Bitcoin Forum
May 27, 2024, 06:09:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Alıp-Almama Konusunu Size Soran Olursa Ne Yaparsınız?  (Read 514 times)
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
April 15, 2018, 08:32:39 PM

Bana soran olursa kendi kararını kendisi vermesi gerekir. Ancak benim kararımı sorarsa ben şu an için alım fırsatı olduğunu düşünüyorum.
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
April 16, 2018, 06:13:17 AM

ilk zamanlar alın diyordum. şimdi ise kaybetmeyi göze alamıyorsan alma diyorum. btc artık. her alana kazandırmıyor malesef. eski parlak günler geride kaldı. şu an alanlar ciddi bir para yönetimi bilgisine sahip olması lazım. yoksa sermayeyi kısa sürede tüketebilir. tavsiye veripte kötü olmak istemem.
Sercanplayerz1
Newbie
*

Activity: 133
Merit: 0

View Profile
April 16, 2018, 06:45:24 AM

Bilgi paylasilmadikca bilgi değildir der ve bildiklerimi anlatırdım. Ama bilmediğim çok şeyin olduğunu da bilmesini ister ve gerisine karismazdim  Grin
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
April 18, 2018, 05:10:35 PM

Şuanda sorsa alma derim alacak kişinin blockchain teknolojisi,piyasa psikolojisi hakkında bilgi sahibi olması gerekir bana göre .Girecek kişi iyi araştırmalı öyle karar vermeli .  Sonra her haberde her düşüşte karalar bağlar arayıp arayıp durur 100x ten trx falan alır neme lazım .Birde altcoine girdiyse hesabının eridiğini görüyorsa yandık. Ben genelde kaybedince üzülmeyeceğin ama 10x yapabilecek bir paran varsa ayır diyorum . BU piyasaya girecek kişinin sağlam bir psikolojiye sahip olması şart..
adrenal09
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile WWW
April 20, 2018, 02:18:29 PM

1 yıl önce 5000 TL iken çok ısrar ettiler al diye, almadım. Çok.pismanim.. Artık tabiki de tavsiye ederimmmm👍🏼

geeba  |  A NEW ERA OF DELIVERY SERVICE THROUGH
ROBOTS, BLOCKCHAIN AND THE COMMUNITY
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
April 20, 2018, 02:27:30 PM

Ben hep aynı şeyi söylüyorum. Yine söyleyeyim.

Bitcoinin ne olacağı ya da ne olmayacağı ile ilgili bir şey söyleyen herkes birer yalancıdır, kaideden sallıyordur veya ne dediğini bilmiyordur. Benim bildiğim şey tek bir şey var, o da; bu devirde bu olaya şahit olup sadece seyirci kalmak yapılabilecek en büyük aptallıklardan biridir.

Sonuç ne olursa olsun...
leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
April 20, 2018, 05:01:58 PM

Kesinlikle önce ne biliyorsam onu anlatirim hatta daha sonra   bu forumu ve benzeri sayfalari incelemesini arastirma yapmasini soylerim anlamadigi kafasina takildigi konularda tekrar gorusup en son alim satim islemlerine baslamasini soylerim ve kesinlikle garanti vermem kesin konusmam..
volcano82
Newbie
*

Activity: 36

View Profile WWW
April 20, 2018, 05:53:40 PM

herkes kendi araştırmasını yapsın yoksa sıkıntı olur bence, ama aileden bi yakınım olsa al derim
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
April 20, 2018, 07:21:16 PM
Last edit: April 20, 2018, 07:33:39 PM by 2run

Benim bu konuda bir kötü tecrübem oldu. Bir arkadaşıma ısrarla bitcoin aldırmıştım daha sonra düşüş başlayınca aramız kötü oldu.. sürekli olarak telefonla aradı sordu vs. en sonunda küfürleştik ve kapattım telefonu.. btc 20k seviyelerine çıktığı zaman bir iki kez gördüm ama konuşmadım.  bu işin en temizi fazla bilgi vermemek almak isteyen insanın nasıl bir parayla piyasaya gireceğini bilmeyeceğiniz için insanlara pek öneride bulunmayın.
ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196

View Profile WWW
April 21, 2018, 04:07:41 AM

piyasa düşer arkadaşlığınız bozulur. o yüzden sen yolu göster alıp almamak onun kararı olsun. sen ne al ne de alma de.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
April 21, 2018, 06:36:44 AM

Kime bitcoin alın, bitcoin almazsanız en azından altcoinlerden bir sepet yapalım dediysem bana deli muamelesi yaptı. Bende artık kimseye coinden bahsetmiyorum. Smiley
Rovsen.vahabov
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
April 21, 2018, 06:58:52 AM

Bence Bitcoin yükseliş devrini yaşıyor. Şimdi alıarsan yıl sonu kazanmış olursun. Artık bitcoinde 7.39% artım oldu gözüküyor. Yatırmak isteyenlere sadece onu diye bilirim ki keçen yıldada kimse 20.000 e kadar kalkıcanı düşünmüyordu artık bu rakama yaklaşırsa bile hiç kimse panik yaşamaz, yani bu rakama her an yaklaşa bilir.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
April 21, 2018, 08:27:40 AM

Ben al veya alma diye bir vebal altına kesinlikle girmem. Sadece Bitcoin nedir ne değildir bildiğimce anlatmaya çalışır ve kararı elemanın almasını beklerim.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
clonely
Member
**

Activity: 490

SEND AND RECEIVE MONEY INSTANTLY

View Profile
April 21, 2018, 08:46:35 AM

Kimseye al yada alma demek istemem. Para kazanırken iyi olurda kaybetme zamanı herkes çok da iyi olmayabilir. Arkamızdan kötü konuşsunlar istemeyiz kimse için. Zaten insanlara fikir vermek tamam da al demek çok doğru değil. Kimse Bitcoin veya altcoinlerin ne zaman yükselip ne zaman düşeceğini bilemez. Örneğin Ethereum Classic, fork öncesi herkesin beklentisi en az x2,x3 yapmasıydı ama beklenen olmadı. Daha önce diğer forklarda olduğu gibi Ethereum Classic pump yemedi. Sonuçta al diyenler mahcup oldular. Twitter da falan yüzlerce al diyen gördüm Ethereum Classic için. Şimdi hiç biri yok ortada. Dostumun bu tarz bişey yüzünden bana karşı tavır almasını istemem. Herkesin kendi kararını verecek kadar aklı vardır zaten.

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
April 22, 2018, 09:14:03 AM

Artık kısaca sen bilirsin, ben bu işlerden pek anlamıyorum ya da benzer şeyler söyleyip geçiyorum (:
Bir şeyi bildiğinizi hissederlerse durmaksızın yeni sorular soruyorlar. Bizim insanımız hazır cevaplar bulmaya alışkın, araştırma yapmıyor ve kolaya kaçıyor

yasin0538
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
April 22, 2018, 09:51:52 AM

soranlara kendi bildiklerimi söylüyorum ve sonra benim bildiklerimle yetinmemesini kendisininde araaştırıp üstüne koymasını söylüyorum
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
April 22, 2018, 09:58:30 PM

Ben kimseye kesin bir emir vermem bu konuda adam iyi kazanır kendi yatırımı olur ama kaybederse tüm suç sizin olabilir bundan dolayı herkese yatırım tavsiyesi verilmez
bjksk
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
April 24, 2018, 12:22:32 PM

Ben aldım sen istediğini yap derim
hasan.kaya
Newbie
*

Activity: 57

View Profile WWW
April 26, 2018, 06:56:22 PM

Alt yapısını anlatıyorum, nasıl çıkarıldığından ne işe yaradığından basitçe de teknolojisinden. Sonra şuanki kullanım şekli ve amacını anlatıp çok riskli olduğunu söylüyorum. Bu teknolojik yapısını bilmeden ve finansal piyasalardan anlamıyorsa bulaşmamasını söylüyorum.
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
April 27, 2018, 03:35:39 PM

Bitcoinin büyük bir teknoloji olduğunu ama asla üzüleceğin paralarla yatırım yapmaması gerektiğini belirtiyorum.Bu arada 'Bitcoini boşver,etheriuma  bak' diyorum.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: