Bitcoin Forum
May 24, 2024, 06:43:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] iShook - eKitaplar ve Sosyal Medya Bir Arada! [BOUNTYHIVE]  (Read 856 times)
cryptobaro (OP)
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
June 02, 2018, 07:44:25 PM

Arkdaşlar iShook'un Bountyhive kapsamındaki ödülleri şu anda hesaplanıyor ve haftasonu açıklanacak. Sonra da dağıtım başlayacak.

şu hesaplamayı halka açık bir şekilde yapsalar da bizimde kafamızdaki soruları giderseler çok iyi olur. böyle giderse işimiz zor.

hocam bountyhive payları açık olarak gösterebildikleri bir sistem üzerinde çalıştıklarını söyledi, umarım en yakın zamanda yaparlar. Şu an herkes emeğinin karşılığını alıyordur diye düşünüyorum fakat daha fazla şeffaflık daha iyidir tabi ki.

1881 - 193∞
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
June 02, 2018, 10:37:33 PM

Bu projeyi yatırım yapmasam da takip etmeye çalışıyorum bakalım nereye gelecek alanında galiba başarılı olmuş başka benzer bir proje yok. Her sektörün biraz boca edilmesi geliyor blockchain içine bu durum .
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
June 03, 2018, 06:57:02 PM

Arkdaşlar iShook'un Bountyhive kapsamındaki ödülleri şu anda hesaplanıyor ve haftasonu açıklanacak. Sonra da dağıtım başlayacak.

şu hesaplamayı halka açık bir şekilde yapsalar da bizimde kafamızdaki soruları giderseler çok iyi olur. böyle giderse işimiz zor.

hocam bountyhive payları açık olarak gösterebildikleri bir sistem üzerinde çalıştıklarını söyledi, umarım en yakın zamanda yaparlar. Şu an herkes emeğinin karşılığını alıyordur diye düşünüyorum fakat daha fazla şeffaflık daha iyidir tabi ki.

Evet, bununla ilgili bir çalışma olduğu söyleniyor. Bundan başka birkaç yenilik daha getirilecek.
Yapacak iş çok olunca da bir türlü entegre edilemedi. Ama aldığımız haberlere göre devamlı çalışıyorlar, yakında bekliyoruz yenilikleri...
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
June 03, 2018, 07:32:19 PM

hocam sanırıım bu proje bancor ile anlaştı. kesin emin değilim ama twitter telegram adresinlerin bir resim paylaştılar . İnşallah bancor da listelenir. Teşekkürler

cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
June 04, 2018, 11:07:12 AM

Şöyle bir resim paylaşıldı iShook CEO'su Beni Rachmanov (sağda) tarafından. Bir ortaklık söz konusu.

1881 - 193∞
mamostem
Member
**

Activity: 162
Merit: 10

View Profile
June 04, 2018, 11:31:57 AM

Hocam çeviri için teşekkürler hem proje hem ekip çok başarılı görünüyor bence yatırım yapılırsa bu tür projelere ileride çok iyi kazançlar sağlayabilir emeğinize sağlık
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 05, 2018, 04:01:07 AM

Günaydın Arkadaşlar,

iShook bounty sonuçları açıklandı. Bountyhive panelinden kazançlarınızı görebilirsiniz. Sanırım akşama da dağıtımları başlayacak.
Herkese hayırlı olsun.
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
June 05, 2018, 05:44:25 AM

Hocam çeviri için teşekkürler hem proje hem ekip çok başarılı görünüyor bence yatırım yapılırsa bu tür projelere ileride çok iyi kazançlar sağlayabilir emeğinize sağlık

yorumun için teşekkür ederim hocam, umarım başarılı olur. bountyhive'da ödüller hesaplandı, dağıtım başlayacak.

Günaydın Arkadaşlar,

iShook bounty sonuçları açıklandı. Bountyhive panelinden kazançlarınızı görebilirsiniz. Sanırım akşama da dağıtımları başlayacak.
Herkese hayırlı olsun.

Kontrol edecektim şimdi ilk sizden gördüm, hayırlı olsun herkese umarım kazançlı olur Smiley

1881 - 193∞
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
June 05, 2018, 08:15:03 PM

iShook dağıtımları başlamış sanırım. Bugün açıklanmış dediğiniz gibi kimin kaç tane token kazandığı. Henüz bana gelmedi ama yeni başlamış dağıtım sanırım.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
June 05, 2018, 08:23:24 PM

iShook dağıtımları başlamış sanırım. Bugün açıklanmış dediğiniz gibi kimin kaç tane token kazandığı. Henüz bana gelmedi ama yeni başlamış dağıtım sanırım.

evet hocam başladı, bazı arkadaşlara biraz fazla, kimisine de biraz az gönderilmiş ama az olanlar düzeltilecek.

1881 - 193∞
bobbyzz
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile WWW
June 05, 2018, 10:14:53 PM

başka herhangi bir borsa haberi yokmudur araştırdınız mı acaba arkadaşlar bilgili olanlar yazabilirse sevinirim.
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
June 05, 2018, 11:40:03 PM

başka herhangi bir borsa haberi yokmudur araştırdınız mı acaba arkadaşlar bilgili olanlar yazabilirse sevinirim.

borsa adına henüz bir bilgi yok, olduğu anda paylaşacağım.

Ödüllere gelirsek paylaşımı devam ediyor, fazla gelen tokenler konusu açıklığa 1-2 güne kavuşturulacak.

1881 - 193∞
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
June 06, 2018, 10:37:18 AM

Takım, Tel Aviv'de ki Bancor'un ana ofisini ziyaret etmiş. SHK tokenler, Bancor Network üzerinden işlem görecekmiş. Umarım kısa zamanda orta ölçekli borsalarda işlem görür.
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
June 06, 2018, 11:02:42 AM

Takım, Tel Aviv'de ki Bancor'un ana ofisini ziyaret etmiş. SHK tokenler, Bancor Network üzerinden işlem görecekmiş. Umarım kısa zamanda orta ölçekli borsalarda işlem görür.

evet hocam fotoğrafı da paylaşmıştım, CEO Rachmanov da yakında iyi haberler geliyor Bancor konusunda dedi telegramda, kesin bir bilgi yok ama umarım dediği gibi olur Smiley

1881 - 193∞
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
June 06, 2018, 01:35:43 PM

ishook %90'a varan presale'de bonuslu satış yapmış. borsaya geldiğinde belki dump yaparlar. bazen bonuslu kısımı satıp icodan aldıklarını saklayanlar oluyor. dikkatli olmak lazım.
bobbyzz
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile WWW
June 07, 2018, 01:19:43 PM

borsaya ne zaman girecek bilgisi olan var mı ne zaman tarih vs iyi bir proje bir çok yerde yazılar yazılmış.
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
June 08, 2018, 09:53:08 AM

borsaya ne zaman girecek bilgisi olan var mı ne zaman tarih vs iyi bir proje bir çok yerde yazılar yazılmış.

Henüz bir bilgi yok, biz de bekliyoruz. Olduğu anda paylaşacağım.

1881 - 193∞
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
June 08, 2018, 10:05:47 AM

Proje ana fikri olarak gayet başarılı. Yakında Bancor'a da giriş yapacak zaten. Ödül kazanan tüm arkadaşları tebrik ederim. Piyasaların düzelmesiyle güzel miktarlara çıkacak bence shk tokenlar.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 08, 2018, 10:55:30 AM

çok fazla bounty dağıttı, ico da yüksek bir yatırım alamadı, presale den yüksek indirim oranıyla satış yapıldı.
kaçınılmaz dump olacak umalımda belini erken doğrultur. bu kadar fazla bounty projeye zarar veriyor. ico yatırımcısını küstürüyor. bir dahada belii doğrulmuyor
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 08, 2018, 02:33:45 PM

Evet bounty kazançları gerçekten iyi geldi ama presale de bu kadar çok bonus dağıtılmış olması da bizlerin beklentilerini olumsuz etkiliyor. Korkarım ki, hazır bir platform üzerine inşa ediliyor olması ve kurulacak ortaklıklar bile,  olası bir borsa açılışında aşırı pumplanmasının önüne geçemeyecek. Bu durumda bizlerin de hızlı davranması gerekecek.
Haberleri dört gözle takip ediyoruz.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: