Bitcoin Forum
June 16, 2024, 04:30:26 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoinlerde cüzdan takibi için HARİKA telegram botları!  (Read 1582 times)
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
March 18, 2018, 06:34:46 PM

Arkadaşım önce bir başlığı okusaydın içeriği okusaydın, bodozlama yorum yapın anca. Mew adresini vesaire bağlıyorsun bişey geldi mi telegram botu uyarıyor diyor okumayı da mı bilmiyorsunuz.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 18, 2018, 08:44:45 PM

Kardeşlerim açıkçası bot kullanmaya karşıyım. Admin baştan düşükten alıp pump yapınca tepeden sizlere satıyor. Uzak durun.
Bu bot o bot mu güzel kardeşim? Sırf mesaj yazmış olmak için yazmayın bi zahmet. Hesap kasmak için de işe yaramıyor zaten. Merit lazım. Merit için de benim yaptığım gibi işe yarar konular açman, mesajlar atman lazım.
Boşuna "öylesine" mesajlar atma yani lütfen.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Accompany
Member
**

Activity: 207
Merit: 10

View Profile
March 21, 2018, 02:45:47 PM

yararlı bir konu olmuş dunyaca ünlü mesajlaşma uygulaması Telegram gene kendınden söz ettirmeyi başarmış adamlar bu sektöre ilgi duıyuyor hali hazırda ICO düzenleyecekler istediklerini yaparlar diye umuyorum . Bu tur botları guncler tutarsak konu altında güzel olur
Networkk
Member
**

Activity: 98
Merit: 21

View Profile
March 21, 2018, 02:54:14 PM

Hocam bunu yapan adam Telegram sayesinde belli baslı bilgilerini öğreniyor. cüzdan adresinide öğrendi... Bu amca bunları hack lemek için uğraşmasın sonra?
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
March 21, 2018, 02:59:08 PM

Hocam eyvallah araştırmanız ve bizim bilgiyi paylaşımınız için. Böyle bir şeyin varlığından haberim yoktu benim, kullanmayı deneyeceğim.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 21, 2018, 03:10:06 PM

teşekkürler faydalı bir özellikmiş.özellikle ethereum için böyle bir şey gerekiyordu..en fazla 2 ayrı cüzdan eklenebiliyor.gerisi için sakal istiyor bilginize :p bir de dikkat edin priv keyinizi girmeyin bota  Grin
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
March 21, 2018, 07:20:02 PM

Hocam bunu yapan adam Telegram sayesinde belli baslı bilgilerini öğreniyor. cüzdan adresinide öğrendi... Bu amca bunları hack lemek için uğraşmasın sonra?
Bu forumda bounty'ler için milyonlarca eth adresi dolaşıyor ortalıkta. Hepsinde de binlerce dolar var. Hacklense onlar hacklenirdi değil mi?
Ayrıca içinde 150 bin btc olan adresleri biliyoruz, hackleniyor mu? Smiley

akansaatler
Newbie
*

Activity: 294
Merit: 0

View Profile
March 21, 2018, 09:37:15 PM

bir eth adresini hacklemek için harcanacak güçle eth kazılsa en az bin  katı eth kazarsınız, aynı sürede
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
March 21, 2018, 09:45:03 PM

Smiley Bu güzel her seferin de kontrol et. Geldi mi gelmedi mi. Ne oldu diye beklemekten kurtaracak. Daha bakmadım da umarım tüm tokenları gösterir. MEW bazılarını göstermiyor.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
March 21, 2018, 10:25:42 PM

Ben kurdum telegramada cüzdanı kabul ettiremedim bi türlü geçersiz cüzdan diyip duruyo anlamadımda nasıl çözebiliriz bu konuyu
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
March 22, 2018, 01:15:39 AM

guzel botlar olmus. telegram bu ozellikler sayesinde hala nasil whatsapp kadar populer degil anlamiyorum acikcasi. whatsappi ezip gecmesi lazim.
Normal kullanicilar bot kullanmayi bilmiyor ki zaten whatsappta bu ozellik olsa topluca cuma mesaji atmak ve facebookta su resmimi begenir misin demek icin kullanirlardi  Cheesy
Ethereum icin olani cok ise yariyor.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
March 22, 2018, 06:05:11 AM

Hocam bunun erc20 cüzdanlar için, yani ethereum cüzdanlar için olanına denk geldiniz mi? denk geldiyseniz paylaşır mısınız? ben başarılı buldum bu botu, ama waves yerine eth olanı işimi görüyor

Mesajımı tam okuduğunuzdan emin misiniz? Smiley
2. sırada eth için olan var zaten

ETH Token Explorer
Telegramdan "@ETHtokenExplorer_bot" aratarak bulabilirsiniz.
Erc20 cüzdanınıza gelen bütün altcoinlerden haberdar ediyor sizi. Balances komutundan yine cüzdandaki her şeyin dökümünü alabilirsiniz.

hocam o hesabın sahibi sadece post kasıyor hiçbir zaman konuları okumuyorki.. gerçekten güzelmiş beğendiğim için şukunu veriyorum hocam xd
Ahahaha.  Ben de dedim ne oluyor. Otomatiğe bağlamış desenize Cheesy

Şuku için teşekkürler Cheesy

medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
March 22, 2018, 06:50:46 AM

çok iyi uygulama ama botlara nekadar güven olur bilinmez geçenlerdeki binance bot krizini biliyosunuz bide sadece waves adresi için geçerli olması çokda işlevsel değil çoğu token ethereum orjinli ether tabanlı bir bot özellikle mew için daha mantıklı olabilir gerçi ethercan o işi görüyo ama bot meraklıları için olabilir

zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
March 22, 2018, 07:32:45 AM

vaay böyle bi uygulama olduğunu bilmiyordum Smiley ellerine emeğine sağlık hocam gerçekten faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz takipteyim:)
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
March 22, 2018, 08:31:56 AM

Bugün ilk defa bildirim geldi baya hoşuma gitti ya uzun zamandır ihtiyacım olan bişeydi, ether adresine yollanan tokenları 3-5 gün sonra anca görüyordum şimdi direkt bildirim geliyor çok güzel düşünülmüş.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
March 22, 2018, 09:18:11 AM

çok iyi uygulama ama botlara nekadar güven olur bilinmez geçenlerdeki binance bot krizini biliyosunuz bide sadece waves adresi için geçerli olması çokda işlevsel değil çoğu token ethereum orjinli ether tabanlı bir bot özellikle mew için daha mantıklı olabilir gerçi ethercan o işi görüyo ama bot meraklıları için olabilir
Bir post kasan daha. Sizi böyle konulara sayıyla mı veriyorlar?

GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 22, 2018, 09:19:34 AM

Çok kullanışlı bir uygulama ancak telegramın sürekli gelen bildirim olayı insanın canını bir yerden sonra ciddi sıkıyor.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
March 24, 2018, 03:29:18 PM

Paylasim icin cok tesekkurler, muthis kolaylik. Etherscan, deltabalances ugrasip duruyorduk ne zamandir, hem cok daha pratik hem de daha hizli bir yontem.
Telegrami kripto dunyasina girmeden once hic duymamistim bile ama son zamanlarda whatsapp dan cok kullandigim bir uygulama oldu. Hem mesaj sabitleme hem de bu cesit botlar cok kolaylik oluyor.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 24, 2018, 03:35:33 PM

Çok başarılı bir konu olmuş. Kesinlikle ben de kullanacağım. Telegramdan gelen bildirimleri sessize alıp duruyordum ilk defa mutlulukla kullanacağım Cheesy

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
March 24, 2018, 03:53:21 PM

gayet güzel bir uygulama. herkes onlarca cüzdan kullanıyor, sürekli takip ediyor bu cüzdanları (beklentinin oluştuğu durumlarda)... telegram botları ile birçok şey yapılabiliyor. kriptopara piyasasındaki hemen hemen herkeste telegram kullandığına göre bu botların da yoğun şekilde kullanılıyor olduğunu düşünüyorum. cüzdana token gelince anında bildirim gelmesi muazzam olmuş... paylaşım faydalı. gönülden teşekkürler.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: