Bitcoin Forum
June 18, 2024, 07:57:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Binance, Mac için uygulamasını yayınladı  (Read 412 times)
UnitedCY (OP)
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
March 24, 2018, 08:23:33 PM

Popüler kripto para borsası Binance, macOS işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirilmiş uygulamasını yayınladı.

Binance, Apple bilgisayarlarında kullanılan işletim sistemi macOS uyumlu uygulamasını yayınladı. Yayınlanan uygulama üzerinden, piyasa takibi yapabilir, kripto para ticareti gerçekleştirebilir ve sahip olduğunuz fonları inceleyebilirsiniz. Uygulama üzerinden kripto para yatırma ve çekme işlemleri yapılamıyor.

Uygulama, yalın bir tasarıma sahip, yukarıda belirtilen internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek işlemleri yapabiliyor. Bunun yanında, Mac kullanıcıları için, internet sitesine kıyasla daha iyi bir görünüm sunuyor.

Kaynak: https://bitradar.net/binance-macos-uygulamasini-yayinladi/
FinancierNt
Newbie
*

Activity: 100
Merit: 0

View Profile
March 24, 2018, 08:26:09 PM

Bununla ilgili tweetde attılar, mobile app ın ana sayfasında da var. Ama hala sinir olduğumu appstore 'da adam akıllı uygulamaları yok. Asıl en gerekeni bu bence.
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
March 24, 2018, 09:15:07 PM

Bence uygulama çıkarıp çıkarmamaları pek önemli değil, bu uygulama web tarayıcısından girilenden daha mı güvenli bence önemli soru bu.

emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
March 25, 2018, 05:59:12 AM

windows bilgisayarlara yapılan virüs, hack saldırılarından müzdarip olanlar bazen çözümü mac pclerde arar. memnunlarsa mac ile binancede işlem deneyimi tadabilirler de dikkate almanız gereken şu. Honk Kong'dan Malta'ya taşınıyor ve Asya ülkeleri çeşitli isteklerde bulundu Binance için. her önüne gelenden 1-2 milyon dolar almaya alışmış binance bakalım maltada ne yapacak.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
March 25, 2018, 07:05:25 AM

Yoğunluğu IOS mobile vermeleri gerektiğini düşünenlerdenim. Bilgisayardan girdikten sonra web sitesi üzerinden de rahatlıkla kullanılabilir.
Ayrıca güvenlik konusunda hangisini kullanmak daha iyi olur web sitesi mi yoksa uygulama mı?

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ziya1981
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

View Profile
March 25, 2018, 02:17:55 PM

web browser dan girmeye göre ne üstünlükleri var acaba. güvenlik?
loveistanbul
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
March 25, 2018, 02:28:31 PM

Binance Mac uygulaması bence gayet doğru düşünülmüş bir proje , artık bir çok kimse daha güvenilir olduğu için mac kullanıyor, web tarayıcısı yerine uğraşmadan direk uygulamadan giriş gayet güzel olacak.
mamiko
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
March 25, 2018, 04:52:27 PM

güzel olmuş arkadaşlar iOS ta sıkıntı çekiyorlardı bari apple kullanıcıları da bu sıkıntılardan uzaklaşıp daha rahat ederler onlar açısından güzel bir gelişme.

kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 25, 2018, 05:05:11 PM

daha once hic bi borsa ne mobil uygulama ne de bu tarz bi uygulama paylasmamisti. binance'a helal olsun valla. her gecen gun kendini gelistiriyor.

1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
March 25, 2018, 05:10:42 PM

daha once hic bi borsa ne mobil uygulama ne de bu tarz bi uygulama paylasmamisti. binance'a helal olsun valla. her gecen gun kendini gelistiriyor.

Hocam binance ekibi gerçekten azim ve hırsla çalışıyor.Poloniex ve bittrex'in daha önce yaptığı hataları yapmaya niyetleri yok anlaşılan umarım bu yolda devam ederler ve biz kripto para severlere güzel bir hizmet vermeyi sürdürürler.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
March 25, 2018, 06:22:06 PM

Apple kullanıcıları bazen hastalık derecesinde bu cihazları alabiliyor. tamam her şeyi yazılımı, donanımı apple üretiyor kendilerine göre haklı olabilirler. apple benim sevmediğim marka kısıtlama olmasından dolayı özellikle cep telefonu açısından. binance ile uğraşan mac kullanıcıları rahat etmiştir.

belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
March 25, 2018, 06:27:17 PM

Apple kullanıcıları bazen hastalık derecesinde bu cihazları alabiliyor. tamam her şeyi yazılımı, donanımı apple üretiyor kendilerine göre haklı olabilirler. apple benim sevmediğim marka kısıtlama olmasından dolayı özellikle cep telefonu açısından. binance ile uğraşan mac kullanıcıları rahat etmiştir.

Bilmiyorum apple ben de bir sempati uyandırıyor.Ve kullanımı çok hoşuma gidiyor bundan dolayı gücümün yettiği oranda apple ürünleri kullanıyorum.Binance'nin bu uygulaması gerçekten iyi oldu.Binance bu sayede kendine yeni müşteriler çekecektir.
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
March 25, 2018, 06:59:05 PM

Değişmez bir numaralı borsa olma yolunda boşuna ilerlemiyorlar. Binance sürekli bir yenilik ve güncelleme peşinde.
Bunun ödülünü de kullanıcı sayısını sürekli arttırarak ve market paylarını yükselterek alıyorlar.

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
March 25, 2018, 07:03:47 PM

Gözlemlediğim kadarıyla Binance çok büyük işler başarıyor gerçekten diğer borsaların yaptığı hataları yapmamaya çalışıyorlar ve bu şekilde devam ederlerse herkes tarafından bir numaralı borsa olarak gösterilecektir
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 25, 2018, 07:09:21 PM

binance uygulamasının iOSlarda sıkıntı yaşadığını duymuştum belki de o sorunlar artık ortadan kalkmıştır, apple kullanıcılarının mağduriyeti giderilmiş olur böylece
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
March 25, 2018, 07:58:39 PM

Binance kendini yenileyen bir borsa görünümünde Mac kullanıcılarını da ayrıca düşünmesi ve uygulama çıkarması daha geniş bir müşteri yelpazesinide beraberinde getirecektir hayırlı olsun.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
March 25, 2018, 08:11:46 PM

Binance diğer kripto para borsalarının aksine kalıcı olmak için gerekli hamleleri yapıyor.Bundan dolayı binance'ye güveniyorum.Umarım hedeflerini gerçekleştirirler ve merkezi olmayan bir borsa haline gelip kalıcı olarak hayatımızda yer alırlar.
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
March 25, 2018, 09:54:43 PM

birileri bu piyasayı ve kripto paraları karalamaya çalışsa da bu tip gelişmeler bize gösteriyor ki bu piyasa da gelişmeler her daim devam ediyor
afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 25, 2018, 10:06:31 PM

iOSta sıkıntı yaşayanlar için durum hala aynı mı bilmiyorum ama umarım düzelmiştir. bir arkadaşım sırf binance iOSta sıkıntılı diye Xaomi telefon aldı ordan hatırlıyorum bende de uzak doğu menşei htc var

stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
March 25, 2018, 10:08:35 PM

Tamam uygulamayı çıkarttın ama bunun güvenliği ne durumda acaba.. Ben şahsen hangi sürüm daha kullanışlı ve güvenliyse ilk olarak onu kullanmak isterdim.. Web tabanlı kullanmak daha mantıklı, yazılım olarak kullanılması bana biraz güvensiz geliyor.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: