Bitcoin Forum
May 27, 2024, 09:45:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Balina Şovlarının Sonuna Geldik... --THE END--  (Read 699 times)
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
April 26, 2018, 08:04:47 PM

Umarim son olmustur ama ben inanmiyorum cunku kazandiran bir piyasa bos kalmayacaktir.
B.aksoy
Member
**

Activity: 308

View Profile
April 26, 2018, 08:49:25 PM

2018 yili bitcoine bunu kazandirdi bence balinalar piyasayi birakti ve fiyattaki balon patlamis oldu artik bitcoin daha saglam bir yukselis yasayacaktir.
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
April 26, 2018, 11:20:02 PM

balinaların şovu hiç bitmez hocam, dikkat edin terste kalmayın, balinalar şu anda para topluyorlar ve bence yakın zamanda piyasaya girip gene hoplatacaklar
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
April 27, 2018, 04:18:58 AM

Balinalar yeni şovlara hazırlanıyorlar, onlar her tür borsanın olmazsa olmazları. Balinalar olmasa 10X’leri 20X’leri rüyanızda bile göremezsiniz. Şurda bir ay piyasa yatay seyir halinde olsa, Bitcoin ne zaman yükselicek başlıkları atıyoruz. Kabul edelim, balinaları sevmiyoruz fakat onlar olmasa, arada bazılarınız parasını bu kadar katlayamazdı, cüzi oranda kar ederdiniz. Mesela ben Aralık ayında çıkış yapmış olsaydım yatırdığım paranın 10 katı kar etmiş olacaktım ama basiretim bağlandı ve balinalar çıkış yapınca birçoklarınız gibi kardan zarar ettim. Böyle iyi, aheste aheste yükselsin piyasa, balinalar şova başlayıncaya kadar biraz nefes alalım. Zorlu bir dört ay geçirdik.
ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
April 27, 2018, 05:35:17 AM

baline show larının sonu gelmez sadece biraz gevşetirler piyasayı para toplamak için. en kısa zamanda tekrar piyasada olurlar.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
April 27, 2018, 09:55:36 AM

balina şovlarının sonuna mı geldik Smiley ya balinaların durduğunu uyuduğunu beklediğini çekildiğini hiç gördünüz mü  Grin
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
April 27, 2018, 10:29:47 PM

Balinaların bitcoin üzerinde çok fazla etkisi olduğunu sanmıyorum. 2017 de çoğu insan ilk defa duydu bitcoini ve alım yaptı ne zaman ki bekledikleri karları elde edemediler piyasadan çekildiler. Bu fırsatı büyük alım yapanlar değerlendirdi.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
April 28, 2018, 08:28:15 PM

bence balina şovlarının sonuna gelmedik bu yaz çok farklı şeyler olabilir balinalar adına diye düşünüyorum, bu yüzden dikkat etmek lazım her yapılan işleme
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
April 29, 2018, 06:27:50 PM

Başlığa bakınca capcanlı yaşayan geleceği olan yeni bir piyasada yaşanması gereken ne var ise  olduğunu, yaşanmaya devam edeceğini öngörüyorum, balina da olacak balık ta yem de bol kazançlar herkese.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548

View Profile
April 29, 2018, 10:01:49 PM

Balina şovları sona erdiyse yunus şovları başlar onlarda dost görünümlü ama düşmanlaşınca çok fena işler yapabilirler velhasıl hangi dönemde olursak olalım biz küçük yatırımcılar arkamızı kollamalıyız.
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 29, 2018, 10:28:15 PM

Yazdığınız şeylerin çok fazla hayal ürünü olduğunu düşünüyorum hocam çok fazla gerçek dışı çok saçma olduklarını düşünüyorum. Yani bu üslupla doğru olsa bile inanmak zor.
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
April 29, 2018, 11:39:37 PM

bence bu balinalar pek akıllanmazlar her an ne yapacakları belli olmaz şimdi pusuya yatıp hiç beklemediğimiz bir anda yine gösterirler kendilerini.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
April 29, 2018, 11:42:19 PM

İtiraf etmeliyimki çok sağlam şovlar sergilediler,  tebrik etmek gerekiyor, çok uzun süre yönümüzü bilemez olduk ve psikolojimizin canına okudular, umarım uzun süre gelmezler bir toparlanak.
afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
April 29, 2018, 11:46:28 PM

bu balinalara güven olmaz ben hiç güvenmiyorum haz da almıyorum parası olan her şeyi yapıyor olan bize oluyor çok sinir oluyorum bu para babalarına.

tenqribizmenentr
Member
**

Activity: 154
Merit: 16

View Profile
April 30, 2018, 07:42:56 AM

böyle eşyler ticarette normal zaten yalancı bir tavan ve taban fiyatları çıkar millet ona göre yatırım yapar sonra düşünce millet korkar telaşla satar bunlarda ucuz ucuz toplar sonra malı götürür

grcnn
Member
**

Activity: 448

View Profile
April 30, 2018, 08:09:53 AM

dediğiniz gibi efendim adamlar bu işin Hem babası kendimi onların etrafında kullanılmış hissediyorum çünkü onlar ne yapsa Biz de onların koyduğu yolda gitmek zorundayız İnşallah boğa sezonuna  ;Dgiriyoruz Herkese bol bol kazanmalar

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
adile
Member
**

Activity: 252

View Profile
April 30, 2018, 08:19:24 AM

balinaların sowları bitmez  pusuya yatmış bekliyorlardır. bir da bakmışsın piyasa tepetaklak olmuş. yinede temkinli yaklaşmak gerekir.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504

View Profile
May 02, 2018, 05:55:59 PM

balinaların şovu biter mi hiç, uslu durdukları zamanlar sadece pusuya yattıkları zamanlardır, bu türden insanlar ya da toplulukların hayatı para ve amacı para dikkatli olalım biz her daim.
tommyss
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
May 02, 2018, 08:08:22 PM

Piyasa az daha yerine gelsin eminim yeniden ortalik balina dolacaktir. Yani guzel bir pump bizi bekliyor ama sonrasindaki dususe dikkat etmekte fayda var.

silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
May 02, 2018, 08:10:54 PM

Piyasa az daha yerine gelsin eminim yeniden ortalik balina dolacaktir. Yani guzel bir pump bizi bekliyor ama sonrasindaki dususe dikkat etmekte fayda var.
Uzunca bir sure yeniden piyasa buyuk baliklarin girmesi zor bence. Yani ne buyuk cikislar ne de balinalar bi kac yil daha ugramaz bitcoine.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: