Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:14:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC x 9 adet | Sıfır ÜRÜN  (Read 153 times)
DByte (OP)
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

View Profile
March 21, 2018, 11:28:31 AM

9 adet sıfır kullanılmamış kutusunda MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC  satışa çıkarttım.

Ürün almanyadan alınmıştır. 11.03.2018 tarihinde alınmıştır.
Garantisi devam etmektedir.
Jelatini açılmamış sıfır kutusunda.
Elden satış tercih sebebidir. Olmadığı durumlarda kapıda ödeme ve GET ilanı ile satılabilir.
Elden teslim almak isteyenler için Aydın, Didim lokasyon.
9 adet ürün kalmıştır. Toplu alımda cuzi bir indirim de yapılabilir.
Fiyat sondur lütfen pazarlık için mesaj göndermeyiniz.
1650 TL adet fiyatı.

Galacos
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
March 21, 2018, 09:21:30 PM

iyi satışlar lakin piyasayı bu kadar aşağı çekmeyin Cheesy Karaborsacılar ile aranız açılmasın. 2500 gibi bir fiyat çekmeniz gerekiyordu Cheesy

Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
March 21, 2018, 09:47:51 PM

Hocam arkadaş mantıklı olanı yapıyor. Kimse 1800den bile almafığı için olabilecek en dip fiyata belkide zararın veriyor. Ki çoğu kişi çok kar yapma ümidiyle alıp satamayınca elinde patladı.

Bizim ülkede zarar etmek deyimini kabul edemiyor kimse bir türlü.
Yani alıp 1 yıl kullanayım sonra aynı fiyata itelerim mantığı bi bizimkilerde var sanıyorumki.

Sıfırından fazla fiyat isteyen insanlar dolu. Yahut düşünmeden atlayıp alanlar. Ben nerdeyse tüm gün hesap yapıyorum cidden. E tabi benim vereceğim fiyat uymayabiliyor. Çnkü adam 6ay önce aldığı fiyatın üstünde satmaya çalışıyor. Yahut o furyada tepeden aldı diye ordan satmaya çalışıyor.

Ama arkadaşın fiyatı gerçektende güzel. Tek kötü tarafı yurtdışı olması ama yinede çok iyi fiyat piyasaya göre. Keşke amd sevseydim Smiley

...
DByte (OP)
Member
**

View Profile
March 22, 2018, 06:56:09 AM

Arkadaşlar selam,

Ürünlerden zarar etmiyorum. Uçak biletimi karşılamış oldu. Kazançtan zarardayım sayılır. İyi bir kampanya ile düşürmüştüm kartları.

Alırken artık hangi kafadaysam 2000 den 1 saatte satarım diye düşündüm fakat öyle olmuyor. (ki 2000 de TR fiyatından daha düşük) Ikinci el fiyatının, sıfır fiyatından fazla olduğu zamanların oldukça gerisinde kaldık. Yamyamlık yapanlar artık yok. Makul bir ücret yazdığımı düşünüyorum, eğer alıcısı çıkmazsa riglerimin arasında yerini alıcak.  Smiley Hepimize bol kazançlar.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
March 22, 2018, 09:18:42 AM

Selam aynı ürünlerin 4 gb modellerinden 12 adet kullanıyorum yaklasık 9 10 aydır bence cok basarılı cihazlar elimde Gigabyte asus ve MSI gaming x modelleride var ama en prüzsüz sıkıntı cıkarmayan cihazlar armor modelleri oldu.
DByte (OP)
Member
**

View Profile
March 23, 2018, 10:55:37 AM

Selam aynı ürünlerin 4 gb modellerinden 12 adet kullanıyorum yaklasık 9 10 aydır bence cok basarılı cihazlar elimde Gigabyte asus ve MSI gaming x modelleride var ama en prüzsüz sıkıntı cıkarmayan cihazlar armor modelleri oldu.

8GB modellerinden size verelim 6 adet, en azından rig sayınızı 3 yapmış olursunuz.  Smiley

Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
March 23, 2018, 11:02:49 AM

Nvidia sever olmasaydım alırdım muhtemelen Smiley
Hayırlı satışlar dilerim.

Piyasa koşullarını bilen satıcıları görmek sevindirici.
Aynen dediğiniz gibi hala yamyamlık yapıp yüksek fiyatlardan satarım edalarıyla dolaşanlar var ama rüya alemindeler işte Smiley

...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: