 2018, 09:06:55 PM

Arkadaşlar,

Size bir ip ucu.. Credits (CS) isimli coini 0,000070 ETH den alın. 0,000085 ETH den Sell order verin 2 gün bekleyin.
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
March 17, 2018, 07:45:03 AM

hocam güzel açıklamışsın ico nun değeri önemli ama kyc problemi var.hızlı bitiyor güzel projelerde bir an da bile bitebiliyor.

önceden ico bir anda biterdi şimdi whitelistler haberimiz olmadan bitiyor.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: