Bitcoin Forum
May 01, 2024, 05:59:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: TrueIptv | 3 Aylık 60 TL | 6 Ay 120 TL  (Read 1289 times)
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
March 25, 2018, 08:12:02 PM

Denemek istiyorum. Android TV ile KODI üstünde izleyeceğim.
Tecrübem yok. Kurulum meşakatli bir şeyse dokümantasyon rica edebilir miyim, link vs?

Bu arada 60 lira bitcoin ile ödenmez. Eth veya farklı bir coin tercih etmelisiniz.

Merhabalar.
İletişim bilgileriniz konu altından veyada buradan paylaşın, bilgileri gönderelim.
Teşekkürler.

telegram @MorpheWQ
1714586382
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714586382
Reply with quote  #2

1714586382
Report to moderator
1714586382
Hero Member
*

Ignore
1714586382
Reply with quote  #2

1714586382
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714586382
Hero Member
*

Ignore
1714586382
Reply with quote  #2

1714586382
Report to moderator
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 25, 2018, 08:20:52 PM

Tecrübem yok. Kurulum meşakatli bir şeyse dokümantasyon rica edebilir miyim, link vs?

Bu arada 60 lira bitcoin ile ödenmez. Eth veya farklı bir coin tercih etmelisiniz.

Ödenir hiç merak etme artık transfer ücretleri sadece 5 cent

Bende denemek istiyorum fakat bilgisayar için alıyorum özel mesajdan bir demo ve nasıl kullanacağımı anlatan bir yazı gönderebilir misiniz? Aynı anda kaç cihaz ile bağlanabiliyorum?
Trueiptv (OP)
Jr. Member
*

Activity: 198
Merit: 6

View Profile
March 25, 2018, 08:25:25 PM

Ödenir hiç merak etme artık transfer ücretleri sadece 5 cent

Bende denemek istiyorum fakat bilgisayar için alıyorum özel mesajdan bir demo ve nasıl kullanacağımı anlatan bir yazı gönderebilir misiniz? Aynı anda kaç cihaz ile bağlanabiliyorum?

Merhabalar.
Özel mesaj gönderemiyorum kota probleminden dolayı.Siz bana özel mesaj ile iletişim bilgilerinizi gönderin telegram veyada mail olarak size detayları gönderelim.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 25, 2018, 09:31:24 PM

@XhearthmeagN
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
March 25, 2018, 10:28:40 PM

Ethereum ile alışverişi gerçekleştirdik. Hizmet güzel. iphoneda gayet güzel izleniyor. Tv kurulumu içinde çok yardımcı oldu yanlız benim tv ilk smartlardan olduğundan pek kullanışlı olmadı. Zaten restorant işiyle uğraşıyorum genelde tvden maçlara bakıcağımdan problem değil benim için. Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz. Tekrardan teşekkürler Kadir ustaya.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
March 26, 2018, 04:12:01 AM

Alış verişi tamamladık.

denemek için 3 aylık paket aldım.     Hizmet için izlenimlerim şöyle.

Bakamayacağım kadar fazla  kanal var ve hepsinde  görüntü ve ses kalitesi iyi. Kanallar  kategorilere göre ayrılmış buda güzel.
Daha önce dediğim  gibi  A/V senkron kayması yok.
 Ping süreleri iyi. Arkadaşın  sunucu lokasyonu Avrupa.  Fransa kökenli Firma  OVH  (DDoS korumalı)  sunucular üzerinden İspanyadan çıkış yapıyor. 

6Mbit/s  internet  bağlantım ile  gayet iyi sonuçlar aldım.  Ben dağda , bağda yaşadığım için  muhtemelen bir çoğunuzun internet bant genişliği benden çok daha iyidir.

Sonuç olarak, baya çok beğendim. Tavsiye ederim.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum hocam benim sormak istediğim bir soru var aldığınız paket içerisinde beinsports kanallarına ulaşmak mümkün mü hiç süperligden bir maç izlemeyi denediniz mi teşekkürler. Smiley

@huzurkan ben spor pek izlemem ama senin için baktım.  Söylediğin  kanaldan 19 adet çıktı   Bein Sports, Bein Sports HD / Max  vs vs  diye bir sürü var.  15-16 sı Türkçe .  Geri kalanı Fransa, İspanya 
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
March 26, 2018, 06:29:00 AM

ip tv lerde maç yayın saatlerinde sıkıntı olursa oluyor. yoksa sıkıntı yaşamazsınız. Ama derbi macında yayın ya cok yavaslıyor yada kesiliyor. Kufrettiğinizle kalıyorsunuz. Maç harici kullanımı iyi. Maç sırasında farklı iptv firmaları birbirlerini kotulemek amacıyla resmen sabote ediyor diğerlerini.
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
March 26, 2018, 06:56:10 AM

Kodi üzerinden kullanabilme seçeneği var mıdır ?

Eğer kodi ile problemsiz izleniyorsa akşam denemek isterim.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 26, 2018, 08:57:47 AM

Arkadaşım zaten forumdan mısın, yoksa yeni misin bilemem ama annen seni kadir gecesi doğurmuş  Grin
Niye diyeceksin, ekiller forumda gayet iyi bilinen, güvenilir ve teknik bilgisi oldukça yüksek bir arkadaşımızdır, onun beğenip satın alması burada sana bir sürü para harcasan yapamayacağın bir reklam oldu, bilgine....

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
March 26, 2018, 09:16:40 AM

Arkadaşım zaten forumdan mısın, yoksa yeni misin bilemem ama annen seni kadir gecesi doğurmuş  Grin
Niye diyeceksin, ekiller forumda gayet iyi bilinen, güvenilir ve teknik bilgisi oldukça yüksek bir arkadaşımızdır, onun beğenip satın alması burada sana bir sürü para harcasan yapamayacağın bir reklam oldu, bilgine....

Kesinlikle ekiller incelemesi bitince kararımı verdim Smiley En kısa zamanda bende 3 aylık almayı istiyorum.

Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?  RedLine M660 HD ile gerekli kurulumu yaparsam TV den izleyebilir miyim?

Bu arada bir Waves adresi eklerseniz ödeme seçeneklerine çok iyi olur. Forumda Waves'lerini nasıl harcayacağını bilemeyen çok insan var.
Trueiptv (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 26, 2018, 12:07:34 PM

Kesinlikle ekiller incelemesi bitince kararımı verdim Smiley En kısa zamanda bende 3 aylık almayı istiyorum.

Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?  RedLine M660 HD ile gerekli kurulumu yaparsam TV den izleyebilir miyim?

Bu arada bir Waves adresi eklerseniz ödeme seçeneklerine çok iyi olur. Forumda Waves'lerini nasıl harcayacağını bilemeyen çok insan var.

Redline M660 HD Sürümünde iptv özelliği mevcuttur.Vereceğimiz bilgileri girerek izlemeye başlayabilirsiniz.
Waves ile ödeme alabiliriz problem değil.Gün içerisinde sitemiz ve ödeme bilgilerimiz konuya eklenicektir.

Teşekkürler.

Daha önce forumda bulundum, kendisinide forum üzerinden tanırım, teknik olarak donanımlı bir insandır.Güven problemi yaşanmayacak insanlardan biridir forumdaki.

Teşekkürler.
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
March 27, 2018, 05:35:21 AM

Dün akşam ben de denedim, sağolsun kodi üzerinde yapılacak ayarlar için yardımcı oldu, oldukça ilgili bir arkadaş.

Verdiği hizmete gelecek olursak, yayın kalitesi olsun kanal geçişleri olsun hiçbir problem yaşamadım. Adını bilmediğim 1-2 kanal açılmadı o kadar. Kanal çeşitliliği oldukça fazlaydı.

IPTV normal receiver kadar pratik olmadığından uygulamayı açma ve kanal aramada eşim zorlandığı için kullandığımız dsmartın abonelik sonuna kadar IPTV yi beklemeye aldık.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
March 27, 2018, 09:33:07 AM

Ben de edindim bir tane. TV kanalları haricinde binlerce film var.
Dublaj film izlemiyorum normalde ama çalışırken iyi oluyor yan tarafta gıy gıy.

Hizmet ile ilgili hızlıca bir şeyler söylemek gerekirse ufak tefek aksaklıklar haricinde major bir problem göremedim. Ama bu tür karar verebilmek için çok kısa süreler bunlar. Ben de deneme süresini 3 ay olarak uzattım. Aldığım şey hiçbir işe yaramasa bile arkadaşın yaklaşımı ve destek için çabalaması 60 liradan fazla eder bence.

Şu ana kadar yaptığım denemelerde TV'de KODI, bilgisayarda VLC ile kullanmak en doğru çözüö gibi geldi bana.
nxxx
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
March 27, 2018, 11:17:23 AM

telegram @nxxx53
ripzombie
Full Member

Activity: 589
Merit: 100

View Profile
March 27, 2018, 11:59:58 AM

bir kanal listesi vb. var mı incelemek isterim.
Trueiptv (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 27, 2018, 12:21:21 PM

Merhabalar.

İlk olarak herkese teşekkür ediyorum değerli yorumları, önerileri, şikayetleri için.
Denemek isteyen kişiler telegram adreslerini paylaşmalarını istiyorum, telegram üzerinden deneme verebilirim.Forumdan mesaj atamıyorum kota probleminden dolayı.
nxxx
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
March 28, 2018, 07:46:33 PM

Deneme hesabı alıp gün boyu testlerimi gerçekleştirdim,

Hem ios ta hem apple tv de hemde chromecast te kesintisiz izledim. Yayınların haricinde supriz bi katalog da mevcut.
(ios ta GSE IPTV, apple tv de GSE SMART IPTV PRO, chromecast için emby media server)

Uydu ile yanyana karşılaştırdığımda 10 saniye ile 20 saniye arasında bi geçikme var. Bedava izlenilen kaynaklar xspor du periscope livesx ti bilen bilir 2dk den aşağı geçikme görmedim.
Denemeyin bakın derim, iletişim de harika...
Trueiptv (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 29, 2018, 01:02:51 PM

Merhabalar.
Değerli yorumlarınız için teşekkürler.
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
March 30, 2018, 03:27:10 AM

farklı yerdeki üyeliğim bu ay bitiyor. maç yayınlarını deneyen arkadaşlar olursa yorumlarını iletirse bende alacağım.
Trueiptv (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 30, 2018, 06:03:23 AM

farklı yerdeki üyeliğim bu ay bitiyor. maç yayınlarını deneyen arkadaşlar olursa yorumlarını iletirse bende alacağım.
Merhabalar.
İsterseniz bugünkü maçlar için iptv denemesi sağlayabilirim.
Teşekkürler.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: