Bitcoin Forum
May 26, 2024, 10:39:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Pundix Swap başladı. Yeni isim NPXS!!!  (Read 1898 times)
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 21, 2018, 10:41:56 AM

Neden böyle birşey yapılıyor arkadaşlar, ne işe yarayacak bu benim 69 adet vardı yolladım bende. Gelenleri nerede satacağım gerçi az bir şey ama olsun yemek parası çıksın

yaklaşık 80 dolar ediyor hocam ne yemek parası Cheesy
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
March 21, 2018, 10:51:01 AM

dün akşam swap için tokenleri gönderdim ama hala gelen yok.işlemin zaman alabileceğini biliyorum ama süre uzayinca acaba birşeyi yanlış mı yaptım diye tereddüt etmeye başladım.

,........
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
March 21, 2018, 11:49:58 AM

Benim tokenler geldi arkadaşlar dün göndermiştim yanlış hatırlamıyorsam 3 saat içinde NPXS olarak geri yolladılar cüzdanımaçidex ve forkdeltada işlem görüyor ama hala ico fiyatının altında seyrediyor.NPXS olarak büyük borsalarda listelenirse eğer fiyatının buralarda kalmayacağı gerçek.o yüzden şimdiden biraz toplamak mantıklı görünüyor.zaten idex ve deltada bile hacmi iyi şuanda
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
March 21, 2018, 01:24:01 PM

Çok geç kalmışlardı zaten, pundi piyasanın kaliteli projelerinden bir tanesiydi bu kadan geç kalınmasa şimdi 3 dolardı tanesi ama, ilerde mutlaka artar.

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 21, 2018, 01:57:46 PM

21 mart 16:58
PXS'leri swap adresine gönderdim.

17:00
Gönderimim ilk onayını aldı.

17:04
NPXS'ler cüzdana geldi.

Gayet de hızlı gerçekleşti. Bekletmedi hiç.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
March 21, 2018, 02:01:40 PM

npxs yarın http://www.coinbene.com/#/market bu borsa da ıslem gormeye baslayacakmıs.adını sanını ılk defa duyuyorum .baya çvmusler twitterda borsayı ama duyan bılen var mı ? fıyata etkı eder mı acaba.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 21, 2018, 02:11:39 PM

bu pundix token gelmiş miydi size? bana gelmedi ve nasıl değiştireceğim konusunda hiçbir fikrim yok? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 21, 2018, 02:15:24 PM

bu pundix token gelmiş miydi size? bana gelmedi ve nasıl değiştireceğim konusunda hiçbir fikrim yok? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
Ne geldi ne gelmedi? Gelmeyen şeyi nasıl değiştireceksiniz? Biraz detaylı yazsanız?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 21, 2018, 02:32:39 PM

Ne geldi ne gelmedi? Gelmeyen şeyi nasıl değiştireceksiniz? Biraz detaylı yazsanız?

herkes nasıl değiştireceğiz filan yazmış bazı sayfalarda. ama olmayan bişeyi nasıl değiştirebiliriz ki, en aznından bende yok.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
pkblgn
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
March 21, 2018, 02:43:14 PM

Swap ile ilgili Video yükledim yapamayan arkadaşlar ...

https://youtu.be/o_xSRHHGWN4

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
March 21, 2018, 03:22:52 PM
Last edit: March 23, 2018, 03:21:04 PM by enfarktus

Bildiğim kadarıyla Pundix bir swap daha yapacak. İlk etapta pxs'den npxs'ye geçerek 300 milyon olan token sayısını 30 milyara çıkardılar. Sonraki aşama ise Ethereum ağından ayrılarak Achain'in pundix'e özel olarak oluşturacağı yan zincire geçecekler.
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
March 21, 2018, 05:05:58 PM

Bounty kampanyasından gelen 155 adet PXS vardı. Swap olayını konu sayesinde öğrendim, çöp olup gidebilirdi tokenler.
Hatırlatma ve uyarı için sonsuz teşekkürler ediyorum  Smiley
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
March 21, 2018, 05:25:42 PM

Arkadaşın kafası biraz karışmış sanırım hocam çok da şey yapmayın:) Ben de kolayca swap işlemini yaptım fiyatlar 10 satslarda artık çok daha hoş gözüküyor, bi 100 sats olsa tamam işte bereket versin.

Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
March 22, 2018, 12:13:19 AM

arkadaşlar bende swap için tokenlerimi gönderdim bakalım ne kadar süre sonra gönderecekler ve bu swap işi pundix e yarayacak mı ben güzel şeyler olabileceğini düşünüyorum proje güzel çalışmalar mantıklı pos siparişleri de malum
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1069

View Profile
March 22, 2018, 12:19:09 AM

bende yolladım pundileri 5 gwei ile yaklaşık 10 dakikada geldi arkadaşlar çok hızlı şekilde ilerledi bakalım sat cinsinden fiyatları nerelerde olacak coinmarketcap te listelenmemiş daha yeni pundi x bakalım nelere gebe önümüzdeki günler

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
March 22, 2018, 09:22:49 AM

Baya hızlı şekilde geliyor ben de yaptım swap işlemini, 10-12 sats fiyat artık, harbiden düşününce sudan ucuz oldu durduk yere alıp durur insanlar Cheesy 100 satsı gorsek bıkac aya super olur bakalım neler beklıyor bızı.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
March 22, 2018, 12:11:40 PM

Swap eylüle kadar devam edecek gözüküyor. Hangi noktada satmak daha mantıklı olur acaba. Ya da bekleyip yeni tokenları almak mı lazım.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
March 22, 2018, 12:20:55 PM

Bence satmak içn yeni NPXS lerin daha düzgün bi borsaya girmesini beklemek lazım.Ben öyle yapacağım şimdilik sadece idex ve etherdeltada işlem görüyor.burda bile nerdeyse yüksek hacim yakalamış durumda, daha büyük borsalara girdiğinde fiyatının dahada artacağını düşünüyorum ben.ekip üstü kapalı binance göndermesi yapmıştı daha önce video ile.bakarsınız girer belli olmaz
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
March 22, 2018, 12:33:08 PM

http://www.coinbene.com/#/market?pairId=72  Bİ de burda işlem gormeye basladı ama pek bır etkısı olmadı bınance sart gıbı yoksa yerınde sayacaktır anca % 7 lık aylık faizle kazanırız Cheesy
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
March 22, 2018, 12:47:50 PM

npxs yarın http://www.coinbene.com/#/market bu borsa da ıslem gormeye baslayacakmıs.adını sanını ılk defa duyuyorum .baya çvmusler twitterda borsayı ama duyan bılen var mı ? fıyata etkı eder mı acaba.

Bunun gibi 10 exchange daha girse etkisi olmaz. Binance,bittrex,huobi ve okex borsaları etkiliyor fiyatları. En kısa zamanda düzgün bi borsaya girer umarım.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: