Bitcoin Forum
June 13, 2024, 08:22:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: NCASH HAKKINDA FİKRİ OLANLAR BURADA PAYLAŞABİLİR Mİ?  (Read 303 times)
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 21, 2018, 08:27:06 PM

özellikle şu günlerde bayağı bir kişiden ncash adını çok duydum. benim tahminim boğa piyasası geldiği zaman balinalar tarafından iyi pumplanır gibi. projeyi detay incelemedim ama  bazı güvendiğim kişiler 2018 in tokeni olabilir demiş. benim en çok merak ettiğim hangi tabanı kullanıyor. eth mi yoksa neo mu? varsa token hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. ben  az da olsa bir yatırım yapıp risk alacağım. yatırım tavsiyesi değildir. herkese bereketli kazançlar dilerim.
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
March 21, 2018, 08:28:52 PM

NCASH longluk bir token bana göre projeleri çok iyi ekip çok iyi ico falan yapmamışlardı direk istedikleri parayı topladılar alıcaksanız long düşünün çok iyi işler yapıcak bu NCASH

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
March 21, 2018, 08:30:03 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3022760.0
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 21, 2018, 08:35:51 PM

teşekkürler hocam faydalı bir link. proje benim ilgimi çekti. demek ki sisin bu başlığı okumuşum daha önce. teşekkürler.
ozm0823
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
March 21, 2018, 08:52:11 PM

kesinlikle güzel bir proje. Ico suna da girmiştim 4 kati getirisi oldu. Blog filan da yazdım. Çok daha iyi olacağına inanıyor elimdekileri tutuyorum

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
March 21, 2018, 08:55:32 PM

Kesinlikle iyi para edicek girmek isteyen girebilir ama ben girmedim elimde ethereum yok başka yatırımlarım var onlardan çıkarsam beklediğim hedeflerde girerim buna çok yükselmemişse
exturudere
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
March 21, 2018, 09:05:50 PM

Cüzdanıma 200 adet gelmiş ama nerden geldiği konusunda bir fikrim yok. Sanırım bir ara airdrobuna kayıt olmuştum. Piyasada çok fazla dillendirilen çok popüler olan coinler beni her zaman biraz korkutur. Umarım böyle olmaz bu da.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 21, 2018, 10:10:07 PM

Bakalım bu açılan başlık monetha başlığını geçebilecek mi? Çünkü mth dan çok yaralı birileri var ve hala aldığı noktaya gelmesini bekliyor. Ncash iyi bir çıkış yaptı, umarım boğa sezonunda iyi bir çıkış yakalar. O çıkışını yapmadan az biraz bende alsam çok iyi olacak. İyi goturebilirler
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 21, 2018, 10:15:09 PM

Bu tür coinler alınacaksa şimdi alınmalı.Yakında bir pump gelebilir.Dgb,xvg gibi görüyorum.Güzel bir çıkış yapacak.Gel gel diyecek tepeden verecekler yine.Dip fiyatta iken alınmalı.Tepeden çıkış yapılır ilerleyen zamanlarda.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
March 22, 2018, 08:49:26 AM

220 satslara indiginde almaya yeltendım ama nakıt cıkaramadım, tekrar bir ınıs dalgası olursa bu sefer kacırmamayı dusunuyorum 200 sats cıvarları benım ıcın uygun fıyatlar, daha yukarıdan almayı ıse dusunmuyorum.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
March 22, 2018, 09:06:40 AM

Şuan için fazlasıyla tartışmalı bir projedir. Sebebi ise bazı çevrelerin mahremiyete tecavüz olarak görmesidir. Bence de haksız değiller, insanların özel yaşantısındından fazlasıyla veri elde etmeye çalışacaklar. İnsanlar bir markete girdiğinde ne alması gerektiğine kendisi karar verebilir, sırf kolaylık getireceğiz adı altında sürekli yönlendirmeye çalışacaklar. İnsanlar bir süre sonra robotlaştıracak düşünme yetisini elinden alacak ve kendilerini bir yığın reklam dalgasının içinde bulacaklardır. Bundan dolayı hatrı sayılır bir kesim bu coin hakkında olumsuz düşünmekte ve yatırımdan her daim kaçmaktadır. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
March 22, 2018, 11:17:41 AM

Şuan için fazlasıyla tartışmalı bir projedir. Sebebi ise bazı çevrelerin mahremiyete tecavüz olarak görmesidir. Bence de haksız değiller, insanların özel yaşantısındından fazlasıyla veri elde etmeye çalışacaklar. İnsanlar bir markete girdiğinde ne alması gerektiğine kendisi karar verebilir, sırf kolaylık getireceğiz adı altında sürekli yönlendirmeye çalışacaklar. İnsanlar bir süre sonra robotlaştıracak düşünme yetisini elinden alacak ve kendilerini bir yığın reklam dalgasının içinde bulacaklardır. Bundan dolayı hatrı sayılır bir kesim bu coin hakkında olumsuz düşünmekte ve yatırımdan her daim kaçmaktadır. 

mahremiyet kalkalı yıllar oldu. bizim netten nereye girdiğimizi ne baktığımızı bilen google var bi kere ona göre hemen reklam geliyo. Bunun mahremiyetle de alakası yok aslında. mahrimiyet kavramı önümüzdeki yıllarda çok değişecek. nCash in önündeki en büyük süreç kendilerini firmalara kabul ettirmesidir. herkes için güzel bi sistem aslında. müşteriyi sürekli kendine bağlamak isteyen markalar için birebir aslında. özellikle kadın kişisel bakım markaları buna bayılacak. Biraz zaman lazım birden olmuyo ama zamanla daha çok marka ncash i kullanmaya başlicak. şimdiki fiyatlar bulunmaz nimet. o kadar saçma token/coin $500m marketcap e sahipken ncash gibi takımında harvard bulunan ve yatırımcısı büyük olan bi token elbette yükselecektir. btc yükseldiğinde en çok yükselenler arasında yerini alacaktır.

Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
March 22, 2018, 11:55:09 AM

Ncash long için çok daha uygun bir token bence. Ben bounty'e de katılmıştım ama henüz bir gönderim yapılmadı. İlk duyurulduğunda baya bir inceleme fırsatım oldu. Umarım hedefledikleri projeyi gerçekleştirirler.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
March 22, 2018, 11:58:30 AM

Aşağıda verdiğim linkteki videodan en azından asic olarak projenin mantığını anlayabilirsiniz.

türkçe altyazılıdır.

https://twitter.com/altcointeacher/status/975515559336054784
amin06
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
March 22, 2018, 12:03:03 PM

NCASH son zamanlarda özel grupların çoğunlukla sinyal verdiği bir coin bu aralar iyi artış yapabilir
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
March 22, 2018, 12:31:30 PM

420 leri gördü ama bir türlü kırıp gidemedi.Umarım yakın zamanda artışa geçer.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 22, 2018, 01:59:11 PM

Uygulanabilirliği tartışılır bir proje bence.
etik kısmını bir kenara bırakalım.
Mağazaya gidip tavsiye almak neden bu kadar abartılıyor ?Gerçekten fazla abartıldığını düşünüyorum.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
March 22, 2018, 03:20:19 PM

arkadaşlar bence ncash bu fiyaytlardan alıp bekleyin uzun vadede size çok kazandıracak bir coin ben biraz alıp bekletiriyorm bir seneye kadar bekleticem
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
March 22, 2018, 05:46:23 PM

ICO su iyi kazandirdi ve direk olarak Binance de listelendi. Marketing i guclu ama uygulanabilirligi konusunda bende supheliyim. Iyi ortakliklar yaparak biraz daha yukselis yakalayabilir diye dusunuyorum. Su anki fiyatindan bile alinsa uzun vade de kazanc birakir.
hrn_
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
March 22, 2018, 05:51:02 PM

383 sats civarında ciddi direnc gösteriyor bence ciddi yükseliş gelebilir.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: