Bitcoin Forum
June 23, 2024, 01:09:15 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Devlet çiftlik Bank benzeri şirketler için düğmeye bastı: Listede 65 şirket var  (Read 498 times)
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
March 25, 2018, 07:39:52 PM

burada ben devleti de suçlu görüyorum. hiçbir tanıdığım bu olaya girmedi, ancak şunu da soruyorum açıkçası. beyaz show a kadar reklemları tv de yayınlandığı söylenen bir oluşumun kurucusu nasıl kaçabilir ? bu olayın arkasında başka birilerinin olduğunu düşünüyorum. bu tosun da bu oluşumun görünen yüzü sadece.
belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
March 25, 2018, 07:43:20 PM

Umarım devletimiz bu umut taciri şirketlerin kökünü kazır.Ama devletin bu konuda adım atma konusunda biraz geç kaldığını düşünüyorum.Devletin bu çiftlikbank'ın televizyonlarda boy boy reklamı dönerken olaya müdahale etmesi gerekirdi.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 25, 2018, 07:47:16 PM

bu tarz olayların gündeme gelmesi çok üzücü sonuçta insanlarımız güven duyuyor ve para yatırıyorlar fakat onların güven duygusunun suistimal edilmesi gerçekten hoş bir durum değil insanlarımız çok saf maalesef.
simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
March 25, 2018, 07:50:41 PM

Bu kadar medyatik olan bir olaydan sonra illaki devlet halkın gazını almak için bir şeyler yapacaktı bundan farklı bir durum beklenemez. Bence asıl sıkıntı bu kadar insan mağdur olmadan önce önlem alınmamasıdır.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
March 25, 2018, 07:55:10 PM

Bu adımı atmaları için ille birilerinin dolandırılması gerekiyordu değil mi? Bizim devletimiz neden bütün önlemleri sadece göstermelik alıyor? Ayrıca Çiftlik Bank dolandırıcılığının arkasında siyasiler olmasaydı ne televizyonda reklam verebilirlerdi ne de bu kadar çok yatırım toplayabilirlerdi.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
March 25, 2018, 08:13:56 PM

Bu adımı atmaları için ille birilerinin dolandırılması gerekiyordu değil mi? Bizim devletimiz neden bütün önlemleri sadece göstermelik alıyor? Ayrıca Çiftlik Bank dolandırıcılığının arkasında siyasiler olmasaydı ne televizyonda reklam verebilirlerdi ne de bu kadar çok yatırım toplayabilirlerdi.

Maalesef öyle benim tanıdıklarım bana yatırım yapalım mı işte televizyonlarda reklamları dönüyor abi beyaz show izlerken gördük adamlar güvenilir olmasa bunlar nasıl olcak diyip duruyorlardı.Laf anlatmaya çalıştım ama dinlemediler şuan hepsi pişman.
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 478

View Profile
March 25, 2018, 08:22:13 PM

Bu uygulama için geç bile kalındı. Son zamanlardaki kripto para üzerinden dolandırıcılık olaylarının da artması göz önünde bulundurulduğunda bu tür olaylara karşı dikkatli olunması gerekiyordu. Tabi böyle ne olduğu belirsiz şeylere yatırım yapan insanlarda da suç var da işte artık iş işten geçti. Bundan sonra dikkatli olunur artık diye umuyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308

--

View Profile
March 25, 2018, 08:39:24 PM

Çiftlik bank benzeri 65 şirket kurulmuş inanılmaz. Çiftlik bankın dolandırı olduğu sır değildi bas bas bağırıyordu herkes ama dinlemek istemediler. Kolay yoldan para kazanmak cazip geldi kulaklarını tıkadılar ve dolandırıldılar.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
March 25, 2018, 09:14:16 PM

Çiftlik bank benzeri bu kadar oluşum olduğu aklımın ucundan geçmezdi ve bu tarz oluşumlar vatandaşlarımızdan çok yüksek miktarda para toplamayı başarmışlar.Bundan dolayı gerçekten insan bazen hayret ediyor. Smiley

CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
March 25, 2018, 09:22:45 PM
Last edit: March 26, 2018, 01:38:31 AM by CanErik

Merhaba;

Piramit şirketler olarak sözü edilen network şirketleri çok fazla kişiye ulaşıyor ve mağduriyetlere sebep oluyor bu açıdan incelenmeye alınması gerek.

İyi dileklerimle
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
March 25, 2018, 09:49:42 PM

bu tür incelemelerin çok daha önceden yapılması lazımdı ama gerçekten birilerinin canı yanmadan farkına varılmıyor bazı şeylerin
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
March 25, 2018, 09:50:47 PM

Çiftlikbankın bu kadar insanı kolayca dolandırması art niyetli başka kişilerin de benzer yolları kullanabileceği bir kötü örnek oldu. Şimdiden şüpheli 65 oluşum mevcutmuş. Bu tür şirketlerin incelenmeye başlaması güzel haber, başkaları da mağdur olmasın.
selfymenu
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
March 25, 2018, 10:08:05 PM

hiç göz açtırmamak lazım böylelerine yoksa ülke olarak büyük bedel ödüyoruz
AkFon
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
March 25, 2018, 10:14:39 PM

biraz da suçu kendimiz de aramakta fayda var sonuçta bu sistemlere kimse bizi zorla sokmuyor yani kolay para kazanmak uğruna böyle şeylere inanamamak gerekiyor
sahnesiz71
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
March 25, 2018, 10:37:07 PM

kanunlar suçlara başlamamasını sağlamalı en önce
ama şuan böyle olmadığı açık
shelimy
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
March 26, 2018, 12:50:22 AM

geç kaldılar atı alan üsküdarı geçti.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
March 26, 2018, 01:28:51 AM

Çiftlikbank benzeri 65 firma olması düşündürücü, Çiftlikbank olayı bariz dolandırıcılık olduğu belli olduğu halde yaşandı. Devlet yetkilileri inceleme başlatmış olsa da halk olarak dolandırıcılara karşı daha uyanık olmalıyız. Suç unsuru ortaya çıkmadan devletin alabileceği önlemler sınırlı olduğundan millet olarak kimsenin kimseye durup dururken kolay yoldan para kazandırmayacağını anlamamız ve bu tip dolandırıcılara fırsat vermememiz gerek.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 26, 2018, 05:18:35 AM

Günaydın diyeceğim ama size demiyorum devlete günaydın yani ben anlam veremiyorum iş olduya bittiye gelince mi peşine düşeceklermiş senelerdir var bu çiftlik ve benzeri ponzi siteleri illa yüklü miktarlarda vurgun yapıldıktan sonra mı el atmaları lazım.
max1616
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
March 26, 2018, 07:44:57 AM

Klasik yönetim şeklimiz..Trafik kazası olacak, birilerinin hayatları gidecek sonra yola uyarı levhası koyacaklar..Maden de göçük olacak, birileri hayatını kaybedecek sonra denetimler yapılacak..Birileri dolandırılacak sonra önlem almaya çalışacaklar..Her konuda aynı cahil anlayışla yönetiliyoruz..Ülkede son 10 yılda kaç kere eğitim sistemi değişti..En basiti ya futbolda kaç kere yabancı kuralı değişti..Yapanlar da aynı kişiler..2 sene önce başka bir şeyi yapanlar bugün bambaşka bir şey yapıyor..İnsanın bir görüşü olur o yönde ilerlersin..Deneme yanılma yöntemiyle devlet yönetiyorlar.
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
March 26, 2018, 08:04:15 AM

Paralar gittikten sonra nafile işler, tarihte de çok oldu benzer para götürmeler, nasıl her defasında becerebiliyorlar, niye yurtdışında bu tür işler yapılamıyor da bizde hep duyuyoruz, anlayamıyorum.

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: