Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:46:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Fundstrat’a göre, altcoin’de ayı piyasası büyük ölçüde sona erdi  (Read 183 times)
sejem (OP)
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
March 21, 2018, 05:11:00 AM

Wall Street analisti Tom Lee'nin liderliğindeki Fundstrat Global Advisors'daki bir grup analiste göre, altcoin'ler için ayı piyasası büyük ölçüde sona erdi.
Lee’nin şirketi Fundstrat, 2018’le birlikte gelen sert düşüşün ardından müşterilerine Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto paralara yönelmelerini tavsiye etti. Son zamanlarda Lee, Bitcoin’in Temmuz ayına kadar 20 bin dolar olan zirve seviyesini yeniden test edeceğini söylüyordu.

Lee, şimdi ise müşterilerine altcoin ayı piyasasının sonu için hazır olmalarını söylüyor. Altcoin’de geri çekilmenin önemli bir kısmının tamamlandığını düşünen Lee’nin Fundstrat şirketi, altcoin’de ayı piyasasının büyük ölçüde son bulduğu görüşünde. Şirket, henüz hızlı bir yükselişin beklenmemesi gerektiğini de ekledi.
1715420803
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715420803
Reply with quote  #2

1715420803
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715420803
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715420803
Reply with quote  #2

1715420803
Report to moderator
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
March 21, 2018, 05:44:28 AM

Güzel bir haber teşekkürler.

Aynı kişi iki yıl içinde bitcoinin 91.000 dolara vuracağını da söylemiş.

kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
March 21, 2018, 09:01:59 AM

umarım söylendiği gibi olur.kaç aydır kırmızı görmekten gına geldi.biraz da yeşil görmenin zamanı geldi artık.

,........
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
March 21, 2018, 09:11:00 AM

En kısa zamanda btcden yukarı yönlü haraket bekliyorum yoksa bu iş çok can sıkmaya başadı yahu. Ettiğimiz zararın haddi hesabı yok. Çoğu kişide durum aynı herkes yükseli bkliyor.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
March 21, 2018, 09:15:53 AM

yıl sonuna btc 16-17k olsun  bize yeter.
altlarda boyle yavaş istikrarlı artıştan cok iyi etkilenecektir.
bravia
Full Member

Activity: 224

View Profile
March 21, 2018, 09:17:56 AM

yıl sonuna btc 16-17k olsun  bize yeter.
Hocam sana bişey sorabilir miyim?
Bu durum beni deli düşüncelere itiyor, anlamadığım nokta şu BTC sert düşüş yaşar piyasa etkilenir herşey düşüş yaşar BTC yükselir ama yinede düşüş yaşayan coinler tokenler oluyor bu neden böyle? BTC düşerken düşüyorsa BTC artarken orantılı bir şekilde artış sağlaması lazım ama altcoinler hep kan ağlıyor hep kan
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
March 21, 2018, 09:21:06 AM

evet yavaş yavaş düzelecek diye spekülatif söylemler başladı.. biliyorsunuz böyle oluyor bu işler. Önce haber yapılır sonra ardından destekleyici bi haber daha ve ardından başlar yükselişler veya düşüşler.Ben temkinli davranılmasındayım. Her oltaya gelmemek gerek.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
March 21, 2018, 09:57:24 AM

yıl sonuna btc 16-17k olsun  bize yeter.
Hocam sana bişey sorabilir miyim?
Bu durum beni deli düşüncelere itiyor, anlamadığım nokta şu BTC sert düşüş yaşar piyasa etkilenir herşey düşüş yaşar BTC yükselir ama yinede düşüş yaşayan coinler tokenler oluyor bu neden böyle? BTC düşerken düşüyorsa BTC artarken orantılı bir şekilde artış sağlaması lazım ama altcoinler hep kan ağlıyor hep kan

hocam kimse bilmiyor cevabını bunun bilen zaten trilyoner olurdu 2 günde.
btc sert düşüşleri genelde kriptopara dünyasını tamamen etkileyen haberler oldugu için beraberinde diğer koinleride düşürüyor.
yükselirkende hiç belli olmuyor ne yazık ki.
ama istikrarlı yukselişten her zaman pozitif etilenmiştir diğer koinler.

yaptıgımız ve yapacagımız her hamle elimizdeki btc miktaırını arttırmak için.
çünkü değişmeyen tek gerçek şu ki;bitcoinden başkası yalan...
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 21, 2018, 10:00:39 AM

Böyle haberlerin çıkması piyasaya olumlu etki ediyor.Bu tür olumlu haberlerin devamını diliyorum.Çok bekledik altcoinler çok çöküş yaşadı bir an önce toparlaması iyi olur.tabi bu 1-2 ay'a yayılacak gibi toparlaması.Önce sağlam coinlerin çıkışını izleyeceğiz sonra diğerlerinin.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
March 21, 2018, 10:11:07 AM

Şöyle bir baktığın zaman altların bir çoğu x2 (%100) artsa bile bir çoğumuzu memnun etmeyecek henüz. Bu denli kaos düşüşü ardından BTC 14k'dan aşağı salmamaya başladığı zaman altlar belki eski seviyelerine yaklaşır. Aksi takdirde 3-4 ay önceki fiyatlar hala büyük bir hayal..
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 21, 2018, 10:25:49 AM

Bu tarz haberleri, ufak bir kar topu gibi görebilirsiniz. Bu kar topları birleştikçe yani piyasadaki beklenti arttıkça kocaman bir çığ halini alıyor. Btc 20k olduğu zamanlar işte tam bunun zirve yaptığı zamanlardı. Bir kere oraları test ettiği için piyasada oluşacak bu tarz haberler sonrası insanlar btc daha kolay giriş yapabilir. Önemli olan piyasaya sıcak para girmesi, ondan sonrası kolay.
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
March 21, 2018, 10:29:07 AM

Aylardır ayı piyasasının bitmesini ümit ediyorduk. Bu son aldığımız haberler ile inşallah boğa piyasasına adım adım yaklaşıyoruz. Ani bir yükseliş olacağını bende sanmıyorum fakat kademeli ve sürekli bir artış bizi bekliyor diye düşünüyorum.

gkyldz
Member
**

Activity: 137

View Profile
March 21, 2018, 12:33:48 PM

Ayı pıyasası bır sure daha devam edecek bu zamanlarda ortalık yeşillendi diye ümitlenen arkadaşlar var ama yanlış düşünyorlar.Senaryolar devam edıyor dıkkatlı olup dogru yerde yatırım yapmak lazım uzun vadeye yönelik çalışmalar yapıp sene sonunu bekleyecegım
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
March 21, 2018, 01:07:21 PM

Ayı pıyasası bır sure daha devam edecek bu zamanlarda ortalık yeşillendi diye ümitlenen arkadaşlar var ama yanlış düşünyorlar.Senaryolar devam edıyor dıkkatlı olup dogru yerde yatırım yapmak lazım uzun vadeye yönelik çalışmalar yapıp sene sonunu bekleyecegım

Bende aynı düşüncedeyim . Temkinki davranmakta fayda var. Kademeli alım yapmak en iyisi . Zaten yazıda " büyük ölcüde " diyor . Bu bile şüpelenme nedeni .

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
March 21, 2018, 01:15:12 PM

2-3 Gündür artış yaşanıyor 2-3 gün daha sürerse bitcoin 10k'nın üzerine tekrar çıkacak gibi, bencede ayı piyasası bitti diyebiliriz, daha yeşil olacak inşallah
sejem (OP)
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
March 24, 2018, 08:41:57 AM

BUGÜN YEŞİLLENDİK HADİ BAKALIM HAYIRLISI BUNALDIK ARTIK
ozgurk
Member
**

Activity: 252

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
March 24, 2018, 12:45:59 PM

Ben de 3 4 gundur aynisini dusunuyorum. Sepetim umut vadeden projelerden olsada bu dususte bitcoin karsisinda yari yariya deger kaybetti. Bitcoin de usd bazinda deger kaybedince 3 te 1 ine dusmus oldu varolan varligim

Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
March 24, 2018, 12:51:17 PM

neyin analisti bunlar hisseciler forexciler buraya analist mi oldu? ne biliyolarki? abi her daim böyle haberlere itibar etmiyorum adam cıkıyo diyoki ben uzmanım ee abi uzmansan at 10 dolardan 100 dolardan aldıgın btclerin resmini 3günde uzman mı olunur?
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 24, 2018, 01:28:11 PM

Ayı piyasasını minik ölçüde sona erdirmek için yapılmış bir haber de olabilir. Wall street herkesin bildiği gibi kurtlar sofrası. Ortaya böyle bir haber yayıp ufaktan da olsa bir kar elde etme amaçlarının kesinlikle olduğunu düşünüyorum. Çokta fazla kafaya takmamak lazım elle tutulur bişey yok

Pages: [1]
  Print  

Jump to: