Bitcoin Forum
June 22, 2024, 04:59:35 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: G20 ile gelen güzel haber piyasaya nefes aldıracak  (Read 843 times)
ideal35
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
March 19, 2018, 06:39:09 PM

Bir çoğumuzun beklediği bazı güzel haberler geliyor ancak yükselişin çok hızlı olacağını düşünmüyorum. İnsanları çok korkuttular ve bu durum hiç iyi değil. Yaza kadar anca toparlanır diye tahmin ediyorum. Zaman gösterecek.
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
March 19, 2018, 06:47:47 PM

çok tedirgin olmuştum bende kötü bir haber çıkacak diye ama beklediğim yönde olmadı biraz nefes aldım. spekülatörler piyasayı iyi çalkaladılar istediklerini aldılar takibide. ilk çeyreğin bitmesine 12 gün kaldı inşallah ilk çeyrek sonunda piyasa toparlanır yükseliş başlar.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 19, 2018, 06:53:28 PM

Aslında bu ayarda açıklamalar geleceğini 11.500 den beri satan adamlar biliyor. Yaptıkları satımlar ve alımlar ile btc miktarını 1.5 kat civarı arttırmışlardır.

ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
March 19, 2018, 06:56:27 PM

Gelen haber olumlu olsa da, içinde olumsuz sonuçlar da barındırıyor. icolar ile ilgili ciddi yaptırımların olması lazım. Bunla ilgili top yekun bir karar alınmalı artık. Her gün çıkan o kadar proje bu haberler dan daha fazla zarar veriyor piyasaya. Onun dışında Borsalara belirli kurallar gelmeli. Artık hangi statü de yer alacaklar ise alsınlar. Ama hakların kanunlar ile korunması lazım. Kimse keyfine göre, hesap kapatma veya çalınan bir yatırım ile ilgili karar vermemeli. Bankada paranız çalındığında ne oluyor ise öyle korunmalı. Bugün karar almamış olmaları, yarın alacakları anlamına geliyor. Bu da tekrar dan aynı stresi yaşamak anlamına gelir.

Olumlu tarafı yarı merkezsiz olmaya devam. Sonuç ta parayı bir bankadan, senin kimlik bilgilerine sahip bir borsaya yatırıyorsun.

Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
March 19, 2018, 06:56:53 PM

Bence haberler olumsuz olmasa da piyasada bir ralli için daha fazla iyi habere ihtiyaç var . Piyasa tam anlamıyla dengeye gelmedi gibi.  
Grafiği ekleyemiyorum fakat daralan üçgen fonksiyonu içinde hareket eden btc daha kararını veremedi.

The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
March 19, 2018, 08:10:56 PM

artık g20 sayesinde mi olur bilemem ama güzel haberler lazım piyasaya. Özellikle btc bi rahatlasın sabit bir 12-14k aralığına yatışa geçsin ondan sonra altlar şekillenmeye başlar
dedolee
Newbie
*

Activity: 189
Merit: 0

View Profile
March 19, 2018, 08:35:28 PM

Lütfen aldırsın. Artık nefes alamamaktan öldük bittik. Dönsün artık şu devran. Hadi artık başlasın şu boğa sezonu. Dayanamaz olduk.
holdmycoins (OP)
Member
**

Activity: 294

View Profile
March 19, 2018, 08:43:22 PM

Gelen haber olumlu olsa da, içinde olumsuz sonuçlar da barındırıyor. icolar ile ilgili ciddi yaptırımların olması lazım. Bunla ilgili top yekun bir karar alınmalı artık. Her gün çıkan o kadar proje bu haberler dan daha fazla zarar veriyor piyasaya. Onun dışında Borsalara belirli kurallar gelmeli. Artık hangi statü de yer alacaklar ise alsınlar. Ama hakların kanunlar ile korunması lazım. Kimse keyfine göre, hesap kapatma veya çalınan bir yatırım ile ilgili karar vermemeli. Bankada paranız çalındığında ne oluyor ise öyle korunmalı. Bugün karar almamış olmaları, yarın alacakları anlamına geliyor. Bu da tekrar dan aynı stresi yaşamak anlamına gelir.

Olumlu tarafı yarı merkezsiz olmaya devam. Sonuç ta parayı bir bankadan, senin kimlik bilgilerine sahip bir borsaya yatırıyorsun.

Öyle olsa zaten kripto para olmaz banka olur. Kripto paraların özelliği merkezsiz olması yoksa klasik borsa gibi olursa ayda maksimum %2-3 kazanırsınız.

risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
March 19, 2018, 08:50:59 PM

Buğün için güzel bir gün oldu bizim ve kripto para dünyası için ama hemen sevinilmemesi gerektiğini düşünüyorum çünkü henüz daha karabulutlar geçmedi ve sabretmemiz gereken bazı gün veya aylar var.
Ihlamurcubaba
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
March 19, 2018, 09:01:31 PM

Buğün için güzel bir gün oldu bizim ve kripto para dünyası için ama hemen sevinilmemesi gerektiğini düşünüyorum çünkü henüz daha karabulutlar geçmedi ve sabretmemiz gereken bazı gün veya aylar var.

şimdi ne oldu anlamadım salı ve çarşamba sanal para hakkında konuşulacak deniliyordu şu an değişti mi bu iş konuşuldu mu bitcoinin akıbeti belirlendi mi acaba çözemedim
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
March 19, 2018, 09:22:42 PM

Yarında geçtikten sonra piyasa iyice rahatlayacak gibi kötü haber çıkmazsa.Herkesin nefes amaya ihtiyacı var.10k üstüne birkaç gün içinde çıkar umarım.Tekrar kötü haber gelmesi btc yi 5k ya kadar çekebilir.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
March 19, 2018, 10:32:40 PM

Kötü haber belemiyorum ki haber dahi gelmei, btc yi sallamamaları sonuçta iyi haber olarak algılandı piyasa üzerindeki manipülasyon biraz olsun kırıldı. Şimdilik iyiye bir gidiş var.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
March 19, 2018, 10:33:40 PM

Finansal İstikrar Kurulu erken açıklama yaparak büyük bir zarardan döndürdü bizi, belki de kendilerini bilemiyoruz. G20 bu şekilde sonlansada, biraz nefes alsakta bu piyasada spekülasyonlar son bulmayacak, yatırımlarımızı gözden geçirmekte ve  uygun zamanda bir kısmını nakite çekmekte fayda görüyorum.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
March 20, 2018, 12:08:11 AM

G20 nin düşüşe etkisi çok fazla oldu ama iyi haberler gelse bile düşüşteki hızla artış olmayacaktır.Millet temkinli yaklaşıyor şimdilik.

ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
March 20, 2018, 12:48:18 AM

Finansal İstikrar Kurulu şimdilik G20 ülkelerinin talebini gereksiz bulmuş ve kripto paraların küresel bir tehdit olmadıklarına karar vermişler. Açıkçası kripto paralar değerlendikçe bu konuların gündeme getirilip, piyasanın manipüle edildiğini düşünüyorum, gerektiğinde yine aynı şeyi yapacaklardır.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
March 20, 2018, 01:22:39 AM

Fiyat toparlanmaya başladı İngiltere ile alakalı bir haber okumuştum bir bankaları mı ne Kriptopara ortalığına m yada ortak bir şirketin ortaklığına mı ne gidiyormuş. Türkçe si para akışı devam eedecek diye anlamıştım.
freedomforever
Member
**

Activity: 336

View Profile
March 20, 2018, 04:20:46 AM

Bu kadar buyuk oyuncunun oldugu sistemde bu yapinin cokecegini asla düşünmüyorum. Dolayisiyla bu haber beni sasirtmadi. Gonlunuzu ferah tutun, karamsarliga yer yok.

ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
March 20, 2018, 04:27:45 AM

Bazı ülkelerin kripto para birimlerinin düzenlenmesi ile ilgili isteklerini reddetti Finansal İstikrar Kurulu. Küresel bir risk oluşturmadıklarına ancak izlenmesi gerektiğine karar verdiler.

Şahsi yorumum izliyorlar ama dikkate almıyorlar.

Kaynak: https://uk.reuters.com/article/us-g20-regulations-carney/g20-watchdog-focuses-on-rules-review-holds-fire-on-cryptocurrencies-idUKKBN1GU0SF

Satoshi'nin de dediği gibi bir deney. Şuan belli şartlar atında nasıl tepki verdiği gözlemleniyor. Hiç bir teknolojiye bir günde geçilmedi. Bir olgunlaşma süreci var ve bu teknoloji daha ''küvezde bebek''. Yaşaması için G20 gibi dünyanın gözü önünde söylenecek her söz önemli. Yalnız G20'de çıkacak olumlu yada olumsuz kararlara günübirlik bakmayın.
batux
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
March 20, 2018, 06:27:44 AM

Bu büyük bir yükselişe yol açmayabilir. Kesin bir cevap verilmemiş, sadece izliyoruz demişler. Bence daha somut gelişmeler gelmeli ki yükseliş başlasın. Umarım yeniden kazançlı aylara dönüş yaparız Smiley
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
March 20, 2018, 06:55:49 AM

fazla olmasada borsa hareketlenmeye başlamış herşey netleştiğinde yükselişin görülmemesi mümkün değil

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████