Bitcoin Forum
June 21, 2024, 05:21:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: NEO icoları takip (30 NEO kaç NEO olacak ? )  (Read 3261 times)
sensoylebendinlim
Newbie
*

Activity: 52
Merit: 0

View Profile
June 11, 2018, 10:58:14 AM

Neo icoları kendi mekanizmasında denetlediği için Scam çıkma ihtimali neredeyse %0.01 bu yüzden neo icoları rağbet görüyor. Fakat piyasa şu anda kan ağlıyor. Şu anda kazandirmasa da ilerde en çok kazandıran neo ve neo icoları olacak gibi.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 11, 2018, 10:59:27 AM

Swh yi neotracker a çekmeye çalışıyorum ama nedense olmuyor sebebini bilen var mı acaba?nerede hata yapıyorum. Swh yi swicheo dan aldım Neo trackera çekmek istoyorum. Şimdiden teşekkürler
mstfprcn (OP)
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
June 11, 2018, 11:52:24 AM

Swh yi neotracker a çekmeye çalışıyorum ama nedense olmuyor sebebini bilen var mı acaba?nerede hata yapıyorum. Swh yi swicheo dan aldım Neo trackera çekmek istoyorum. Şimdiden teşekkürler

switcheo borsasına, neo cüzdanınız ile giriş yapıyorsunuz. neon walletla mesela, sonra alım yaptığınız token sol da aşağıda görünüyor, yanında withdraw yazıyor. oraya tıkaldığınız zaman, girdiğiniz neon cüzdanına çekilir token. ordan istediğiniz yere gönderebilirsiniz.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 11, 2018, 12:25:48 PM

switcheo borsasına, neo cüzdanınız ile giriş yapıyorsunuz. neon walletla mesela, sonra alım yaptığınız token sol da aşağıda görünüyor, yanında withdraw yazıyor. oraya tıkaldığınız zaman, girdiğiniz neon cüzdanına çekilir token. ordan istediğiniz yere gönderebilirsiniz.

Hocam onu yaptım. En az 2-3 kere denedim. Yeşil renkli yaİ çıkıyor . Ama bakıyorum cuzdanda değil hala borsada. Acaba forkdeltada ki gibi gas mi lazim. O olmadığı için mi olmuyor. Çünkü ben airdroplardan gelen tokeni satmıştım. Swicheo da . Aklıma yeni geldi bu durum.
mstfprcn (OP)
Hero Member

View Profile
June 11, 2018, 02:17:34 PM

Hocam onu yaptım. En az 2-3 kere denedim. Yeşil renkli yaİ çıkıyor . Ama bakıyorum cuzdanda değil hala borsada. Acaba forkdeltada ki gibi gas mi lazim. O olmadığı için mi olmuyor. Çünkü ben airdroplardan gelen tokeni satmıştım. Swicheo da . Aklıma yeni geldi bu durum.

olabilir, denemek için çok cüzzi bi miktar gas alıp tekrar denermisiniz ?
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
June 11, 2018, 05:59:56 PM

Yok hocam, komisyon ücretine gerek yok, durumunuz büyük ihtimalle borsadaki yoğunluktan kaynaklanıyordur. Yeni sisteme geçtiler ve bu sistemde zaman zaman aksaklıklar yaşanıyor. Size tavsiyem sistemden çıkış yapıp tekrar giriş yapın, tekrar transfer etmeyi deneyin.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 11, 2018, 06:17:14 PM

Effect bence patlamaya hazır bomba gibi. Sadece boğa döneminin gelmesini bekliyor, arka arkaya borsalara girdikten sonra sağlam rakamlara ulaşacaktır.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
June 11, 2018, 06:52:59 PM

Effect bence patlamaya hazır bomba gibi. Sadece boğa döneminin gelmesini bekliyor, arka arkaya borsalara girdikten sonra sağlam rakamlara ulaşacaktır.

Katılıyorum, ayı döneminde olmamızın en büyük etkisi ile ICO fiyatının altında kaldığını düşünüyorum. Yıl sonu boğa piyasasını göreceğiz diye düşünüyorum, eğer ki tahminlerimde yanılmazsam sonuçlar da güzel olacaktır. Asura için de aynı şekilde ümitliyim, umarım her iki proje de hak ettiği yere gelecek ve biz yatırımcılarının yüzünü güldürecektir.
BurakTurk
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
June 11, 2018, 08:17:08 PM

bu konu yakından takip ettiğim ve ilgi ile takip ettiğim bir konu, neo projeleri çok fazla ilgi uyandırıyor insanlarda, fakat piyasanın şu anda düşük seyretmesinden dolayı hiç de para toplayamıyorlar,  piyasa düzelince bunlarda düzelecektir
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
June 11, 2018, 10:20:45 PM

mct ye para teklif edenler var. borsaya falan girdi mi?
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
June 11, 2018, 10:26:32 PM

mct ye para teklif edenler var. borsaya falan girdi mi?

Bugün bu borsaya giriş yaptı https://www.hotbit.io/exchange?symbol=MCT/BTC  Yakın zamanda switcheo ve kucoin falan yapabilir diyorlar discord kanalında.

+ olarak Neo icolarından Spotcoin de hype yakalamıştı 2 gün öncesine kadar, değerlendirilebilir.

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 11, 2018, 11:24:16 PM

Boga dönemini yakaladiktan sonra degerlenmeyecek coin yok gibi. Bu yüzden uzun vade ve gercekten katmadeger sunabilecek coinlari elimde tutuyorum ve ek alim yapiyorum. Diger tüm coinlar degerlenince satilacak ve daha kar edebilecek coinlar alinacaktir... Artik kolay kolay hic bir yeni projeye gözü kapali sarilmayacagim... Asik olmayacagim:)
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
June 12, 2018, 12:38:54 AM

spotcoin ıcın gelecek yarın kı satıslarda bellı olacak. uzun sure sonra ılk defa spotcoıne gırecegım.cok calıskan bır ekıp ve de sundukları seyler bnm ıcın guzel. tutulursa ılerde temettu gelırlerıde guzel olabılır
Lydian
Hero Member

View Profile
June 12, 2018, 01:40:04 AM

Bu spotcoin ne pek arastirmadim ama burada birkac kici spot demis... Merak ettim kayit oldum, ICO satisi yarin basliyor sanirim... 50ct birim fiyati... NEO bazli tokenlari sevdigim icin takip edecegim, bakalim ne cikacak...
mstfprcn (OP)
Hero Member

View Profile
June 12, 2018, 06:54:32 AM

spot coin adı üzerinde spot ticarette kullanılmak üzere geliştirilmiş bir proje, ekip gürcismtan menşeili, karadeniz bölgesindeki spot ticaret için geliştirildi diye okumuştum bi yerlerde, neo nun da desteği mevcut, bakalım ico nasıl sonuçlanacak, gidişatına göre katılıp katılmamaya karar vereceğim.

Not: EFX şu anda acayip güzel seviyelerde ico fiyatının da ciddi altında, bu ay sonu effect force platformu açılacka ve bikaç büyük borsa gelebilir, değerlendirmekte fayda var.

SWH ye yeni giren PKC yi de takip edelim, o da ico fiyatı altında, ona da giriş yapmayı düşünüyorum.

kaldirimtasi
Member
**

Activity: 220
Merit: 10

View Profile
June 12, 2018, 07:29:29 AM

abi piyasa cidden kırılgan durumda hepsi hemen hemen cmcde ilk 3 sayfada olmayan çoğu coin ico fiyatının altında ama arkasına neoyu almış projeler bunlar iş yapar.

bayatekmek
Jr. Member
*

Activity: 144
Merit: 1

View Profile
June 12, 2018, 07:56:33 AM

forumdaki en mantıklı konulardan biri bu teşekkür ederim hocam bakalım bende ufak bir yatırım yaptım. mantık güzel.

●● ● Me\/u ● ●● BET ON ANYTHING, ANYTIME, AGAINST ANYONE ●● ● Me\/u ● ●● (https://www.mevu.bet/)
Lydian
Hero Member

View Profile
June 12, 2018, 02:39:01 PM

Spotcoin alayim dedim ama galiba whitelist ve kyc olayi var... iyice uyuz ediyor su kyc insani... cifkini cikartiyorlar iyice...
tabii whiteliste katilmadigim icin simdi spot alamiyorum:)

var mi bugün spot alan?
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
June 12, 2018, 03:07:10 PM

Spotcoin alayim dedim ama galiba whitelist ve kyc olayi var... iyice uyuz ediyor su kyc insani... cifkini cikartiyorlar iyice...
tabii whiteliste katilmadigim icin simdi spot alamiyorum:)

var mi bugün spot alan?
https://i.hizliresim.com/b65LQG.png
ben aldım 3774 tane
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 12, 2018, 04:37:49 PM

Spot coine girmedim, eğer fiyatı çok artarsa gerçekten şaşırırım. Çünkü bana göre real hayata bu yıllarda entegre edilmesi çok zor gözüküyor. Biraz daha zamana ihtiyacı var ama belki ileride iş yapabilir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: