Bitcoin Forum
May 21, 2024, 08:27:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Alıp-Almama Konusunu Size Soran Olursa Ne Yaparsınız?  (Read 512 times)
ttolgakaplan
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
March 28, 2018, 06:28:11 PM

öncelikle bitcoin ve blockhain sistemini en ince detayı ile araştırmasını isterdim sonrasında bilmediği anlamadığı yerleri ve bu sistemin ne kadar mükemmel olduğunu anlatırdım
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
March 28, 2018, 06:29:33 PM

Bildiklerimi + larını - lerini anlatıyorum. Nasıl ve nerede işlem yapabileceğini anlatıyorum ve alıp almama konusunda hiç bir şey söylemiyor ve kararın kendisinin olduğunu söyleyip yatırım yapacaksa kendisini üzmüycek ve ihtiyacı olmayacak miktarda yatırım yapması gerektiğini söylüyorum.

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
March 28, 2018, 08:35:42 PM

Çok da önemsememek lazım insanlar zaten hep kafasının dikine giderler. Al ya da alma demek yerine mantıklı kararı vermesi için size göre doneler verirseniz ve ben karışmam kendi kararını ver derseniz yeterli olacaktır bence. Ama al bak, bu coini al, bütün paranı şuna yatır demek makul değil. Örneğin ETC için ben arkadaşıma al diye destek vermiştim, yükselmedi doğru düzgün arkadaşım zararın sattı ama bana hiç bir şey demedi. aklından kötü bir şey geçtiğini de düşünmüyorum. Çünkü ben direkt al demek yerine bak genelde Fork ile airdrop yapan coinlerin fiyatında hızlı bir yükselme görülüyor istersen değerlendir dedim. O da almayı seçti. Büyük olmasa da zarar etti. Ama direk al bunu desem benim için kötü düşünebilirdi.
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
March 28, 2018, 08:48:19 PM
Last edit: April 01, 2018, 07:56:38 PM by SCSY_dev

hepsine uzak dur diyorum. Perişan etti bizi. nasıl bir meretmiş btc düşer altcoinler düşer btc cıkar altcoinler yine düşer. anlamadım gitti bu işi

hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
March 29, 2018, 09:57:59 AM

Ben , bitcoin alıp almama konusunda bana fikir soran olursa hiç bir öneride bulunmuyorum. Çünkü, iyi olur allahtan kötü olur kuldan demişler. Bu sebeple isteyen istediğini yapsın. Ben karışmam.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
bobbyzz
Newbie
*

Activity: 99

View Profile WWW
March 29, 2018, 01:46:27 PM

Soru soranlar zaten almaz Bitcoin alanlar zaten kendisi araştırıp alır.
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
March 31, 2018, 12:13:05 AM

Soyleyecegim ilk tavsiye kaybetmeteyi goze alabilecegin kadara para yatirmak ve uzun vadeli dusunmek olur. Kripto pazarina gunluk kazanclar ugruna girip uzulen com insan oldugunu dusunuyorum Yatirimlar ezbere degil bilgiye ve arastrmaya gore yapilmali.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 31, 2018, 09:27:24 AM

bu soran kişinin profiline göre çok değişir. eğer risk seven biriyse gerçekten çok yakınımsa ancak paranın tamamını kaybetmeyi kaybetmeyi göze alıyorsan al derim. harici herkese alma derim.
TheCryptoChaser
Member
**

Activity: 154
Merit: 25

View Profile
March 31, 2018, 08:33:31 PM

Yani bana hemen hemen hergun geliyor boyle sorular. Uzun uzun acikladiktan sonra kendilerine birakiyorum acikcasi. Suan market dip olmus durumda. Yakin arkadaslara ise BTC degilde altcoin almalarini tavsiye ediyorum. Firtinadan onceki buyuk sessizlik bu. Yakinda hep beraber AY' a cikacagiz ins.
kickkers321
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 12

View Profile
April 01, 2018, 11:35:12 AM
Merited by vycl87 (1)

alsında en bu işin en başlarında tavsiye ederek insanları da teşvik etmeye çalışıyordum. fakat şimdilerde kimseye birşey tavsiye edesim yok. malum bizim insanımıza iyilik yaptın mı olumlu taraflarını görmekten ziyade başına bişey geldimi onları gösterme çabasında olduğundan uzak duruyorum olduğunca. herkesin malum aklı fikri var biz nasıl araştırıp bişiler keşfetme çabası içerisindeysek onlarda kendi mantıklarıyla hareket etmeleri bana daha oğru geliyor. bu işin vicdanı boyutu da var. herkes 1 2 binlik yatırımda yapmıyor nihayetinde. sizin yüzünüzden 100 k  yatırım yapıp kaybedecek olanlarda olabilir... o yüzden herkesi kendi haline bırakmak lazım:)
heroise
Member
**

Activity: 224

View Profile
April 01, 2018, 04:35:31 PM

Bitcoinin riskleri ortada bu nedenle kimseye al ya da alma diyemem sanırım. Yapabileceğim en iyi şey tüm bildiklerimi anlatmak ve araştırması için yönlendirmek olurdu. Sonuçta herkesin aklı var fikri var Cheesy

dedoleec
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
April 01, 2018, 05:17:46 PM

Bende durumu anlatıyorum. Paraların nasıl eridiğiniz..Smiley Global bir çiftlik bank olayı ile karşıya olduğumuzu, ico ların vs. tamamen amaçsız insan çekmeye yönelik girişimler olduğunu falan anlatıyorum.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
April 02, 2018, 02:25:47 PM

Şu anda btc alıp unutmak zamanı

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
April 02, 2018, 07:18:31 PM

Bana sorana önce üzmeyecek kadar al diyorum. O miktarla beraber piyasayı öğrenmeye çalışmalı önce, ben öyle girdim piyasaya az miktarla, kolay para kazanacam falan zannediyodum sonra feleğim şaşınca iyice araştırmaya başladım, halen de devam ediyorum okumaya, araştırmaya. Elimdekini de unuttum uzun bir süreliğine.
S_akarsu
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 5

View Profile WWW
April 02, 2018, 07:37:46 PM

Bundan iki ay önceye kadar o kadar çok soran oluyordu ki. hepsine de buranın adresini veriyordum. sen oku öğren alma kararını sen ver diye. tabi hepsinin bir hevesle sorduklarını biliyordum. paralarını piç edeceklerdi. söylediklerimden kimse de bir kere açıp siteye bakmadıklarına o kadar çok eminim ki çünkü üstüne bir kere bile sormadılar. hep abi btc düşmüş sen ne yaptın diye aradılar.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
zkndmrhn
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
April 03, 2018, 09:21:37 PM

Bildiğim kadarıyla bilgi verip, araştırmasını söylerim. 2 gün sonra zarar eder papaz olmaya gerek yok.
frankiemalton
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 03, 2018, 11:16:54 PM

Kimseye bahsetmiyorum sorana da bilmiyorum diyorum, herkesin elinin altında teknoloji var araştırsınlar.
needestor
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
April 15, 2018, 09:38:41 AM

uzun bir süredir arkadaşım bana anlatıp durdu ama ben sanırım kendim pek araştırmadığım için önemsemedim, çünkü riski yüksek geldi bana, sonra kendim araştırıp deneyimledim, hem okudum, hemde araştırıp bilgilerimi çoğaltmaya çalışıyorum, bende bildiklerimi anlatırım ama öncesinde kazançtan riskten önce bitcoinin ne olduğunu vurgulayıp anlatmaya çalışırım. gerisi kişinin kendi kararı zaten.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
April 15, 2018, 10:55:51 AM

basitçe parasının tamamnı kısa bir süre içinde kaybedebileceğini anlatıp ancak bunu göze alabiliyorsa yatırım yapması tavsiyesinde bulunurdum oda çok yakınımsa. yok çok yakınım derse bilgim yok der geçerdim.
silenticx
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
April 15, 2018, 08:07:46 PM

Kendi aldığımız kararlar için kendimize kızdığımız bu kadar hareketli ve riskli bi piyasada kimseye doğrudan tavsiye vermem. Nedir ne değildir anlatırım kendisi karar versin.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: