Bitcoin Forum
May 24, 2024, 05:31:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  
Author Topic: [ANN] iShook - eKitaplar ve Sosyal Medya Bir Arada! [BOUNTYHIVE]  (Read 856 times)
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
June 09, 2018, 07:51:37 AM

hangi borsada yerini alacaksa dikkatle takip edin. bonus bölümlerini satıp geçebilirler. umarım panik havası estirmezler borsada. icosu müthiş olanların bazıları bile nerelere geldi. ekitap okuma alışkanlığım yok ama globalde tiryakileri vardır.

jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
June 09, 2018, 11:30:09 AM

bancor'a girecekse idex'e girmesi muhtemel gibi görünüyor sıkı takip etmek lazım erken davranmazsak düşüşlere takılırız.
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
June 09, 2018, 05:53:04 PM

bancor'a girecekse idex'e girmesi muhtemel gibi görünüyor sıkı takip etmek lazım erken davranmazsak düşüşlere takılırız.
birileri diyor satma hodl yap karlı çıakrsın birileri de diyorki hemen ilk satmalısın yoksa zararlı çıkarsın. bunun astı astarı nedir arkadaşlar. ishooku bende bekliyorum ilkmi satmalıyım son mu ?
cryptobaro (OP)
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
June 09, 2018, 09:45:25 PM

birileri diyor satma hodl yap karlı çıakrsın birileri de diyorki hemen ilk satmalısın yoksa zararlı çıkarsın. bunun astı astarı nedir arkadaşlar. ishooku bende bekliyorum ilkmi satmalıyım son mu ?

valla hocam projenin fikrini ben de çok beğendim, olur da baya düşerse zaten hold yapacağız mecbur Smiley

1881 - 193∞
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
June 10, 2018, 11:09:57 AM

Bu proje hodl yapmalık bir proje. Tabi ilk girdiğinde güzel pump yakalanırsa satın tekrar alttan toplanabilir. Lakin yol haritasını tamamladığında piyasalar düzelmiş olursa kesinlikle o zamana kadar elde bekletilmeli diye düşünüyorum.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
June 10, 2018, 02:36:28 PM

valla hocam projenin fikrini ben de çok beğendim, olur da baya düşerse zaten hold yapacağız mecbur Smiley

nereden satacağınız, tutacağınız size kalmış. coinmarketcap docademic aratın boyle ivme yakalarsanız küçük küçük satarsın. hepsini tek yerden satıp da fırlayınca oradan üzülürsünüz. baktın dump oldu ister tut ister sat sana kalmış.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
akiko6823
Member
**

View Profile WWW
June 10, 2018, 08:15:47 PM

proje hakkında bir bilgim yok ama şunu biliyorum proje ekibi çok sıkı çalışıyorlar bence oldukça iyi yerlere gleceklerini düşünüyorum bakacaz göreceğiz
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264

View Profile
June 13, 2018, 12:45:35 AM

Bancor borsası haberi ortalıkta dolaşıyor ve gerçekleşirse çok fazla dump yiyeceğini düşünmüyorum borsadan sebep. Bakalım neler olacak.
akiko6823
Member
**

View Profile WWW
June 13, 2018, 05:35:01 AM

Bancor borsası haberi ortalıkta dolaşıyor ve gerçekleşirse çok fazla dump yiyeceğini düşünmüyorum borsadan sebep. Bakalım neler olacak.
Büyük ihtimal anlaştılar ancak zaman konusunda şüphelerim var sürekli konuyu kapatıyorlar ayrıca bu bancorun mantiginida anlamış değilim neye göre al sat yapıyor anlamadim
cryptobaro (OP)
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
June 13, 2018, 03:01:16 PM

Büyük ihtimal anlaştılar ancak zaman konusunda şüphelerim var sürekli konuyu kapatıyorlar ayrıca bu bancorun mantiginida anlamış değilim neye göre al sat yapıyor anlamadim

Ceo'ları orada listeleceğini birkaç kez açıkça belirtti. Bancor bence güzel bir platform, fakat tarih belli değil henüz.

1881 - 193∞
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
June 26, 2018, 02:45:35 PM

Bancor pek hareketli borsa değil. Günlük 2 milyon dolarlık işlem hacmi var onun da yarısı bancorun kendi coinmi token mi ne işte onun. öyle ciddi fiyat hareketi yapacağını sanmıyorum. Bancordan daha hacimli borsalara girmesi gerek. ikincisi hep BNT türünden fiyatlama var. biraz garip borsa kendi coinine çalışıyor resmen  Grin
bobbyzz
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile WWW
July 16, 2018, 06:37:08 AM

token güzel elimde de bir miktar var umarım güzel aksiyon alırız ne zaman girecek borsaya beyler ?
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  

Jump to: