Bitcoin Forum
June 25, 2024, 02:11:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Lihtenştayn Kraliyet Ailesi Servetini Kripto Paralara Yatıracak  (Read 385 times)
loveistanbul
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
March 22, 2018, 06:25:28 PM

Kim takar Lihtenştayn kralını, haber olmak medya yer bulmak için yaptırılan bir haber ,ilk önce ne kadar servetin var onu açıkla, bakalım alacağın bitcoin rakamı , bitcoin fiyatlarına etki edecek düzeydemi.
criptoturk
Member
**

Activity: 350

View Profile WWW
March 22, 2018, 08:16:45 PM

katılıyorum size. konuşacağına biraz yatırsa da millet bir rahatlasa. belki piyasalar bir prens yatırdı muhabbetine her haber olumsuz tepki veren piyasalar canlanır:)

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
March 22, 2018, 08:36:28 PM

Lihtenştayn küçük bir ülke olsada, kraliyet ailesinden prensin aile servetini arttırmak için kripto paralara yatırım yapmayı düşündüğünü açıklamış. Bence de prens çoktan yatırım yapmıştır.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
March 22, 2018, 09:40:32 PM

Kripto paralar dünya üzerindeki prenslerin bile dikkatini çekmiş, Lihtenştayn prensi ailesini ikna etmekte zorlanmayacaktır. Arap kraliyet ailelerinin servetleri daha fazla, onlarda yatırım yaparlar umarım.
kribati7
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
March 22, 2018, 09:50:50 PM

Konya'dan küçük bir toprak parçasına sahip olan ülkenin kraliyet ailesi kripto paralara yatırım yapıyorlar biz 80 milyonluk ülke daha bekliyoruz. Umudumuz şu an Sabancı Koç ortaklığında. Bakalım bu iki devin piyasaya girmeleri piyasaları nasıl etkileyecek.

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 311

View Profile
March 23, 2018, 08:55:10 PM

Piyasa açısından gerçekten önemli bir meblağ olarak düşünüyorum. Eğer cimrilik yapıp ufak bir yatırım yapmazlarsa mal varlıklarıyla orantılı olacak şekilde yaparlarsa eğer piyasanın yeni balinalarından olacaklardır bu da piyasaya can verecektir.
U20
Full Member

Activity: 546
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile
March 25, 2018, 07:38:52 PM

Biran önce yapsınlar şu yüklü yatırımıda artık piyasa rahat bir nefes alsa kırsa dirençleri. Umarım bu lihtenşaynların bir reklamı değildir. 😊

belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
March 25, 2018, 07:45:42 PM

Lihtenştayn benim futbolu takip etmem neticesinde tanıdığım bir ülke.Acaba kendi reklamlarını yapmanın peşine mi düştüler yoksa gerçekten böyle bir yatırım yapacaklar mı merakla bekliyorum.Kokusu yakında ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum.
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 483

View Profile
March 25, 2018, 08:16:34 PM

Blockchain teknolojisine olan güven her gün daha da artıyor. Ama kripto paralar henüz belini doğrultabilmiş değil tam olarak. Lihtenştayn kraliyet ailesinin bu hareketi piyasaya can verir o yüzden güzel olur.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
March 25, 2018, 09:21:27 PM

Bence Lihtenştayn Kraliyet Ailesi bu hamlesiyle bitcoin ve kripto paralar sayesinde reklam yapmanın peşindeler.Baktılar bu iş güzel gidiyor yakın zamanda ülke için resmi kripto para birimi çıkarılması için bile çalışabilirler.

HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
March 25, 2018, 09:51:27 PM

bu tip yüklü miktarda girdilere ihtiyacımız var özellikle de tekrardan toparlanması için bakalım piyasaya etkisi ne büyüklükte olacak
AkFon
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
March 25, 2018, 10:27:56 PM

Bence Lihtenştayn Kraliyet Ailesi bu hamlesiyle bitcoin ve kripto paralar sayesinde reklam yapmanın peşindeler.Baktılar bu iş güzel gidiyor yakın zamanda ülke için resmi kripto para birimi çıkarılması için bile çalışabilirler.
reklam amacının da elbette payı vardır ama bu yapılan yatırımdan bitcoinin de nasipleneceğini tahmin ediyorum artık yükseliş vakti gelsin
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
March 25, 2018, 11:31:43 PM

Araştırma konusunda pazar lideri sayılırlar, şimdiye kadar adam gibi araştırmamışlar demek ki...
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
March 25, 2018, 11:39:15 PM

valla  Lihtenştayn ülkesine bir ara ciddi ciddi yerleşmeyi düşündüm, belli bir miktar karşılığı ülkelerini 1 günlüğüne satmaları falan çok tatlı gelmişti, bizde zaten süresiz satıyorlar vatanı sesi çıkan yok, kripto paralarla satacak akılları olsa temelli satarlar bizim ülkeyi de
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
March 26, 2018, 07:26:56 PM

Yaparlar tabi de zaten birçok banka fon gibi yatırımları vardır bütün servetlerini buraya yatıracaklarını sanmıyorum sonuçta danıştıkları uzmanlar vardır riski azaltmak için yatırımları bölerek yapmak daha mantıklı olur
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294

View Profile
March 26, 2018, 07:56:28 PM

yalnız konuya  Lihtenştayn dan bir fotoğraf koyup üstüne de   uçan balon koymaları ilginç olmuş. hadi  Lihtenştayn ı koymayı anladım da uçan balon nedir Cheesy
gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
March 26, 2018, 08:00:48 PM

Prensim neyi düşünüyorsun anlamadım bende o kadar para olacaktı dalmıştım kripto para piyasasına paraya para demiyordum şuan. İstersen danışmanlık yapabilirim sana Grin
andromed22
Sr. Member

Activity: 346
Merit: 250

View Profile
March 26, 2018, 08:01:53 PM

Gerçekten güzel bir haber büyük bir yatırım demek,  300 milyar dolarlık markete 5 milyar daha girecek demek oluyor. Piyasa düşüşte olsa bile alttan toplayacak çok insan var
hjbn
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
March 26, 2018, 08:21:34 PM

Avrupanın büyük ailelerinin bu işe girmesi lazım servetleri kenarda boş boş duracağına kripto para piyasasına aktarsınlar hem piyasa canlanır hemde onlarda kazanmış olurlar.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
March 26, 2018, 08:50:52 PM

Kraliyet ailesinin yerinde olsam kendi kripto paramı çıkartırdım hatta ülke içerisinde bunu kullandırırdım dünyaya da örnek olurdum. Bir çok yatırımcıyı da bu para birimine çekerdim. 

[/center]
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: