Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:31:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ripple ve Geleceği Adına Neler Söylenebilir?  (Read 303 times)
MertHM (OP)
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile WWW
March 16, 2018, 07:43:40 PM

Ripple Hakkında Tüm Bilgiler
Ripple son yılların en çok dikkat çeken altcoinlerinin başında gelmekte. Bunda kısmen Bitcoin’in payı olsa da genel olarak yapısının getirilerinden faydalanması çok daha ön planda. Tartışmasız zaman ilerledikçe internet üzerinden gelir sağlamak insanlar için çok cazip bir fırsat haline döndü. Diğer yanda Dünya ekonomisi üzerinde söz sahibi birçok insan için gerekli olan sistemin sunulmasına varana kadar uzanan bir bilgi akışı sağlanmakta.

Kullanım alanı olarak blockchain teknolojisi üzerinde hizmet veren bu coin için karşılaştığımız ilk özellik, takip edilebilir coinler sınıfında olması. Bu oldukça farklı ve sistem üzerinde kendini fark ettirecek bir nitelik manasına gelmektedir. Çünkü bilgi akışının şeffaf tutulması güvenlik ve diğer konulardaki hassasiyeti simgelemekte. Gayet başarılı bir şekilde yoluna devam etmesi, ne kadar doğru bir seçim yapıldığını gözler önüne sermekte. Bankalardan, kişisel adımlara kadar kayıt altında çok uygun maliyette verilen hizmetler, övgülerle birlikte ileriki dönemler sağlam bir gidişat garantisi vermekte. Oldukça hızlı gelişen durumlar karşı hiçbir tehdit altında kalmama imkânın sağlanması, kalitenin her zaman için ön saflarda tutulduğunu göstermektedir. 2008 yılına oranla artık tüm dengeler farklı ve kullanıcıların isteklerinde inanılmaz bir değişim söz konusu.

Konunun devamı için kaynak : Ripple gelecek adına bilgiler
1715463061
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715463061
Reply with quote  #2

1715463061
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715463061
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715463061
Reply with quote  #2

1715463061
Report to moderator
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
March 16, 2018, 07:52:48 PM

Ripple ne çok güvenilecek ne de hiç güvenilmeyecek bir coin. Zamanında çok güvenmiştim. Ama umutlarımı boşa çıkardı. Ucuza aldım uzun süre bekledim. Yo yo gibi biraz çıkıyor , sonra aynı yere iniyor. Sıkıldım sattım.
Aldığımda 0,22$ dı. Sattım 3,4$ ı gördü.
Sonuç; çok bel bağlamadan, bir miktar tutulabilir. Zıpladı mı hemen satmak kaydıyla.

hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
March 16, 2018, 07:54:26 PM

sürekli ahmak sirkeleyip duruyolar 2 kez aynı şeyi yaptılar. yine yapacaklardır zararına satmayın sakın. ben şayet hiç güvenmiyorum rippleye.
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 16, 2018, 08:21:49 PM

Ripple ilk girdiğim de, coini tanımıyordum. Öylesine almıştım. Sonra %10 civarında birşey yaptı ve sattım. Satmamış olsaydım yaklaşık 10 kat felan kazanacaktım. Ama şuanda girmeye cesaret edemem sanırım Smiley

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
WesternCowboyBibop
Newbie
*

Activity: 69

View Profile
March 16, 2018, 08:35:53 PM

tren kaçalı uzun zaman olmuş.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
March 16, 2018, 08:39:39 PM

Ripple çok başarılı bir projeydi ve erken dönemde para yatıranlara çok iyi kar verdi, yani çok ucuzken alanlara 1-2 yıl önce. Şimdi bunun gibi dünyada büyük şirketlerle iş yapabilecek global çapta olabileceK coin bulmamız gerekiyor ben bu bağlamda yaptığım araştırmalarımda şu coinlerde karar kıldım
1. INS ECOSYSTEM
2. AVENTUS
3. BAT

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
March 16, 2018, 09:33:00 PM

şuan için aslında alınabilir baya fiyatı düştü çünkü 3.5 dolarlardan alanlar içinde ortalamayı düşürmek adına güzel bir fırsat illaki yine birkaç haberler pumplayacaklarını düşünüyorum.
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
March 16, 2018, 09:36:25 PM

Ben en az 8-9 ay bitcoinin ve piyasanın çok iyi gitme durumunda bile ath görebileceğini düşünmüyorum.

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 16, 2018, 10:09:20 PM

Ripple'nin geleceği hep manipülasyon.Bol bol mağdur üretir birileri parayı götürür.İki kere alırsın üçüncü de kazandığını verirsin.İleriye dönük pek bir şey olacağını düşünmüyorum.İota gibi şişirilen bir coin.Düşmeye devam edecek gibi gözüküyor.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
March 16, 2018, 10:09:40 PM

Ripple adeti yüzünden bence 5 dolar fiyatına gelmesi hayal, ancak btc çok yükselirse satoşi bazında yükselmese bile fiyatı artmış olur. Ripple dan uzak duruyorum.
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
March 16, 2018, 10:15:38 PM

Şahsen ben yakın gelecekte, zaman zaman yaptığı gibi spektaküler yükselişlerinden bir tanesini daha yapacağını düşünüyorum.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
March 16, 2018, 11:31:14 PM

Ripple büyük şirketlerle çok sayıda anlaşma yaptı fakat kullanıcı açısından değilde borsada trader açısından çok riskli bir token bence çünkü çok büyük balinaları var.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
March 16, 2018, 11:49:21 PM
Last edit: March 17, 2018, 12:17:07 AM by cyrptoturkey

Bende dahil herkse çok spekülatif olduğunu düşünüyor vede haklılar ama şöyle bi mantıklı düşünün baklaım arkadaşlar spekülatif olmayan coin mi var? en başta btc nin kendisi spekülatif zaten.balinalar btc ye bile istediği gibi yön verebiliyor ve çoğu zamanda saçmasapan kişilerin açıklamalarını bahane ediyorlar.bence coinlere duygusal veya nefret ederek yaklaşmamak lazım
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
March 16, 2018, 11:55:12 PM

0.5 dolara gelirseki gelecek gibi görünüyor.elimde ne varsa hepsine Ripple alıp bekliyeceğim.Piyasa biraz düzelsin alt party başlasın en kötü 5 dolardan verebileceğime inanıyorum.Hem güvenli hemde risk az.Saçma sapan yeni ortaya çıkan ne olacağı belirsiz projelere güvenmiyorum.Belki onlarda 20x yapar ancak ben güven içinde beklemeyi seçeceğim.En azından bankalar ve kapitalizm rippleyi seviyor eşek değiller ya bizide emekli ederler heralde..
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
March 17, 2018, 12:11:34 AM

Al sat yapılabilecek bir coin bence ripple. Şuan fiyat dusmuken alınabilir belki. Ama çokta umut baglamamak lazım. Bende bi kaç kez aldım çok az kazandım ama işte elde çok tutmayacaksin. Zararinada satmayacaksin ben o hatayı ilk girdiğim zamanlar çok yaptım tam yüksek zamanına denk geldim aldım. Zararına sattim şuan oyl birşey asla yapmıyorum.

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 17, 2018, 12:21:16 AM

0.5 dolara gelirseki gelecek gibi görünüyor.elimde ne varsa hepsine Ripple alıp bekliyeceğim.Piyasa biraz düzelsin alt party başlasın en kötü 5 dolardan verebileceğime inanıyorum.Hem güvenli hemde risk az.Saçma sapan yeni ortaya çıkan ne olacağı belirsiz projelere güvenmiyorum.Belki onlarda 20x yapar ancak ben güven içinde beklemeyi seçeceğim.En azından bankalar ve kapitalizm rippleyi seviyor eşek değiller ya bizide emekli ederler heralde..

''hem güvenli hem risk az'' hahahaha sen bu sözleri gerçekten ripple için söyleyebiliyorsun öyle mi : d  gecenin 3.20 sinde beni senin kadar kimse güldüremezdi sanırım teşekkür ederim bunun için ( :
cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
March 17, 2018, 12:56:14 AM

yakınımdaki adamlar btcden çok ripplei soruyorlar nasıl oldu bu iş bilmiyorum ama baya baya bilen var bu coini bu amk.hatta biri yüzyüze görüşmek istedi kardeşim nasıl ripple alırız bi yardım et diye yarın yanıma gelecekler amk.her ne kadar sevmesemde arkadaş laftan anlamadığı için sanırım bi miktar alacağım yarın ona.çünkü adam rippleda ripple diyor

LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
March 17, 2018, 04:09:53 AM

Rippleyi destekleyen firmalara ve bu firmaları yönlendirenlere bakarsanız Ripplenin Bitcoin fiyatını düşürmek için kullanıldığını anlarsınız. Bitcoin fiyatı yeniden yükseldiğinde Rippleyi pumplamaya başlayıp, yatırımların bir kısmını yine Rippleye çekip fiyatı yükseltecekler ve ardından yine dump olacak bence.
kukoc
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
March 17, 2018, 08:23:45 AM

Teknolojisi ve anlasmalari gayet iyi ama beklenen hareketi hep spekulatif hareketlerle yapiyor hep birilerinin ripple yukselecekmis hadi alalim hareketleriyle yukseliyor gibi
ozgurk
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
March 17, 2018, 08:26:59 AM

Guzel anlasmalar yaptilar, guzel haberler yaydilar, btc yukselisiyle birlikte tekrar gundeme oturup fiyatini katlayacak bence de. Turkiye de borsaya girdi, btcturk artik ripple da kabul ediyor, ben daha yatirim yapmadim ama ciddi manada girmeyi dusunuyorum. En azindan pump yeme ihtimali cok yuksek gorunuyor

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: