Bitcoin Forum
May 10, 2024, 12:18:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: einsteinium (EMC2) 1 yılda yüzde 201 bin değer kazandı  (Read 310 times)
volcano82 (OP)
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile WWW
March 20, 2018, 09:36:51 PM

Son bir yılda Bitcoin, bir yatırım aracı olarak oldukça popüler hale geldi. 2017 Ocak ayı başında kripto para ekonomisini değeri sadece 17.7 milyar dolardı ve Bitcoin bu değerin çok büyük bir kısmını oluşturuyordu. 19 Aralık 2017 itibariyle toplam piyasa değeri 642 milyar dolara çıktı. Bu, kriptokrasi pazarının değeri bir yıldan az bir sürede % 3.500 artmış ve bazı yatırımcılar bunun daha büyük artışlarla devam edeceğini belirtiyor.

Bitcoin, şu anda dünyadaki en popüler sanal para birimi ve bir ödeme şekli olarak sıkça kullanılıyor. Bitcoin gibi olan 1200'den fazla kripto para birimi var. Ethereum, Dash Coin, Bitcoin Cash, Litecoin bunlarında başında geliyor. Ancak pek bilinmeyen türler de var. EMC2 ya da Einsteinium da bunlardan biri. EMC2 yalnızca 1 yılda yüzde 201 bin değer kazandı.

EMC2 bu yılın başında sadece 0.000875 dolara karşılık geliyordu. “9 Aralık itibariyle değeri %201000 'in üzerinde bir artışla 1.75 dolara yükseldi. Yaşanan büyük düşüş öncesinde bu değer, 2.5 dolara kadar da çıkmıştı.

Bitcoin'e yeni başlayanlar için 3 önemli tavsiye
EMC2, kripto para alanında kar amacı gütmeyen bir birime ait. Einsteinium Vakfı, bilim, teknoloji, eğitim ve blok zinciri tabanlı çalışmalar için hayırsever bir fon. Kuruluş, EMC2’nin yükselişindeki miktardan %2.5’lik bir pay alıyor. Bu payın %80’i bilimsel araştırmalara fon sağlamak için kullanılıyor. Yanlış anlaşılmasın, yüzde iki buçuğun, yüzde sekseninden bahsediyorum. Ayrıca şu ana kadar piyasada bulunan 16 milyon EMC2 var.

Ekim ayında vakıf, EMC2 madeni paraların sayısını 55 milyon azaltmak için tasarlanan sert bir uygulamayı açıkladı. Bu zor iş 10 Aralık'ta tamamlandı ve EMC2'nin maksimum tedariği 300 milyondan 245 milyona düşürüldü. Yani EMC2’den yalnızca 245 milyon adet üretilecek. Her sanal para bundan daha az olduğundan EMC2, yatırımcılara daha cazip geliyor.

Bununla birlikte, vakıf, 19 Aralık'ta  bir çatallanma sürecinin geleceğini açıkladı. Bu kez, Einsteinium ASIC'e dayanan ve GPU'yu kolaylaştırmak için EMC2 madeni para madenciliği algoritmasını değiştirecek. ASIC veya uygulamaya özel entegre devre, Bitcoin çıkarmak için kullanılan şey ve madencilik başlamadan önce ağır bir yatırım gerektiriyor. GPU'lar veya grafik işleme birimleri kısmen ucuz ve çoğu kişinin kripto para birimlerine dahil olmasına izin veriyor. Kısacası, kuruluş isteyen herkesin bunu yapma şansına sahip olmasını sağlıyor.

Yine de, halen piyasa değeri bazında 50. en büyük Bitcoin olan Einsteinium, önümüzdeki haftalarda veya aylarda daha da yükselebilir.
1715343512
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715343512
Reply with quote  #2

1715343512
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715343512
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715343512
Reply with quote  #2

1715343512
Report to moderator
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
March 20, 2018, 09:43:49 PM

Kasim ile Ocak arası birçok coin benzer hakaret etmişti. Umarım hepsi bu şekilde yukselir
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
March 21, 2018, 08:48:46 AM

Şu büyük cevherleri bir türlü en başından yakalayamıyorum. Buna benzer hareketleri olan başka coinler de illaki oldu ama inşallah bir gün bir yerden vurgunu yaparız  Smiley

nesso
Sr. Member

Activity: 629
Merit: 259

View Profile
March 21, 2018, 09:08:30 AM

Yine de, halen piyasa değeri bazında 50. en büyük Bitcoin olan Einsteinium, önümüzdeki haftalarda veya aylarda daha da yükselebilir.

Cheesy Cheesy Cheesy
bilmeyenler gidip de bu coine yatirim yapar simdi, dikkat edin de sorun yasamayin. daha bir ay once einsteinium yuzde 90 zarar etti ne yapacaz nasil kurtulacaz diye konular aciliyordu. yatirim yapilacak bir coin degil, cevher olarak gormeyin Smiley
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 10, 2018, 11:58:32 AM

Emc2 piyasada kendini ispatlamış bir coindir. Yine iyi yerlere gelecektir. Ama sakın bugun alayım 1 ay sonra paramı 2 katlarım diyen, sonrada vayy efendim battık öldük bundan birsey olacağı yoktu zaten diyecekler hiç bulaşmasın.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
April 10, 2018, 12:05:08 PM

NEO - XRP ve IOTA ya bak bunun yaptığı x ler devede kulak Smiley
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
April 10, 2018, 12:44:33 PM

Saglam pump dump coinidir kendileri almam aldirtmam ama herkesin kendi bilecegi is sonucta en kolay para pump dump ile kazaniliyor.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
April 11, 2018, 04:25:23 PM

coin burn yapılacağı zamanlarda çok acayip yükselmişti değeri. ondan sonra baya düşüş yaşadı.ilerde değeri nasıl olur tekrar yükselir mi belli olmaz tabi ama şu an almaya da gerek yok bence.bi haber gelişme vs olursa takibe alınabilir ancak.

,........
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
April 11, 2018, 05:47:45 PM

İlk başta sağlık sektörü vs. diye bir pump yemişti, coin burn derken pump aya ulaştı. Çok bir numarası yok yoksa zcl gibi düşünün.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 11, 2018, 05:50:56 PM

Nasıl artış yapmış öyle ya cidden holder olarak bekleten varsa çok büyük kazanç sağlamıştır. İsmini ilk kez burada duydum. Token yakma işlemleri falan yapılmış onunda etkisi olmuş sanırım

Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
April 11, 2018, 06:14:13 PM

Ah poloniex günleri, ne güzel karlar bırakıyordu. Binance hacim kazandığından beri polo coinleri eski özelliğini kaybetti.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
April 11, 2018, 06:36:13 PM

bir okadarda hizli deger kaybetti ne olmus yani ben bunu coin olarak bile saymiyorum sadece pump dump aracidir.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
April 11, 2018, 07:20:32 PM

kazandigi gibide hepsini geri kaybeder ne oldugu belirsiz bir pump dump coini bittrexdeki balinalar aradabir pumplar boga zamani sonra biter.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
April 11, 2018, 07:26:16 PM

zaman olarak doğru zamanda lıp satma yerine en kötü  beklemek 1-2 sene yapılıcak yanlıs satıs alısdaki zararları vs düşünücek olursak daha cok para kazandırıyor

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
April 11, 2018, 07:28:21 PM

Tam bir scam coin alan beliki kazanır ama sonuçta patlama ihtimaliniz yüksek. Az bi zaman önce bi takım vaatlerde bulunup hiçbirini gününde yapmamışlardı coin değeri göçü tabi.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
ozgurk
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
April 11, 2018, 07:34:38 PM

Su anda patlama asamalarina hayet yakin gibi. bu kadar arttiktan sonra iota vs gibi 1/4 yapip stabil hale gelebilir. Stabilizasyonu da biz aldiktan sonra bize denk gelir.

kulmagu
Member
**

Merit: 10

View Profile
April 11, 2018, 07:36:53 PM

emc2 coinde ne var ki bu kadar prim yapabilecek düzeyde. doğrusu bana anlamsız geliyor biri yanıldığımı nedenleriyle anlatırsa memnun olurum ve ikna olursam bende bir fanı olabilirim
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
April 11, 2018, 08:22:57 PM

O zaman bu coin şuan çok overvalued ya da eskiden aşırı ucuzdu, yüzde 201 bin gibi bir kazanç nasıl olabiliyor aklım almıyor. Bana açıklayabilecek var mı? Ama bu kadar kimse parasını katlamamıştır, coin bu kadar artsa da.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 11, 2018, 08:49:09 PM

emc2 coinde ne var ki bu kadar prim yapabilecek düzeyde. doğrusu bana anlamsız geliyor biri yanıldığımı nedenleriyle anlatırsa memnun olurum ve ikna olursam bende bir fanı olabilirim

Fani olmana ne gerek var ki,  kalkip 10 milyon dolar yatirim mi yapmayi dusunuyorsun. 

Bu coin dunya uzerinde egitim ve arastirmalara fon saglamak icin olusturulmus bir projedir.  Herhangi bir yerde bir konu izerinde arastirma yapmak istiyorsunuz,  bu adamlar sana destek oluyor. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 11, 2018, 10:21:22 PM

Fani olmana ne gerek var ki,  kalkip 10 milyon dolar yatirim mi yapmayi dusunuyorsun.  

Bu coin dunya uzerinde egitim ve arastirmalara fon saglamak icin olusturulmus bir projedir.  Herhangi bir yerde bir konu izerinde arastirma yapmak istiyorsunuz,  bu adamlar sana destek oluyor.  

Söylediğiniz şey güzel de nasıl oluyor peki bu? Hangi yöntemlerle kimlerin eğitimine fon sağlamışlar? İsminden dolayı dikkat çeken bi coin tamamen, eğitim içinmiş falanmış filanmış hikaye bence, güzel bi etiket yapmışlar kendilerine, söğüşleme projesi olarak devam ediyolar. Parasını kaptıran olmasın diye yazdım bunları.

Birkaç ay önce her gün paylaştıkları sürekli haberlerle fiyat anlık olarak yükseltip ellerindekini sattıklarını gördüm, sonrasında bi anda haberleri kesildi hepsinin fake olduğu ortaya çıktı fiyat dibe vurdu ama vurgunu yapmışlardı çoktan şimdi ikincisine hazırlanıyolar heralde.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: