Bitcoin Forum
June 22, 2024, 12:33:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Sabancı ve Koç desteği ile TCcoin geliyor  (Read 1897 times)
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
March 20, 2018, 09:11:16 AM

Umarim kripto piyasasinda ulkemizi iyi temsil eder. Beklentim var acikcasi cunku basit sirketler degil. Her ikiside kendini kanitlamis sirketler.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
taseron.isci
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile WWW
March 20, 2018, 09:41:43 AM

Guven faktoru sirket kuruculariyla saglanmis durumda bence daha kurulmamis olsada. Umarim sonuclari guzel olur.

bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
March 20, 2018, 10:23:45 AM

Ülkemizin büyük iki şirketinin bu digital ekonomiye geçişte büyük önem arzeden digital paralara hazırlık olarak ortak kripto para üretme kararlarını memnuniyetle karşılıyorum.Bu vesile ile yakın zamanda kripto paralar ülkemizde resmi hale gelecektir.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
March 20, 2018, 10:27:31 AM

Bu haber yalanlandı.

Sabancı Holding'den flaş kripto para açıklaması!
Dün ortaya atılan ve Koç ile Sabancı ortaklığında kurulacak bir şirketle piyasaya sürüleceği belirtilen TCcoin’e ilişkin ilk açıklama Sabancı Holding’den geldi. Şirket tüm iddiaları yalanladı ve kripto para yatırımı yapmayacaklarını duyurdu.

Dün gündeme bomba gibi düşen bir iddia, ülkemizin en köklü iki şirketi olan Koç ve Sabancı’nın yeni bir kripto para biriminin arzı için oluşturdukları ortaklıkla ilgiliydi. Tcc Teknolojileri A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas kaynaklı habere göre her iki şirket de ilk etapta olumlu yanıtlar vermişlerdi.

TCcoin adı verilecek olan yeni kripto paranın Koç ve Sabancı bünyesinde bulunan ürünlerin satışında kullanılacağı söylendi, hatta hükümetin proje hakkında ikna edilmesi için çalışmalara başlandığı da belirtilmişti. Ancak Sabancı Holding yaptığı resmi açıklamayla iddiaları reddetti:

“Bugün çeşitli yayınlarda yer alan ‘dijital para’ konulu haberler üzerine açıklama yapılması gereği doğmuştur. Sabancı Holding Yönetim Kurulu tarafından bu yönde alınmış bir kararımız yoktur. Kamuoyunun bilgisine sunulur"

Sabancı Holdin kısa bir açıklama ile iddiaları reddederken Koç Holding’den henüz bir açıklama gelmiş değil. Ayrıca Alphan Manas da Sabancı’nın reddi konusunda yeni bir açıklamada bulunmadı.

kabak gibi kaynak : http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/haber/2579003-sabanci-holdingden-flas-kripto-para-aciklamasi
ozcanucler
Member
**

Activity: 238

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
March 20, 2018, 10:30:41 AM

Bu haber yalanlandı.

Sabancı Holding'den flaş kripto para açıklaması!
Dün ortaya atılan ve Koç ile Sabancı ortaklığında kurulacak bir şirketle piyasaya sürüleceği belirtilen TCcoin’e ilişkin ilk açıklama Sabancı Holding’den geldi. Şirket tüm iddiaları yalanladı ve kripto para yatırımı yapmayacaklarını duyurdu.

Dün gündeme bomba gibi düşen bir iddia, ülkemizin en köklü iki şirketi olan Koç ve Sabancı’nın yeni bir kripto para biriminin arzı için oluşturdukları ortaklıkla ilgiliydi. Tcc Teknolojileri A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas kaynaklı habere göre her iki şirket de ilk etapta olumlu yanıtlar vermişlerdi.

TCcoin adı verilecek olan yeni kripto paranın Koç ve Sabancı bünyesinde bulunan ürünlerin satışında kullanılacağı söylendi, hatta hükümetin proje hakkında ikna edilmesi için çalışmalara başlandığı da belirtilmişti. Ancak Sabancı Holding yaptığı resmi açıklamayla iddiaları reddetti:

“Bugün çeşitli yayınlarda yer alan ‘dijital para’ konulu haberler üzerine açıklama yapılması gereği doğmuştur. Sabancı Holding Yönetim Kurulu tarafından bu yönde alınmış bir kararımız yoktur. Kamuoyunun bilgisine sunulur"

Sabancı Holdin kısa bir açıklama ile iddiaları reddederken Koç Holding’den henüz bir açıklama gelmiş değil. Ayrıca Alphan Manas da Sabancı’nın reddi konusunda yeni bir açıklamada bulunmadı.

kabak gibi kaynak : http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/haber/2579003-sabanci-holdingden-flas-kripto-para-aciklamasi

Daha yerli bir koin çıkartamadan haberler yalanlanmaya başladı ne hallere düştük ya resmen aptal yerlerine koyuluyoruz da farkında değiliz bakalım kim çıkacak aadam akıllı.

bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
March 20, 2018, 10:58:32 AM

Bu tip kuruluşlar uğrasacağını sanmıyorum . Adamlar nakitten başka birşey üzerinde durmazlar .

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 20, 2018, 11:13:50 AM

Bana cok sacma geldi yerli coin cikarmak zaten en basinda hatanin oldugu yer kime hitap edecekler ki
ay-x
Newbie
*

Activity: 153
Merit: 0

View Profile
March 20, 2018, 11:20:22 AM

yalannnnn başkası yalannnnn.
Kim uyduruyor kim yazıyor bu haberleri inan anlamıyorum.
Zaten taraflardanda yalanlama haberleri (açıklamaları) geldi.
Bu projesi için ya tutarsa mantığıyla gitmiş bir arkadaşın uydurmasıda olur.
Yada hiç böyle bir proje yoktur tamamen baştan aşağıya komple yalandır.
myrize
Newbie
*

Activity: 39

View Profile WWW
March 20, 2018, 01:33:33 PM

bu 2 firmanın bu haberleri yalanlamamış olması bu haberin doğruluğunu destekler nitelikte ve bu proje kesinlikle başarılı olacağından şüphe duymam ve düşünmeden kasayı basa bilirim.
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
March 20, 2018, 01:40:35 PM

nezaman çıkacağı,ıcosunun nezaman yapılacağına dair bir haber yokmu bence güzel haber ben de 4 gözle bekliyorum umarım yakın zamanda sabancı ve koç ailesinden bununla ilgili bir açıklama gelir

earmark
Member
**

Activity: 196

View Profile
March 20, 2018, 02:58:54 PM

Ülkede bu kadar nüfuzlu ve sağlam iki şirketin böyle bir işle bir araya gelmesi ve bu işe girişmeleri gerçekten güzel haber. Ülkenin reklam değerini ve kripto para pazarındaki yerini arttıracağını düşünüyorum. Bu şekilde belki merkez bankası ortaklı bir dijital para da üretilebilir.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
March 20, 2018, 03:26:20 PM

Bir kaç yerde gördüğüm bir haber, buna ilişkin ne yasal bir düzenleme var ülkemiz için ne de adı geçen paydaşlardan yapılmış detaylı bir açıklma şu an için ben gerçekleşeceğine çok ihtimal vermiyorum.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
March 20, 2018, 03:36:31 PM

Bu haberi son günlerde birkaç kez okudum ama ne doğru olduğu ne de yalan olduğuna dair kesin bir şey yok anladığım kadarıyla. Her şeyin netleşmesi lazım en kısa zamanda.
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
March 20, 2018, 09:46:02 PM

Valla ben böyle bir şey duymadım ne koçtan ne sabancıdan ne de bu ailelere mensup, bir aile ferdinden böyle bir şey kulağıma gelmedi
mick42
Member
**

Activity: 182

View Profile
March 20, 2018, 09:47:57 PM

inşallah sadece haber olarak kalmaz ve gereken düzenlemelerin ardından piyasaya çıkar,arkasında sağlam ailelerin olması da çok büyük artı
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
March 20, 2018, 10:31:21 PM

Sanıyorum açıklama konu üzerinde ayrıntılı çalışmalar yapılmadan yapılmış. Çıkarılacak kripto paranın adına TCcoin demişler ancak TC ibaresini özel kurulışların kullanabileceği isimleri içermiyor yanılmıyorsam. Holdinglerle böyle bir çalışma yapılması ve çıkarılacak coinin bu holdinglerin ürünlerinde alışveriş amaçlı kullanılması fikri işe yarayabilir.
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
March 20, 2018, 11:25:04 PM

Sağlam bir destek. Türkiye'nin ciddi bir geçmişi olan sayılı iki şirketinin böyle bir işe girişmiş olmasi da Türkiye için ciddi bir adım olacaktır. Ben halk tarafından da destek bulacağına eminim
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
March 21, 2018, 02:25:37 PM

Bu haber asparagas gibi duruyor. zira bu denli büyük para sahipleri türkiyede maalesef girse girse gayri menkul işine giriyor. madencilik işine bile girmiyor, türkiyedeki madencilik sektörü yabancıların elinde.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
U20
Full Member

Activity: 546
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile
March 21, 2018, 05:47:14 PM

Eğer TCcoin haberleri doğruysa böyle köklü şirketler sayesinde Türkiye'de olumlu gelişmeler yaşanacağına inanıyorum. Bekleyip göreceğiz..

Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
March 21, 2018, 06:11:24 PM

Ben bu haberin doğru olabileceğini düşünmüyorum. Ülkenin en büyük iki holdingi hiçbir konuda ortak olamazken bu konuda mı ortak olacaklar ki? Ayrıca daha yasaların tanımadığı bir alana kesinlikle yatırım yapmazlar.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: