Bitcoin Forum
June 21, 2024, 04:41:59 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: NEO icoları takip (30 NEO kaç NEO olacak ? )  (Read 3260 times)
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
May 26, 2018, 11:53:34 PM

hocam ara ara başlığı takip ediyorum,  güzel karlar söz konusu, özellikle neo bazlı karlar söz konusu, fakat dolar bazlı kar zarar durumu nedir,

bildiğiniz gibi piyasa çakıldı, %50-200 arası zararlar söz konusu altcoinlerde

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
May 27, 2018, 01:25:18 AM

Girdiğiniz zaman ki neonun değerini de yazsaydınız keşke neo olarak karda olsakta dolar değeri olarak geride olduğumuz zaman kar yerine zarar etmiş görünüyoruz.  Tabi bu uzun dönem için geçerli olmayacaktır. Neo eninde sonunda yükselişe geçecektir.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 27, 2018, 01:51:27 AM

Yani bu sene Neo icolari gerçekten çok popüler ve iyi kazançlar elde ettiriyor. Bende bir ara ont aldım x2-3 tek çıkış yapmıştım. Şuan elimde switcheo var ama uzun bir süre satmayı düşünmuyorum. Gerçekten güzel karlar elde etmissiniz. Ama yatırım yaptığınız zamanki Neo ile çıkış yaptığınız Neo arasında ne kadar fark var. Sonuçta Neo şuan yolun başında yakın zamanda belki bir yıl sonra şuan Ethem nin olduğu yerde olabilir.

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 27, 2018, 02:05:32 AM

Cok güzel bir konu... Bende NEO tabanli yeni birimlere merakliyim, lakin daha alim firsati olmadi. Su an gözüme carpan NEO tabanli bir ICO yok... Umarim yakinda güzel bir iki proje cikar da yatirim yaparim... Buradan birbirimizi bilgilendirelim..
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
May 27, 2018, 08:43:01 AM

PHANTASMA icosu bugün başladı ve henüz %90.04 de ama diğer taraftan switcheo.exchange listelenmeye başladı bile şuan icosu devam ederken(0.23 USD) switcheoda 0.514400 USD den işlemler başladı.hep listeye giremedik diye bunlar Smiley
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
May 27, 2018, 09:53:22 AM

PHANTASMA icosu bugün başladı ve henüz %90.04 de ama diğer taraftan switcheo.exchange listelenmeye başladı bile şuan icosu devam ederken(0.23 USD) switcheoda 0.514400 USD den işlemler başladı.hep listeye giremedik diye bunlar Smiley

Darısı Asura'nın başına diyelim o zaman. Ethereum tabanlı tokenler ise aylardır daha piyasalara giremiyor Cheesy
derincold
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
May 27, 2018, 09:59:19 AM

Güzel başlık takipteyim.. Bir de Neo icoları Ethereum icolarına oranla daha güvenli oluyor yani Neo yöneticileri icoları denetliyor bu yüzden neo icolarına yatırım artıyor bu da fiyatına yansıyot tabi. Arz-talep meselesi.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 27, 2018, 11:10:36 AM

Neo'nun izlenimi ve Ethereum'un çöp koinlere kaynaklık yapması konusundaki düşüncelerinize katılıyorum. Ama herhangi bir pump döneminde ethereum daha fazla prim yapabiliyor. Neo da ciddi potansiyele sahip hatta bir kaç yıl içerisinde ethereum ile kafa kafaya da gelir ama biraz daha zaman gerekecek
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
May 27, 2018, 11:20:57 AM

NEO'nun yıldızı parlıyor diyebiliriz. Effect'e yatırımım var, Asura için de imzaya girdim. Bu ikisine de güveniyorum.
BitcoinTurk
Hero Member

View Profile
May 27, 2018, 11:36:54 AM

NEO'nun yıldızı parlıyor diyebiliriz. Effect'e yatırımım var, Asura için de imzaya girdim. Bu ikisine de güveniyorum.

Asura'nın imza kampanyası devam ediyor mu? Ne zamana kadar devam edecek ve güncel mi?
mahmure
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
May 27, 2018, 11:55:09 AM

neo icolarının başarılı olacağını duymuştum ama başarı göreceli bie kavram olduğu için doğrusu emin değilim. son çıkan icolardan TKY ye bakıyorum halen icons fiyatının altında.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
May 27, 2018, 12:03:57 PM

Asura'nın imza kampanyası devam ediyor mu? Ne zamana kadar devam edecek ve güncel mi?

benim bildigim hayla devam ediyor, bu arada ASURE nin airdropu var arkadaslar. https://t.me/AsuraAirdropBot?start=219718482 burdan katilabilirsiniz , telegram da bot üzerinden gerceklesiyor.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
May 27, 2018, 05:52:16 PM

neo icolarının başarılı olacağını duymuştum ama başarı göreceli bie kavram olduğu için doğrusu emin değilim. son çıkan icolardan TKY ye bakıyorum halen icons fiyatının altında.
tky seni yanıltmasın ön satış fiyatı ve ico fiyatı arasında çok fark var.belirtilen ico fiyatı üzerinden zarar görünsede aslında yatırımın çoğunu ön satışta topladı ortada pek bir zarar söz konusu değil hala karlı bile.
BitcoinTurk
Hero Member

View Profile
May 28, 2018, 03:25:45 PM

Arkadaşlar son günlerde Asura için çok fazla ilgi artmış durumda. Erken bir şekilde hard-cap yapma ihtimali var mıdır? Ayrıca konu dışına fazla çıkılmaması şartı ile bir diğer sorum daha olacak. Sizce yakın zamanda NEO projeleri de ETH projeleri gibi çöp haline gelir mi? NEO ICO'ları tahminen ne kadar daha kazandırır sizce?
edizdevrancanbaz
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
May 30, 2018, 08:11:43 AM

arkadaşlar selamlar, listeye güncelleme yaptım. 21 inde katılacağım ASURA icosunu ekledim. projeyi ve ekibi beğendim, katılım yaptıktan sonra adet ve tutarlar güncellenecektir.

Dostum çok iyi yaptın fakat. Edit yazdığın yerlere tarih olarak da güncelleme koysan çok güzel olur.

Edit: 02.05.2018
Asura ico'suna da giriyorum gibi yaparsan tam olarak takip edilebilir.
mstfprcn (OP)
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
May 30, 2018, 08:27:22 AM

arkadaşlar selamlar, listeye güncelleme yaptım. 21 inde katılacağım ASURA icosunu ekledim. projeyi ve ekibi beğendim, katılım yaptıktan sonra adet ve tutarlar güncellenecektir.

Dostum çok iyi yaptın fakat. Edit yazdığın yerlere tarih olarak da güncelleme koysan çok güzel olur.

tamamdır Smiley doğru diyorsunuz takip koalylığı açısından ilk güncellemede hepsini ekelyeceğim.

teşekkür ederim güzel bir detay.
BitcoinTurk
Hero Member

View Profile
May 30, 2018, 11:44:25 AM

tamamdır Smiley doğru diyorsunuz takip koalylığı açısından ilk güncellemede hepsini ekelyeceğim.

teşekkür ederim güzel bir detay.

Asura hakkında ne düşünüyorsun dostum? Sadece görüşlerini merak ediyorum, sence x3 yapabilir mi? Smiley
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
May 30, 2018, 11:49:53 AM

güzel bir konu başlığı ve sık sık güncellemeniz takdire şayan.son girdiğim NEO icosu phantasma oldu hype çok yüksekti fiytı 5x e kadar yükseldi ama daha sonra private sale tokenleri salınınca fiyatı biraz düştü çok ilgi gören bir proje bence bu seviyelerden bile yatırım yapanlar pişman olmayacaktır.whitelisti bile nerdeyse 1 ethe yakın rakamlarla satıldı el altından

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███