Bitcoin Forum
June 18, 2024, 02:16:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin 8 bin doların üzerine çıktı  (Read 542 times)
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
April 16, 2018, 11:33:48 PM

8 bin doların üzerine çıkması çok çok iyi oldu, açıkçası beni de rahatlattı, zaten imkanı yok 5k altına düşemez.  hedef 25k bende
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
April 17, 2018, 05:23:22 PM

Güzelde duruyor şuan olduğu yerde 6 k dan alanlar mutlu olmuştur diye düşünüyorum. Umarım devamıda gelir artık
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
April 17, 2018, 06:21:32 PM

Grafiklere bakıldığında bu 8k lardan btc toplayanlar fark ediliyor. Eğer bu fiyatlardan Bitcoin alınıyorsa eminim bunun yarınını da düşünerek alıyorlardır. Bu büyük oyuncuların ileriki günler yada aylarda bu topladıkları için güzel bir yükseliş yapacağını düşünüyorum yada umut ediyorum diyelim..
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
April 18, 2018, 08:35:11 PM

bitcoin sekiz bin doların üzerinde yatay hareket ediyor. pazar son zamanlarda yüzde 30 luk büyümeyi gördü. bu hal gelecek ayarda bana göre umutlu olmamız sağlayacak. eski ath ler hemen gelmez ama pazarın genişlemesi güzel.
beynimtok
Member
**

Merit: 10

View Profile
April 18, 2018, 11:08:53 PM

Finansal İstikrar Kurumunun (FSB) gitsin, en büyük 20 ekonomiyi incelesin, analiz etsin, bitcoinin yakasından düşsün, kendi kafalarına göre iş yapmasınlar, onlar ülke inceliyor teknolojik ürün değil.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
April 18, 2018, 11:32:39 PM

8k da tutundu sayılır hatta ileri de zorluyor ancak yok bir turlu olmuyor fırsat vermiyorlar, yani gerçekten sanki bir işaret bekleniyor diye düşünmeye başladım.
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378

View Profile
April 19, 2018, 05:17:05 PM

şu an 8000$ üzerinde seyrediyor umarım bu devam eder ve geriye tepmez tekrar. yüzü ileriye dönük gibi ama bakalım yine de güvenilmiyor son zamanlarda.

aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
April 19, 2018, 05:31:21 PM

bu yorum çok özel bir yerden taşlar yerine oturuyor.kripto para piyasası bence çok olumlu izlenimi çok özel bir kuruluştan aldı.önü açıktır.

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 478

View Profile
April 19, 2018, 09:09:23 PM

Aman nazar değmesin şu an güzel bir ritim tutturmuş durumda Bitcoin. Olumlu gelişmeler de bir yandan gelmeye devam ediyor ve umarım böyle devam eder. Bıkmıştık üst üste gelen olumsuz haberlerin Bitcoin'de kötü bir etki yaratmasından.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
April 19, 2018, 09:19:03 PM

İlginç bir şekilde ocakta ayı sezonu başlarken millete ayıya daha çok var deyip alt coinleri aldıran twitter fenomenleri, şu an çok mutlu, hepsi kara geçmiş durumda. Meğersem hepsi zamanında düşüşü öngörüp fiata geçiş yapmışlar. Millet %60-70 kaybetti, bütçenin %10 u ile girilen altcoinden %10 kar alınca milleti zengin etmiş gibi davranıyorlar, gerçekten çok enteresan.

Bu piyasada kesinlikle kimseye güvenmeyeceksin. İster 30 bin takipçisi olsun, ister 50 bin. Gerekirse kendin çok acemice işlem yap, yine de birilerinin oyuncağı olma. Adam satacağı zaman alıcı çıksın diye alın diyor, aldıktan sonra bu yükselecek süper bir projesi var diyor, millet %5-10 pump yapınca da karını alıp çıkıyor.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
April 19, 2018, 09:19:18 PM

Sanirim 8200 dolar psikolojik bir esik.  Ayrica buraui asarsa bir sonraki esik 10bin dolar.  Bu ikisini astigi an denize yelken acmis olacagiz.  Bu arada yil sonu tahminim 38bin dolar.  Buraya yazayim sene sonu alintilarim.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
Koray Pulsar
Newbie
*

View Profile
April 19, 2018, 09:42:09 PM

G20 sitesinde olabilir artış bitcoin in ama şu altcoinlerede yansısa hiç fena olmucak sabırla umutla bekliyoruz
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
April 19, 2018, 09:46:04 PM

Yalan değil güzel tutundu, neredeyse stabil diyebiliriz özellikle son aylardaki dehşet verici düşüşlerle kıyaslarsak. Genel olarak olumlu bir hava esmesi, herkesin bundan sonrası için umutlu olması benim de psikolojime olumlu yansıyor en azından korkarak hareket etmiyorum artık

halleykum
Newbie
*

Activity: 159

View Profile
April 21, 2018, 11:15:00 PM

9k ya doğru yuruyor ha gayret kırdı kıracak bırakmıyorlar yine btc yi. Ben bu hafta içerisinde artık kırmasını bekliyorum sonra küçük bir geri çekilme ve 10k ya yolculuk bekliyorum.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
April 22, 2018, 05:06:35 AM

Bitcoin 10.000 doları bir aşsada derin bir ohh çekip yolumuza baksak buralardan hala geri dönüş ihtimallerinden bahsediliyor okuyorum, düşük gibi görünsede hala o ihtimal mevcut maalesef.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 22, 2018, 06:13:33 AM

8 bin doların üzerine çıkması çok çok iyi oldu, açıkçası beni de rahatlattı, zaten imkanı yok 5k altına düşemez.  hedef 25k bende
Bunun için herhangi bir dayanağınız var mı hocam acaba 5 k altına düşme ihtimali 25 k üstüne çıkma ihtimalinden daha fazla gibi geliyor bana da
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 22, 2018, 06:18:02 AM

Bitcoin 10.000 doları bir aşsada derin bir ohh çekip yolumuza baksak buralardan hala geri dönüş ihtimallerinden bahsediliyor okuyorum, düşük gibi görünsede hala o ihtimal mevcut maalesef.
Buralara 18 binlerden geldiğini unutmamak lazım hocam Sad yani nereye çıkarsa çıksın risk devam ediyor hiçbir şey bitmiş olmuyor maalesef.
virtue44
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 7

Community Manager at Bitsurf.eu

View Profile WWW
April 22, 2018, 09:39:01 AM

Dün 9 bini geçmişti bugün de sınırda dolanıyor ben bu yorumu yazarken. Önümüzdeki hafta içi güzel geçecek gibi duruyor şuan için. Bekleyip göreceğiz artık.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
April 22, 2018, 11:13:12 AM

8 bin doların üzerine çıktı ve sonrasında 9 bin doları görmesiyle yükselişin başladığını gösterdi bence. Bundan sonra ilk hedef 10 bin dolar ve 1 hafta içinde 10 bin doları da görecektir diye düşünüyorum.
loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
April 22, 2018, 11:28:03 AM

Beklenen özlenen kripto piyasası yeniden sahne almaya başlıyor gibi , uzun süredir yatırımcılarını süründüren kripto paralar yavaş yavaş yükselme trendine giriyor gibi gözüküyor , fakat piyasada ki tedirginlik devam ediyor.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: