Bitcoin Forum
May 30, 2024, 12:13:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Sylon'un kolay kampanyaları  (Read 267 times)
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 25, 2018, 10:11:12 AM

Bakalım arkadaşlar dediğiniz gibi de olabilir kampanyalar bitince burda kazandığımız token sayısını ve ne kadar ediyorsa parasını da yazalım bi değerlendirelim
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
March 25, 2018, 10:35:23 AM

Bu sitede takılıp Sylon u bilmiyen mi var. Kampanyalarına bir dünya insan katılıyor. Bu yüzden bu yüzden ödül havuzunda ki pay katılımcı çokluğu nedeniyle az oluyor. Bu yüzden proje başarılı olsada katılımcılar çok olduğu için herkes ödül kampanyasından az kazanıyor.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
ziyaaa
Member
**

Activity: 532
Merit: 18

View Profile
March 25, 2018, 11:27:07 AM

Bu sitede takılıp Sylon u bilmiyen mi var. Kampanyalarına bir dünya insan katılıyor. Bu yüzden bu yüzden ödül havuzunda ki pay katılımcı çokluğu nedeniyle az oluyor. Bu yüzden proje başarılı olsada katılımcılar çok olduğu için herkes ödül kampanyasından az kazanıyor.
proje saglamsa cok kisi girse bile cok saglam para dusuyor kisi basina hocam. appcoin spectre vs spreatsheetlere bakin. sr.memberlar falan cok saglam kazanmis.

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
March 25, 2018, 11:28:57 AM

En son twitter ve facebookun neredeyse hiç kazandırmadığına kanaat getirip bırakmıştım. Aylarca retweet yapıp 5 10 dolarlık token kazanıyorsun. Bence hiç verimli değil.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
March 25, 2018, 12:02:24 PM

Neden hep kolay yola bakıyorsunuz ki kolay yollardan çok fazla gelir gelmiyor gelseydi sürekli katıldığımız airdroplardan vurgun yapardık herhalde. (:  Birde bir kazanırsın iki kazanırsın ama eninde sonunda adam örnekleme kontrol ediyorsa o sana denk gelir ve  sende profilini zedelemiş olursun.. Bence buna hiç gerek yok kazanmak için ne şart koşuyorlarsa yapmanız da ve düzgün şekilde gelir elde etmenizde fayda olacaktır.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 25, 2018, 12:11:50 PM

Sylonun kampanyalarına katılırken bir kere daha düşünün kendisi hakkında çok dedikodu var. Ben özellikle onun kampanyalarından uzak duruyorum ama sosyal medya kampanyalarına katılabilirsiniz raporlama yaptırmıyor o güzel bir şey
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 25, 2018, 12:16:36 PM

Zaten bu konunun amacı da sosyal medya üzerine hocam kolaylık olduğu için seviyoruz
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
March 25, 2018, 12:17:38 PM

sylonun twitter kampanyalari asiri rahat. rapor falan istemiyor. direk haftada bi kere rt falan yapiyorsun kabul ediyor. bu acidan cok seviyorum.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
March 25, 2018, 01:26:59 PM

Bu projeler arasında XiWatt benim dikkatimi çekiyor. Grain ICO dönemi uzatılmış olmasaydı ona girecektim.
Kendisine imza arayanlar için faydalı bir başlık olabilir, Sylon güven veren bir yönetici çünkü

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
March 25, 2018, 01:29:26 PM

ben projelere girile bilir göz atıp inceleyip bir kaçına girebilirim her yerim bounty oldu zaten her açılana lap diye zıpladığımızdan deli gibi cüzdanım çöp doldu bakalım projelere girebilirim

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
March 25, 2018, 01:42:21 PM

Daha önce zaten bu bağlamda açılan bir konu vardı. Daha 1 ay öncesinde açılmış üzerinde bayağı bir bilgi olan konu var.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3005138.0

Böyle konular açınca oradaki bilgilerde hiç oluyor. Lütfen biraz daha dikkat arkadaşlar
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 25, 2018, 02:48:51 PM

Daha önce zaten bu bağlamda açılan bir konu vardı. Daha 1 ay öncesinde açılmış üzerinde bayağı bir bilgi olan konu var.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3005138.0

Böyle konular açınca oradaki bilgilerde hiç oluyor. Lütfen biraz daha dikkat arkadaşlar

Haklısın hocam görmemişim konuyu kilitleyip ilk sayfaya yazıyorum linki teşekkürler
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: