Bitcoin Forum
May 26, 2024, 08:26:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Pundix Swap başladı. Yeni isim NPXS!!!  (Read 1898 times)
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 14, 2018, 09:17:07 PM

Dağıtım 36 ay devam edecek.Alımları mı tamamladım artık şimdi bekleyeceğim.Hem fiyatı artacak hemde coin sayısı her ay çoğalacak.Bu fırsatı sadece biz düşünmüyoruz uzakdoğu dan da çok iyi yatırım geliyor.Güzel olacak diye düşünüyorum.Bu fiyatlar bile şu an ucuz kalıyor.Artış devam edecek gibi gözüküyor.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
April 14, 2018, 09:17:27 PM

Ben şahsen bu kadar yükseliş olacağını hic düşünmemiştim.hatta swaptan dolayı koin sayısı arttığı için duser diye dusunuyordum. Şimdi şöyle bir durum var normalde elimde 10 tane olduğunu var sayalım bu 10000 bin olacak. Ama aynı fiyat olursa direkt 1000 kat artmis olmuyor mu. Bu yükseliş nasıl gerçekleşiyor tam olarak çözemedim ben bu olayı. Birde elinde tuttukça %7 gibi coin veriyorlar galiba her ay yanlış hatırlamıyorsam eğer.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 14, 2018, 09:20:59 PM

Fiyatı da aynı oranda düştü yani 1 dolar olan token fiyatı 0,0001 cent oldu.Supply olarak fazla ama insanlar birim adeti ucuz olduğu için bile alım yapıyor özellikle bilinçsiz yatırımcılar böyle yapıyor ripple'a 100 dolar olacak diyen tipler yani.Ben değerinin dahada artacağını düşünüyorum belki 1 doları görmez ama 0,001 bile olsa çok iyi bir artış 10x demektir NPXS için

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 14, 2018, 09:22:00 PM

Valla kardeşim yazdıklarını okuduktan sonra benimde yatırım yapasım geldi bountyden gelen elimde var ama miktar olarak az olduğu için pek bir katkısı olmuyor.Bugünde fiyatı yüksek olduğu için almadım ama bidaha düşerse düşünmeden alacağım.dediğin gibi 10 eth atsak aylık getirisi çok çok iyi.bugün rig cihazı bile bu kadar bırakmıyor ayda.dağıtım kaç ay daha devam edecek

eğer yanlış bilmiyorsam 34 ay boyunca airdrop olacak.emin değilim
Toplam 36 ay.
İlk 3 ayı dağıtıldı.
Kaldı 33 ay.
Her ayın ilk haftası içinde dağıtım yapılıyor.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
mypat3op
Full Member

Activity: 420

View Profile
April 14, 2018, 09:32:26 PM

Swapı yapmayan çok halen, eylüle kadar vakti var diye bilgim var,  %7 lik dağıtımlar otomtikman geldi hesabıma. Sonuna kadar tutacağım bu PundiXi  iyi şeyler olacağını düşünüyorum, adamlar taktiklerde usta çıktı.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 14, 2018, 09:56:22 PM

Swap zorlama oldu resmen, böyle birşeyi önceden öngörüp önlem almaları lazımdı. Piyasaya çıktı ve 1-2 ay boyunca belirsizlik hakimdi. Yatırımcının büyük kısmı da elindekini satmasa bile güveni azalıp hevesi kaçtı eminim. Fiyatın bir ara yükselme de swap ile alakalı değildi, bu nasıl mantık lan? Ee şimdi bütün dünyada npxs ile mi ödeme olacak? Btc ne olacak peki? Size ne olacağını söyleyeyim, özellikle bu token ile gönül bağı kuran arkadaşlar varsa! Boğa sezonu geldiğinde, elinde npxs bulunduran akıllılar, balinalar ellerinden npxs leri çıkaracaklar kara geçecekler, sonra aşağılardan tekrar toplayacaklar hepsi bu. Gönül bağı kurup ölümüne hodl'cuların da ellerine verecekler. Kısır döngü bu. Sağlam projelere odaklanmak lazım uzun vade için. Ama bakıyorum da yorumlarda babasına bile güvenmeyecek tipte insanlar pundix için ölümüne hodl! diyor. Komik oluyorsunuz yapmayın emi yavrum.

ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
April 14, 2018, 09:58:11 PM

bu pundix gene bu token swap işinde büyük hatalar yaptı, eğer süreci daha iyi götürebilseydi, bence şu anki değeri daha yüksek olurdu bu token ın, güven biraz azaldı doğal olarak

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 14, 2018, 10:02:16 PM

Çoğu coin bu işlemlerle %100 artış gösterebiliyor. Swap işleminin ne olduğunu bilmiyorum ancak bu kadar mantıklı bir şeyi neden tüm coinler yapmıyor.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
April 14, 2018, 10:24:34 PM

ben pundix i ne yalan söyleyim ilk başlarda o kadar da beğenmiyordum, ama bakıyorsunuz şimdi baya başarılı işlere doğru ilerliyor, yani bu koini yakından takip edip fırsatları kaçırmamak gerekiyor
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
April 14, 2018, 10:33:15 PM

bu coin çok daha büyük borsaları hakediyor ya, artık girse de yükselişini izlesek
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
April 14, 2018, 10:47:14 PM

PundiX ekibi gerçekten iyi çalışıyor swap işini biraz karıştırdılar ancak onuda hallettiler sonunda, ekip sağlam bir borsaya da girmeyi başarırsa fiyatlar iyice uçacaktır diye düşünüyorum ayrıca günlük hayatımıza girmeye aday bir sistem peşindeler.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 17, 2018, 08:22:45 PM

Proje hakkında hiçbir fikrim yok ama Twitter da bı arkadaş bundan önce 2 coin paylaşmış. Xvg ve trx onlar ciddi yukselis göstermiş şimdide bu coini işaret ediyor. Alabileceğiniz ciddi bir borsa yok. 3 tane borsa var onlarda çok hacimsiz iş yapar mı bilmiyorum.

https://twitter.com/hirozakifaraday/status/977868371608907776

Bu arkadaş mı?

ben de görmüştüm bu arkadaşı. demek ki o sizmişsiniz hocam. benim de takip ettiğim birisiniz.  bende görünce az biraz daldım. tek fark xvg yi ilk duyduğumda 10 sats iken almıştım npdx i ancak 12 den yakalayabildim. nasip kısmet. bakalım bekleyip göreceğiz.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
April 17, 2018, 09:06:24 PM

Pundix bu swap olayından sonra güzel değerlendi bence. 30 tane vardı bende gönderdim 30000  tane oldu. Tabi o oranda da fiyatı geriledi ama daha sonra yükseliş başladı. Hiç birşey yapmadan 200 lira kazandım. Arada böyle tokenler denk geliyor airdrop ve telegramdan özellikle. Bakalım elimdekini sattim nasıl bi gelişme gosterecek
 Genelde ben satınca hep yükseliyor ama sattığım koin token neyse yani.

seymenyunus16
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
April 17, 2018, 09:09:39 PM

Müthiş performans gösterdi. Uzun süredir gülmeyen yüzüm sayesinde güldü. Valla bunu hirozaki nickli arkadaştan görmüştüm ve sayesinde çok ekmeğini yemiş olduk 12 satstan aldım benim için artık karı realize etme zamanı geldi ama bir miktarla yola devam edeceğim yine de. Bence daha da önü açık.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
April 17, 2018, 09:11:24 PM

bu swap işi aşağı yukarı ne kadar sürüyor? ve ne zaman son tarih bu işlemi yapmamız için ?

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
April 17, 2018, 09:24:24 PM

bir gün içinde geliyor diye biliyorum swap için gönderilen tokenler.fiyatında son günlerde çok artış oldu pundixin ama hiçte düşecek gibi furmuyor bugün araısra girip kontrol edeyim dedim idexte bile süper hacme ulaşşmış ve devamlı al-sat devam ediyor.keşke daha çok stok yapsaydım diyorum eğer binance borsasına falan girerse 50 satoshi fiyatını görebiliriz diye düşünüyorum
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 17, 2018, 11:08:20 PM

Fiyat biraz daha dayanabilirse doğal bir direnç oluşacak gibi hissediyorum ben düşer diye bekliyordum ancak baya baya tutundu fiyat, ekibin açıklamaları çok etkin oldu bunda.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
April 17, 2018, 11:35:18 PM

bir ICO da token swap varsa nedense o icodan ben soğuyorum, yani güven alamıyorum hiç, çünkü o tokenları ver başka al, vs derken güvenim kayboluyor
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
April 18, 2018, 01:21:48 AM

bir ICO da token swap varsa nedense o icodan ben soğuyorum, yani güven alamıyorum hiç, çünkü o tokenları ver başka al, vs derken güvenim kayboluyor
iyi bilader sen guvenme okey. mıllet x3 yaparken sen avucunu yala. bu amk forumunda azıcıkta bosa yorum yapmaktan kacının amk.bu yorumun anca mezardakı dedeme ulasır .azıcık arastır kac kazandırmıs ona bak
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
April 18, 2018, 01:39:25 AM

Pundix için ilk hedef 50-60 satoshi ben tutacağım şahsen, tokenin swap yapması kötü bir şey değil aksine bazı düzenlemelerle tokene değer kazandırılıyor. Pundix ıcosu uzun sürdü fazla dikkat çekmedi, ama bu ekip işi biliyor.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  

Jump to: