Bitcoin Forum
May 24, 2024, 06:59:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bot kullanımı yasaklanmalı!  (Read 642 times)
sagul (OP)
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
March 18, 2018, 08:21:42 AM

Kucoin'de bot açmışlar tüm kategorilerde girdiğim tüm emirlerin önüne botlar giriş yapıyor. Sürekli iptal edip yine aynı şekilde giriş yapıyorlar. Dünden beri kucoinleri elimden çıkaramadım. İlla ki zarar ettirmek için kullanıyorlar bu botları. Benim şahsi görüşüm ben bot kullanan kişilerle küçük borsada işlem yapmak istemiyorum!!! Ve dün yeminle bot kullananlardan iyice gıcık kapmaya başladım. Önceleri kimse zarar etmesin düşüncesinde ve herkes için kazançlı olsun isterdim. Bugünden itibaren bot kullananlar için aynı temenni içinde olmayacağım.
Sağı solu dağıtacağım resmen... İllallah ettirdiler. Umarım bir hacker abimiz hepsini hackler Cheesy  Cheesy Smiley

BankDex.io  / Decentralized Exchange
melancoly
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
March 18, 2018, 08:29:00 AM

Bende sinir oluyorum bot kullanımına ama insanlar küçük küçük trade yaparak kazandırdığı içn bot kullanmaya devam ediyorlar. Binance hack belki biraz yaygınlığını düşürür diye temenni ediyordum ama oda olmadı
sagul (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 18, 2018, 08:36:20 AM

botun verdiği teklifin aynısını giriyorum yine üste giriş yapıyor. Bir daha tövbe küçük borsalarda işlem yapmıcam. Büyük borsalarda neyse ama küçük borsalarda bot kullanımı yasaklanmalı

suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
March 18, 2018, 08:40:03 AM

Engellenmemesi lazım bence biliyorum gıcık bir durum ama adam kendi trade yapacağına bot yazmış onu çalıştırıyor, farklı bir durum yok sonuçta.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
sagul (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 18, 2018, 08:43:25 AM

Hocam alış ve satış yapamıyorum. Alış ile satış arasına aşırı fark koymuşlar. teklif giren adam alışta da satışta da zarar ediyor.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
March 18, 2018, 08:47:40 AM

Bo bu işin olmazsa olmazı olurmu öyle sey sen x emir ver senin üstüne emir gelmesin oh ne güzel dünya. Böyle bir dünya isteyenler gitsinde parkda kumlarla oynasınlar.
Enflow
Member
**

Activity: 139

View Profile
March 18, 2018, 08:48:26 AM

botlardan bende çok çektim tespit etmek zor olmaması lazım banlasınlar diyeceğim.Borsanında işine geliyordur.
sagul (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 18, 2018, 08:49:33 AM

Kumda oyna tabiri çok saçma bir düşünce bence. ben traderim bot kullanan bir insan değilim. kaldı ki bot kullanımının zararını binance gibi borsa da görüldü. Küçük borsalarda hack olaylarında geri dönüşlerin yapılması çok zor. Ben üstüne kimse alış vermesin demiyorum. Alış ile satış arasına aşırı farkı koymuşlar. Ben alış giriyorum 1 satoshi üstüne alış koyuyorlar buna kızıyorum. Borsa küçük olmasa sıkıntı olmuyor. Borsanın işine alış satış sürekli oluyor diye geliyor. Ama kullanıcı kaybediyor bence küçük borsalar.

ozgurk
Member
**

Activity: 252

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
March 18, 2018, 09:44:40 AM

Borsa kendisi de yaziyor olabilir botlari, hareket gelmis oluyor piyasaya ama genel olarak aldatici oluyor, bitcoin piyasasinin daha oncelerde cani yanmisti bu yuzden, insallah bir daha olmaz

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 18, 2018, 09:52:02 AM

Umarım o bot kullananların elinde patlar, hesapları boşaltılır. Mevcut satış tutarın dan aşağıdan , alımda ise yukarı dan satmanızı sağlıyorlar. Emir bırakamıyorsunuz devamlı zarar ettiriyorlar.
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
March 18, 2018, 09:53:41 AM

Botlar olmazsa işlem hacimleri ciddi şekilde düşer. Borsalar para kazanamaz. Botları yasaklayacak popüler bir borsa olacağını sanmıyorum. Sizin alış ve satış fiyatınız belliyse bot olsa ne olur olmasa ne olur? Emri girip bekleyin.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 18, 2018, 10:01:19 AM

Bende makastan faydaalanıp kısa süreli alım satım işlemi yapmak istediğimde botlarla karşılaşıyor.
O program olduğu için yılmıyor tabi, bir yerden sonra bırakmak zorunda kalıyorsun.

xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
March 18, 2018, 10:27:39 AM

Yani kotu oluyor botlarla mucadele etmek zorunda kaliyoruz, gercek islemleri gorebilsek daha faydali olur. Eskiden alim satimlarda guzel oluyordu, simdi gereksiz islemlerle doluyor heryer

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294

View Profile
March 18, 2018, 10:34:38 AM

cryptopia da bunlar resmen cirit atıyor oranında cılkı çıktı , en düşük fiyatı verip hemen geri çekin onlar çekmiyor en düşükten vermiş satmış oluyorlar ben bu şekilde kurtuluyordum
sagul (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 18, 2018, 10:45:16 AM

botlardan en çok faydalanan borsalar. insanlar olarak hepimiz zarar ediyoruz Smiley sevindim vallahi tek şikayetçi olan ben değilmişim.

marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
March 18, 2018, 11:08:52 AM

yasaklanmasını bende isterim ama niye yasaklasınlar ki borsaların işine geliyor bu durum. Kaar yapıyorlar. kaar yaptıkları sistemi yasaklayıpta kaarlarını kim azaltmak ister ki
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294

View Profile
March 18, 2018, 11:27:12 AM

bizden kaaaaaaaaaaaar yapmıyorlar mı ki bizim ki para değil mi , bizden de kaaaaaaaaaaaar yapıyorlar aslında.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
March 18, 2018, 11:31:10 AM

Kesinlikle bence de yasaklanmalı piyasanın içine ediyor bu botlar. Bir giriyorsun teklife 20 tane arkasına teklif diziyor botlar alana-satana kadar akla karayı seçiyorsun.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
March 18, 2018, 11:31:16 AM

Botların bir sınırı var onu girince emir falan girmiyorlar. Ama onu bulana kadar canı çıkıyor adamın.

jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
March 18, 2018, 11:33:57 AM

botlar geldi mertlik bozuldu. artik al sat yapilamiyor kolayca

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: