Bitcoin Forum
May 14, 2024, 02:08:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Sylon'un kolay kampanyaları  (Read 267 times)
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 24, 2018, 08:17:34 PM
Last edit: March 25, 2018, 02:49:29 PM by skcdaking

edit :Arkadaşlar daha önce bir konu mevcutmuş buraya gelelim Smiley

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3005138.0
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715652495
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715652495
Reply with quote  #2

1715652495
Report to moderator
1715652495
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715652495
Reply with quote  #2

1715652495
Report to moderator
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
March 24, 2018, 08:19:42 PM

Otomatik raporlama derken twitter/face mı bahsediyorsunuz tam net yazarsanız sevinirim. Yararlı bir konu olabilir herkes desteklerse. Şimdiden teşekkürler
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
March 24, 2018, 08:26:26 PM

Teşekkürler göz atmakta yarar var elinize sağlık.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
March 24, 2018, 08:27:45 PM

Kolay olması için haftalık istedikleri post sayısı ya 5 yada 10 olmalı en fazla, gerçekten şimdi 25 tane post istiyorlar. spam post atmadan 25 taneyi tamamlamak çok zor oluyor.

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
March 24, 2018, 08:38:18 PM

hocam şu ne oluyor başvuru anında ne cevap yazıyorsunuz o kısma Proof of authentication post link

bu ne oluyor yani post mu atmamız lazım ana konuya bilgilendirirseniz sevinirim bende katılmak istiyorum zaten bountyhive üzerinden kampanyalara katılıyorum birde bunlara katılayım teşekkürler faydalı içerik bulursanız daha güncellerseniz ana konuyu sevinirim takipteyim

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 24, 2018, 08:40:24 PM

bildiğim kadarıyla konuya bir mesaj atıyorsunuz ve o mesajda katılım yaptığınız twitter ve face bilgilerinizi giriyorsunuz. O mesajın linkini de katılım formuna  copy/paste yapıyorsun.
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 24, 2018, 09:05:43 PM

hocam şu ne oluyor başvuru anında ne cevap yazıyorsunuz o kısma Proof of authentication post link

bu ne oluyor yani post mu atmamız lazım ana konuya bilgilendirirseniz sevinirim bende katılmak istiyorum zaten bountyhive üzerinden kampanyalara katılıyorum birde bunlara katılayım teşekkürler faydalı içerik bulursanız daha güncellerseniz ana konuyu sevinirim takipteyim

Konun altına bir 'Proof of authentication' yazın sonra onu gönderin onu istiyor yani hesabın size ait olup olmadığnı görmek istediği için istiyor . Bu arada raporlama sistemi twitter için yok facebook u bilmiyorum onda da olmayabilir twitter da çok kolay oluyor arkadaşlar
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 24, 2018, 09:41:06 PM

Otomatik raporlama derken twitter/face mı bahsediyorsunuz tam net yazarsanız sevinirim. Yararlı bir konu olabilir herkes desteklerse. Şimdiden teşekkürler

yaptığın işleri o başlığa girip hafta hafta raporlamıyorsun. rt bağlantın share bağlantın vs. sylonun kendi sistemi var. özellikle twitter kampanyalarına katıl. mobil bildirimi aç geleni gideni rt et geç. sıkıntı şu az takipçi istemiyor en az 750 takipçili ister. 500 ve aşağı takipçili çok az olur. bu arada sylon sayesinde yıllardır 300 olan takipçi sayımı 1500 çıkarttım. yoksa ne uzayıp ne kısalacaktık. onun bountyleri sağolsun...
hasyurt
Full Member

View Profile
March 24, 2018, 09:44:49 PM

genelde aşağıda yapanlar oluyor hocam. proof ile başlayan kısmı. hepsini kopyala sonra kendi bilgilerine göre doldur en son post at. daha sonra sağ tarafta merit yazsının yanında bir sayı olcak. o sayının üstüne gel sağ mouse yap ve bağlantı adresini kopyala de. o bağlantı adresini doldurduğun foruma yapıştır. ben çok uğraştım sen uğraşma bari. bilen olunca çok kolay ama bilmeyince en ufak hatadan bir sürü kazanç gidebiliyor. bereketli kazançlar dilerim
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
March 24, 2018, 10:55:19 PM

Twitter a katılmak için

#Proof of authentication post
Bitcointalk username: xxx
Twiter: https://twitter.com/xxxx
ETH address: xxx

Kendine göre doldurup konuya yazıyorsun. Sonra o mesajın linkini alıyorsun.Mesela bu mesajımın sağ üstünde #10 yazıyor ona tıklayıp linki alıcaksın.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 24, 2018, 10:59:00 PM

sırf bu başlığı gördüm diye gittim imzamı değiştirdim biraz önce. Kampanya bitişlerinde yeni kampanyaya geçeceğim zaman çok kararsız kalıyorum. 2-3 tane sağlam oluyor birine girsem diğeri için üzülüyorum. Hesap satın almayı düşündüm ama bir baktım fiyatlara full member 2 eth olmuş. sr.member 3 eth.
Fiyatlar aslında piyasaya göre normal ama benim için pahalı geldiği için alamadım.
Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz, kararsız kaldığınızda kriteriniz ne oluyor?

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 24, 2018, 11:02:46 PM

Sanırım şu zamana kadar imzalardan adam akıllı bir şey elde edemediğim için çok takmıyorum giriyorum bir tane eli yüzü düzgün , sitesi güzel bir kampanyaya takılıyorum hocam bir tanesinden iyi bir vursam ciddiye almaya başlıcam sanırım Cheesy
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
March 24, 2018, 11:09:36 PM

Tamam Sylon'un raporlamaları olmuyor ama Sylon eksisi gibi kişi kısıtlaması yapmadığı için eskisi gibi para da kazandırmıyor.. Sylon'un kampanyalarıyla Bountyhive'nin kampanyaları kombine edildiğinde kazançlı olabilir bunun dışında pek bir getirisi olacağını zannetmiyorum bunlar hep şans işi.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 24, 2018, 11:12:56 PM

Sanırım şu zamana kadar imzalardan adam akıllı bir şey elde edemediğim için çok takmıyorum giriyorum bir tane eli yüzü düzgün , sitesi güzel bir kampanyaya takılıyorum hocam bir tanesinden iyi bir vursam ciddiye almaya başlıcam sanırım Cheesy

ilk imza kampanyamda 1ay 1 hafta kaldım 10bin lira getirmişti. Daha da denk gelmez sanırım. Ne demisler kumarda acemi şansı diye birşey vardır. Wink

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
hasyurt
Full Member

View Profile
March 24, 2018, 11:28:38 PM

sırf bu başlığı gördüm diye gittim imzamı değiştirdim biraz önce. Kampanya bitişlerinde yeni kampanyaya geçeceğim zaman çok kararsız kalıyorum. 2-3 tane sağlam oluyor birine girsem diğeri için üzülüyorum. Hesap satın almayı düşündüm ama bir baktım fiyatlara full member 2 eth olmuş. sr.member 3 eth.
Fiyatlar aslında piyasaya göre normal ama benim için pahalı geldiği için alamadım.
Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz, kararsız kaldığınızda kriteriniz ne oluyor?

sylonun imza kampanyasına katılmışsın hocam. sylon un twitter face falan iyi. mesela ben grain diye imzasına girdim. 1 hafat sonra baktım bende stake yoktu. sordum telegramdan 3 gün sonra döndü. eğer hata varsa hakkını veririm dedi ama bana sonra senin attıpın postlar 75 kelime altı dedi. locak bölümleri kabul ediyor ama sana tavsiyem anlatcağın meseleleri laf kalabalığı yaparak anlat yoksa stake alamzsın. sylon imza olayında sıkıntılı iraz.
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
March 24, 2018, 11:49:52 PM

sylonun kolay kampanyaları yok hepsi zordur ve kaliteli ona göre girin bakın sylon iyi adamdır yöneticiliğide iyidir 3 5 kişi çıkar yanlış yaptığı oda olucak yapıcak bişey yok
Risotto
Full Member

Activity: 238

View Profile
March 24, 2018, 11:55:35 PM

Sylon iyi yonetici oldugu icin cogu kampanyasi kalabalik oluyor bu yuzden kazanclar cok paylasiliyor. Arada twitter bountylerime katiliyorum imzalari kazancli olsada gereksiz geliyor
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
March 25, 2018, 12:40:26 AM

Sylon iyi yonetici oldugu icin cogu kampanyasi kalabalik oluyor bu yuzden kazanclar cok paylasiliyor. Arada twitter bountylerime katiliyorum imzalari kazancli olsada gereksiz geliyor

İyi güzeelde rankın yoksa bişey gelmiyo zaten Sylon unun kampanyalarında bide twitter kampanyaları sadecce sylonun kalabalık olmuyor bütün twitter kampanyalar çok kalabalık oluyor çünkü herkese basit geliyor twitter.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
March 25, 2018, 12:42:53 AM

Sylonun lugatında kolay para kazanmak yoktur arkadaşlar. Her işte bir zorluk çıkartır raporlamayı postları vs. Artık zaten işi çirkinliğe vurmuş memberları bile almıyor kampanyalarına. Disiplinli jamaal olma yolunda ilerliyor.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
March 25, 2018, 09:45:28 AM

Sylonun lugatında kolay para kazanmak yoktur arkadaşlar. Her işte bir zorluk çıkartır raporlamayı postları vs. Artık zaten işi çirkinliğe vurmuş memberları bile almıyor kampanyalarına. Disiplinli jamaal olma yolunda ilerliyor.

Ben bu yoruma kesinlikle katılıyorum eskiden millet sylondan kazanıyorduk şimdi kazanamıyoruz diyorlar ve eskiler artık sylon kampanyalarına katılmıyor kazandırmıyor sylon artık

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: