Bitcoin Forum
May 13, 2024, 03:09:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: g20-bitcoin  (Read 726 times)
dolaposi (OP)
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
March 17, 2018, 09:15:39 AM

g20 zirvesı dıyıp dıyıp bıtcoını dusurduler şimdi herkesde 7bın ve altı beklentı olusdu ama bence bıtcoın yukarı yonlu kırılıma hazırlanıyor bır oncekı facebook yasagı ve sec toplantısı bıtcoını 6 bıne dusurdu toplantıdan bıse cıkmadı fıyat 11.800 sıcrama şimdide google yasagı ve g20 toplantısı bence bundanda bıse cıkmayacak ve btc 10 bıne dogru ılk yolculuguna baslyıp yukselıs trendını baslatıcak herkesı tersde bırakıcaklar benım gordugum bu sadece bı yorumdur sızın dusuncenınz nedır
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715569763
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715569763
Reply with quote  #2

1715569763
Report to moderator
1715569763
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715569763
Reply with quote  #2

1715569763
Report to moderator
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 17, 2018, 09:21:13 AM

kriptoların yasaklanması gibi bişey yok..sadece ekstra denetim vergi vs vs olursa olur...bazıları korku dedikoduları yayarak kerizlerin satmasını sağlayacaklar... dipten toplayıp yine kerizlerin eline verecekler ...

hiç bitcoinim yok almayı da düşünmüyorum  Grin Grin ama piyasayı manüple eden bişey ..bu yüzden yükselip fiyatı sabitlenmesini bekliyoruz altlar için ...
dolaposi (OP)
Newbie
*

View Profile
March 17, 2018, 09:23:45 AM

altlar ıcın ılk dongu btc kurunda dönuydu suanda usdt kurunda donguye gırdıler tekrar benm gordugm cogu usdt tarafında dıbe cok yaklasdı tekrar ocakdakı gıbı bı altcoın rallısı baslıcak btc te 12-15 arasında stabıl hale gelıcek nısan-mayıs aylarında altcoınlerde bır oncekı gıbı bır haftalık pump gormucez becne 2-3 aylık bı yukselıs trendı olucak bu
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 17, 2018, 09:24:53 AM

Ben de balinaların yine spekülasyonla piyasadaki bitconi daha fazla toplayıp daha fazla spekülasyon yaparak ceplerini dolduracaklarını düşünüyorum. Çok dikkatli olmamız gerekecek günler bizi bekliyor gibi
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
March 17, 2018, 09:35:03 AM

kısa vadede bitconi etkileyebilir millette bir tedirginlik yaratabilir ama etkisi uzun süremeyecek bana göre google yasağı da yeni çıkacak icolar ilgili dolayısı ile btc olumsuz etkilemez bana göre tam tersi olumlu etkiler  ki bu yasak ta haziran ayında etkisi şimdi olmaz diye düşünüyorum

bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
March 17, 2018, 09:36:32 AM

Hyaır nasıl bi yasaklama getirmyei düşünüyorlar oraya ben tam ayıkamadım ama bakalım sonumuz hayır olsun btc en son sert düşüş yaşamasının ardından x2 yaparak yukarı fırladı 20kları gördü bu fırlayışında 40k görür mü dersiniz?
phantasod
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
March 17, 2018, 09:36:40 AM

Bu zirvede BTC'ye çok uzun süre yer vereceklerini de düşünmüyorum ben. İnsanlar yeterince endişelendi. Daha da korku salıp fiyatları düşürme peşindeler sadece.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
March 17, 2018, 09:38:36 AM

Dünya da ülkeler soğuk savaş devam ederken,bu kadar kişisel problemleri varken liderlerin (ki çoğunun haberi/bilgisi bile yoktur) konuşulmaz bile. Belki biri bitcoin balon der ona da alıştık zaten.
dolaposi (OP)
Newbie
*

View Profile
March 17, 2018, 09:40:51 AM

Bu zirvede BTC'ye çok uzun süre yer vereceklerini de düşünmüyorum ben. İnsanlar yeterince endişelendi. Daha da korku salıp fiyatları düşürme peşindeler sadece.
aynn öle mılletın elındekını almaa calısıyorlar ama bu suankı tabloda basarılcak gıbı durmuyor suankı durum temmuzda baslayan btc rallısını hatrlatıyor bana once btc ıle dusen altcoınler ve sonra yukselıs trendıne baslayan btc ve dıbın dıbıne gıden altcoınler
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
March 17, 2018, 09:45:45 AM

G-20 bahanesyle çok sarstılar piyasayı . Hafta öğrenmiş olacağız olumlumu/olumsuzmu olacağını .
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 17, 2018, 09:49:32 AM

Adamlar işi biliyor fiyat dussun alttan biz toplayalim diğer kerizler nasıl olsa yukardan alır onlara satariz diyorlar. Her düşüşün çıkışı olacaktır elbet. Son zamanalrda da hiç iyi bir haber gelmiyor ki yükselmek için. Hep dusurucu darbeler geliyor.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
March 17, 2018, 09:55:06 AM

Biri yazmıştı onca ülke lideri oturup btc yi konuşucak dünyayı b*k götürürken diye, bu yoruma katılıyorum ben de açıkcası, nekadar konuşulur şu durumdayken çok da olcanı sanmıyorum her yerde savaşlar bilmem neler varken.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 17, 2018, 10:01:58 AM

Bu G20 zirvesi bitcoin için önemli gelişmelere ya da gerilemelere sebep olabilir ama tutup da bu Kripto paraları tamamen bitirelim piyasadan silelim diyeceklerini düşünmüyorum.Bunu yasala zemine oturtma adına birlikte bir adım atmaları daha yerinde olur.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
March 17, 2018, 10:03:45 AM

işi gücü bırakmışlar g20 de bitcoini mi konuşacaklarmış.Ölme eşşeğim ölme. Ne aç gözlğ adamlarmış mk bunlar ya. Dünde bilmem nerde bombalı saldırıyı bitcoinle finanse ettiler yazıyordu.Sanki bitcoinden önce terör yoktu dünyada.
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
March 17, 2018, 10:04:16 AM

Bu g20 muhabbeti öncekilerden farksız ucuza coin sattırmak için dedikodu çıkarıyorlar. Vergi bile gelse bişey olmaz. Hatta g20den sonra bence daha da yükselecek bilhassa altcoinler diye düşünüyorum.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
melancoly
Member
**

Activity: 168

View Profile
March 17, 2018, 10:13:39 AM

Yasaklayamazlar ki zaten en fazla dump dalgası yaratacaklar, merkezsiz birşeyi yasaklayamazsın kardeşim tamam fiyatı öldürürsün o ayrı ama tamamen bitiremezsiz.
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
March 17, 2018, 10:30:32 AM

her ne olacağını bilmiyoruz. önlem için belki dolara geçmek mantıklı olandır. haber geldiğinde anında satış yapmamız zor. bir anda indiriyorlar ve alıcıları da o vakit tutturmak zorlaşıyor. yükselirse de duruma göre paradan tekrar coine geçiş sağlanabilir. düşerken hold yapmak ve bu beklemeyi biraz abartmak zararı iyice artırmaz mı?
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 17, 2018, 10:32:52 AM

Şu zirve bir olsa, beklenildiği gibi olumsuz gibi sonuçlar olmadığı görsek ve bitcoinin artık yukarı yönlü sıçrayışlarını izlesek çok güzel olacak.

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
March 17, 2018, 10:35:49 AM

Ben de balinaların yine spekülasyonla piyasadaki bitconi daha fazla toplayıp daha fazla spekülasyon yaparak ceplerini dolduracaklarını düşünüyorum. Çok dikkatli olmamız gerekecek günler bizi bekliyor gibi

Bu balinalar var ya piyasanın anasını ağlattı resmen, g20 de yasal düzenlemin yanında keşke spekülasyon yapanlara da bir çözüm getirebilseler ne güzel olurdu.
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
March 17, 2018, 10:56:19 AM

G20 zirvesinin ne olduğunun biraz farkında olmak zorundayız orada avrupanın ekonomisini belirleyen, yolunu çizen adımlar atılıyor. Eğer kripto dünyasını benimseyecek bir adım atılırsa çok büyük bir yükselişe şahit olabiliriz.

Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: