Bitcoin Forum
June 20, 2024, 05:57:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex’in Borsadan Attığı Coinler  (Read 506 times)
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 16, 2018, 07:17:42 PM

Yaklasık 50milyon$ yapıyor güzel para umarım çöpler böyle böyle temizlenir
bybrq
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
March 16, 2018, 07:19:50 PM

bazı borsalarda bu kadar coin çeşitliliği bile yokken adamların sildiği coin sayısına bak ^^ hacim böyle birşey işte..
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 16, 2018, 07:20:06 PM

Aralarından sağlam gördükleriniz varsa dibi boylayınca almaya çalışın. Trade olarak en çok bu şekilde kazandım ytd Smiley
Mantıklı hocam. Bittrexde sıfırlanmasından korkanlar sayesinde fiyatları iyice düşükten satılacak, seri seri işlem gören başka borsada anritaj bile yapılabilir. Riskli ama heycanlı trade yöntemi Smiley

Arbitraj değil ama orta vedeli shitcoin değilse çok güzel ilerleyebilir zaten normal fiyatının 5 kat altına iniyor bir ay sonra baktığında çok güzel kazandırabilir. Tabi iyi analiz ve risk gerek.
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
March 16, 2018, 08:09:26 PM

güzel güzel. darısı diğer çöplerin başına.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
March 16, 2018, 08:13:55 PM

Sağlam büyük coinlerden şaşmamak lazım.Sadece bittrexte olup diğer borsalarda olmayan yığınla çöp coin var.Umarım kalan coinlere kayar sermaye.
xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
March 16, 2018, 09:37:35 PM

Pump yiyip yeni giren insanlarin dikkatini cekenler buyuk sorun gibi. Arada bakip yatirim yapmamis arkadaslar surekli arada %1000 yukselenleri soruyorlar. Cok basarili adim olmus. Fiyatlarina bakmadim ama yatirimi olanlar icin kabus olmustur

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
March 16, 2018, 09:45:11 PM

arkadaşlar gözünüze çarpan bir coin varmı bu listede değeri düşüp ileride tekrar yükseleceğini düşündüğünüz..ben açıkcası gözüme çarpan olmadı hiç
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
March 16, 2018, 09:49:44 PM

Bittrex benim uzun zamandır keyifle kullandığım borsalardan birisi. Bu coin delist ediyorsa kalitesini korumak içindir diye düşünüyorum. Binance çıktığından bu zamana çok yıprattı Polo ve bittrexi. Delist olan coinlerde dikkatimi çeken sadece NTRN gerisi çöp benim için.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 16, 2018, 09:55:45 PM

Bittrex'den delist olanlar coinler ile olacak olay nedir aslında ona odaklanmak lazım.Binanceye kaçan müşterileri toplamak için Bittrex bir boş alan açıyor.Bunu görmek lazım.Tahminim parlayan yeni ıcolardan çıkan coinleri alacak bittrex.Utk,Wepower,Pundi X şu an aklıma gelenler.Bunlar bittrex de listelenebilir.Şu an elde tutmakta fayda var.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 16, 2018, 10:07:05 PM

bittrex eski popülerliğini kaybetti. ayrıca bittrex çok fazla fee ücreti alıyor. daha önce farkedememiştim ama satış koyduğunuz fiyata göre çok yüksek fee ücretleri alıyor. benimde elimde orada ptoy ve vtc var. gerekli yükselmeyi yaparsa ilk fırsatta komple çıkacağım. hesabımı onaylatmıştım ama hiç hoşuma gitmeyen bir borsa.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
March 16, 2018, 10:50:44 PM

Bittrex bu saatten sonra listeden coinler atsa ne yazar çöp oldu borsa nerelerden nerelere düştü kendi beceriksizlikleri yüzünden kullanmıyorum artık
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
March 16, 2018, 10:57:14 PM

Evet beyler bittrex bitti 172 milyon dolara düşmüş hacim komediler bir zamanların lider borsası kendisini nasıl bitirdi poloda aynı oldu
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
March 16, 2018, 11:14:40 PM

Evet beyler bittrex bitti 172 milyon dolara düşmüş hacim komediler bir zamanların lider borsası kendisini nasıl bitirdi poloda aynı oldu
Çok güzel haber,umarım en kısa sürede tamamen piyasadan yok olur gider.Kraken bile 2 ye katlıyor artık günlük hacimde.Polo,bittrex odun gibi borsa.Hiç değişimden kampanyadan bi haberler.Müşteri hizmetleri yok.Komisyonla geçen sene kanımızı emdi resmen.%5 karla mal satıyorum neredeyse hiç kar etmemiş gibi btc hesaba yansıyor.%0.3 komisyonları çok fazlaydı.
cenkistan
Member
**

Activity: 152

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
March 17, 2018, 01:11:52 AM

vay be bittrex bir zamanlar en çok kullandığım polodan kaçıp sığındığım borsa ne hale gelmiş.adamlar bildiğin çağa ayak uyduramadılar amk hacimler azaldı yeni coin eklemediler vs piyasayı çinlilere ve korelilere bıraktılar resmen.acilen popüler coin ve tokenleri eklemesi ve kan tazelemesi gerekiyor.yoksa borsanın kendi bildiğin silinip gidecek amk.aylardır giriş yapmıyorum borsaya amk

LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
March 17, 2018, 03:53:56 AM

Bittrex Amerikanın onaylamadığı kripto paraları borsadan atar, başka bir ülke borsası o ülkenin istemediklerini atar. Sanırım düzenleme bahsnesine farklı bir rekabetin sebep olacağı bir sürece giriyoruz. Merkezli borsalar fanatik taraftar gibi bulundukları ülkenin onayladığı kripto paraları listeleyecek. Bunun sonu nereye varacak acaba.
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 17, 2018, 11:09:06 AM

Bittrex kullanmıyorum ama böyle bir düzenlemeye tüm borsaların ihtiyacı var. Ortalarda çok fazla scam coin dolaşıyor. Şu onay mantığı gelişirse dolandırıcılıkların da bir miktar önüne geçilmiş olur

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 17, 2018, 12:27:18 PM

Listeye şöyle bir baktım da yatırım yaptıklarım yokmuş içlerinde. Paylaşım için teşekkürler.
Binance de şu aralar çok fazla coin/token aldı hacim yaratmak için. Bir sene içerisinde bunlardan pek çoğunu delist edebilir.
cripton
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
March 17, 2018, 02:22:27 PM

agoras token, Agrs de atilcak dicektim ama simdi baktim atilmis bile.

agoras token gelecegi parlak bir token. onun icin bittrexin attigi coinler cöplük coin degil. tam tersine cok iyi coinlerde atiliyor. cünkü bittrex amerikan borsasi, ve bazi coinler amerikadaki yasal düzene ayar tutturamadigi icin, ve bittrexte resmi devlet makamlari  ile sorun yasamamak icin bunlari cikarmak zorunda kaliyor. misal kimi cin mali oldugu icin bile sorun cikabiliyor makamlarla.

kisaca bu coinler amerikanin ambargosuna takiliyorlar ve onun icin islemden cikariliyorlar diyebiliriz.
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
March 17, 2018, 02:26:06 PM

Kimsenin artık alıp satmadığı bir sürü proje hala mevcut bittrex'te, en son start diye bir proje sanırım delist oldu, yavaş yavaş bu tarz coinleri çıkarıp temizlik yapıyorlar sanırım.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
March 17, 2018, 02:37:51 PM

genel olarak bir temizlik başlamış o zaman. çöp olacak coinler belirleniyor ve bu şekilde öldürülecek. Sad

bu coinlerde gerçekten hacim çok fazla olmamakla birlikte piyasada scam projelerden temizlenmesi yeni ve nitelikli yatırımcıların güvenini kazanacaktır.

coininiz bol olsun. Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: