Bitcoin Forum
June 24, 2024, 02:51:52 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: X5-X10 Yapacak Altcoin Sepeti  (Read 1022 times)
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
March 19, 2018, 11:55:12 AM

Bunlar x10 zor ya zaten daha önce yükselme içindeydi. Son zamanlarda lend falan bayağı düştü. Ripple eski formunda değil yani pek umit yok. Ama hiçte belli olmaz çok yersiz zamanda pump yiyebilirler

serguvan
Member
**

Activity: 532
Merit: 14

View Profile
March 19, 2018, 12:07:10 PM

Credits'i eklemeyi unutmuşsunuz Hocam Cheesy Kısa süre içerisinde en az 5x yapacağı söyleniyor. Özellikle haziran ayında token --> coin geçişi yaptıktan sonra gerçekleşeceğini düşünüyorum.
paca08 (OP)
Member
**

Activity: 406

View Profile
March 19, 2018, 12:26:52 PM

Credits'i eklemeyi unutmuşsunuz Hocam Cheesy Kısa süre içerisinde en az 5x yapacağı söyleniyor. Özellikle haziran ayında token --> coin geçişi yaptıktan sonra gerçekleşeceğini düşünüyorum.

Valla hocam sağlam coinlerden oluşturdum sepeti ancak Creditsi de bir incelerim. Açıkçası her türlü öneriye açığım. Yeterki hakaret veya alay edilmesin. Şu anda piyasa sıkıntıda evet biliyorum ama yazımda da belirttiğim gibi uzun vadeli bir sepet uzun vade de şu sepet minimum X5 yapmasın ben bu işi bilmiyorum derim. Daha ne diyeyim bilemedim ki. Yani keşke herkes senin gibi yapıcı yorumlarda bulunsa bu başlığa bakan kişiler en azından bilgilenmiş olacak. Ben piyasanın belli bir noktadan sonra düzeleceğini ve yükselişe geçeceğini düşünüyorum. O nokta sanki çok yakında hissediyorum.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 19, 2018, 12:45:27 PM

Aman diyim bu sepeti yapan torunlarına miras bırakır anca 10xle. Şaka gibi bir sepet olmuş fibonacci kıl tüy bu sektörde pek işlemiyor. Hala bunu anlıyamadınız. Noldu aralık ayındaki piyasa fibonacci mi kaldı? En nefret ettiğim coinler top 4 olmuş tebrikler

Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
March 19, 2018, 12:49:16 PM

Hacım napmışsın öyle bunların x5 x10 yapacağını bende düşünmüyorum şahsen, zaten yeterince primlenmiş coinler. Son gördüğü ath'leri dikkate alarak yazmış gibi duruyorsun ama o fiyatları bi daha ne zaman görürüz kestirmk çok zor.o mantıkla gidersek zaten piyasadaki her coin nerdeyse x5 x10 yapacak potansiyeli taşıyor.çünkü çoğu o kadar hatta daha fazla değer kaybına uğradı
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
March 19, 2018, 03:53:08 PM

ben x5 yapacak coinler bunları olacagını düşünüyorum strayt komado mth wawes ve dgb bunları alan arkadaşlar en az x5 len satarlar yılbaşına kadar o yüzden sabırlı olun
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
March 19, 2018, 05:58:53 PM

Hocam ADA nın yükseleceğini düşünmüyorum, zaten yükselecek olsada çok fazla düştü fiyatı bu saatten sonra artacağını düşünmüyorum
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
March 19, 2018, 06:02:49 PM

bu tokenler zaten x20 x50 yapmıs zaten o aralar sen nerdeydin dur dur ben söyleyim bitcoine 18k 19k lardan girmiştin Cheesy milleti mağdur etmeyin kardeşim...

mantıklı bir yorum hocam şuan çoğu token/coin piyasanın çok çok altında fırlama ihtimali olanlar bana göre ico altı sağlam projeler . ha illa ilklerden birtane seçmem gerekirse bu NEO olur neo önünde bayağı bir katetecek güzel yol var bakalım tahminlerimizde haklı mı haksız mı çıkacağız biraz piyasa kendini toparlasın hele
Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
March 19, 2018, 06:55:19 PM

Şuanki seviyelerinden itibaren ada ve Lumen 5x mümkün.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
March 19, 2018, 07:28:21 PM

Ripple 10x yaptigi gun bitcoin 20-30x yaptigi gun olur.  Onun icin ripple almaktansa bitcoinde kalinmali. 

The Management
Full Member

Activity: 630

View Profile
March 19, 2018, 08:09:18 PM

Ripple olası bir hareketlenme halinde 3x 5x'i görebilir bence de fakat asıl mesele bu hareketlenme yaşancak mı ripple'da ? Bence uzun bir süre o günleri göremeyiz gibi geliyor
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
March 19, 2018, 10:33:53 PM

Ripple'ın 10 dolar olacağına gerçekten inanan var mı? olsa olsa 20 sene sonra olur 20 sene sonra 10x yapan coinden de birşey beklenmez
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
March 19, 2018, 10:38:28 PM

Şu sıralar hangi coin token ne alırsan al yapar 5x 10x çok basit ama her coinden kastımda kaliteli olsun düştüler düşücekleri kadar zaten dibi gördüler nerdeyse hepsi
paca08 (OP)
Member
**

Activity: 406

View Profile
March 19, 2018, 11:16:33 PM

Şu sıralar hangi coin token ne alırsan al yapar 5x 10x çok basit ama her coinden kastımda kaliteli olsun düştüler düşücekleri kadar zaten dibi gördüler nerdeyse hepsi

Bende bu mantıktan hareketle bu sepeti oluşturdum. Güvenilir ve güçlü projeleri yazdım. Bu arada ben Ripple 10 dolar olacak demedim. Sadece eski fiyatına dahi dönse x5 yapacak ve yukarıda da x5 yapmasını bekliyorum diye de belirttim. Bende İcoları takip ediyorum, beğendiğim İcolarda yok değil var ama bunları burada paylaşarak insanların zarar etmesini istemem. Bazı arkadaşlar daha kendini kanıtlamamış projeleri önermiş. Bu bahsettiğiniz coinler belki başarı sağlayabilir ama benim analizimde belirttiğim coinler zaten başarı sağlamış ve teknik analize göre bir gün eski noktalarına ulaştıklarında bizler yaklaşık olarak x7 yaptıracak coinlerdir. Bu arada zaman her şeyin ilacıdır bekleyelim ve görelim ben inanıyorum.
nascasto
Full Member

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 19, 2018, 11:48:22 PM

Rippleın savunucularını anlamıyorum. Kesinlikle nasıl çalıştığını wallet açarken neler gerektiğini. O walletlardan kitlenilen tokenlerin nereye gittiğini vs bilmeden sağdan soldan öğrenilen bilgilerle ripple diyorlar. Ripple 3 dolar olduğunda rippleın ceosu 1 günlüğüne dünyanın en zengin adamı oldu. Rippleın 10 dolar olması demek marketcapin 4 5 trilyon dolar olup market dominationın da %40 50 civarında olması gerekiyor. Bu rakamları hesaplama yapmadan kaba taslak söyledim. Aynı transfer hızıyla decentral bir proje çıktığı zaman RIP XRP

temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
March 20, 2018, 07:20:41 AM

Yazdığınız tokenler X'leri kat kat yapmış artık çokta bir yükseliş beklenmez bunlardan hatta şu anki ortam da hiçbir coin/token de 2x bile olmaz yakalamak çok zor.
sweerty1
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
March 20, 2018, 07:44:52 AM

Açık net söyleyeyim bu listede ethlend hariç 10x yapabilecek hiçbir coin yok keza market kapasiteleri zaten canavar gibi. İlla 10x yapmak istiyorsanız coinmarketcap'te 150-300 aralığına göz gezdirin orada çok bilinmeyen coin var.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 20, 2018, 08:47:25 AM

Şuan birçok kişi x5 x10 değil coinlerinin aldığı yere gelmesini bekliyor. Anlık zararlar mevcut. Umarım kimse panik satışı yapmamıştır.
Elindeki malları kaybetmemiştir. Yeni bir kısa süreli boğa  yaşayacağız. Bence orada edo , arn , storm, zilliqa , telcoin , swissborg token iyi prim yapacak.
Ben öyle düşünüyorum. Uzun vade için ise omg ve eos.
Burada bahsedilen ile sizin bahsettiğiniz arasında fark var hocam. buradaki kasıt alttan toplamak iken siz genel olarak piyasayı değerlendirmişsiniz. Birazcık okuyun ya hu

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 20, 2018, 08:50:55 AM

Bu şartlar altında sanmıyorum kımse 5-10x göremez, açıkcası şu durumda elimde bulunan coinleri 5x yapmasını bekleyeceğimi sanmam. Zaten hepsi -10x yaptı veya daha fazla onlarıda var su an 3-4 kat artsa fiyatları satar geçerim tekrar aynı holder saçmalığına girmem
prdn
Member
**

View Profile
March 20, 2018, 09:01:53 AM

Üzgünüm ama bitcoin için 3000 dolar seviyesi konuşulurker hangi kafada x5-10 diyebiliyorsunuz şaşırıyorum
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: