Bitcoin Forum
May 30, 2024, 12:34:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bugünkü Düşüşün Nedeni (25/03/2018)  (Read 405 times)
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
March 25, 2018, 12:21:03 PM

Zaten yeterince diplerde olduğu için piyasa çok fazla erimiş gibi görünmüyor.. Ama yinede insanlara bir korku veya kuşku göstermiş olabilir. Tabi şunu bilmek lazım amerikada vergi olayları nasıl oluyor beyan usulüne göre mi yoksa farklı bir sistem mi var.. Velhasıl kelam zaten bu piyasanın biraz daha toplanması gerekiyor.. Yoksa tamamen eri eri nereye kadar.. Daha fazla düşüş demek insanların gözünde kripto para piyasasının ölmesine  sebep olacaktır.
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
March 25, 2018, 12:25:20 PM

her dususe bahane her yukselise sebep arar olduk. piyasa acikcasi cok spekulatif bu aralar. en ufak bi haber bile baya etkiler olmus insalari. kimse blockchain mantigina gore hareket etmiyor. herkes para kazanma derdinde.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
March 25, 2018, 01:24:27 PM

Okuduğumda bana da ürkütücü bir haber geldi ama ufak düşüşün ben de bu haberle ilgili olduğunu zannetmiyorum.
Buna benzer bir karar ülkemizde umarım alınmaz, eminim birçoğumuz panikleyebiliriz bu durum karşısında

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
March 25, 2018, 01:32:31 PM

her düşüşe bir neden bulacaksak biz yandık normal bir zamada bile düşebiliyor illa bişeyin bir olgunun yada açıkalmanın sebeb ve sonucuna bakmıyor keyfi olarakta düşe biliyor bu gün bu yarın bu oldu şu gün şu oldu hepsi birer bahane

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 25, 2018, 01:47:14 PM

Ben de birkaç haftadır takip ediyorum, pazar günleri hep bir düşüş oluyor. Elbette çıkan olumsuz haberlerin de etkisi vardır ama genel eğilim düşüş yönünde.
Bu sefer hazırlıklı olayım diye cuma gününden Paribu'ya bakiye ekleyip 30.000 TL altından ufak bir miktar alış emri verdim. Halen gelsin diye bekliyorum bakalım:)
Geçen pazar 29.000 TL görmüştü çünkü. Bakalım bu gece nasıl olacak.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
March 25, 2018, 02:57:05 PM

Ben düşüşün bu haberle ilgisi olduğunu düşünmüyorum klasik fiyat oynamaları pazar gündeki diyebilirim.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
March 25, 2018, 04:22:49 PM

hergün böyle haberler çıkacakki? haber etkisiyle giden bi piyaasa var karşımızda şuan yada düşükten toplayanlar kar realizasyonu yapıyorlar ve biz haberlere aldanıyorsuz.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
March 25, 2018, 04:31:19 PM

Salak saçma haberler yüzünden piyasa inip çıkıyor adam gibi bi piyasa yok şuan umarım yükselirde rahat ederiz bizde herkesde
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
March 25, 2018, 04:48:35 PM

Şöyle bir trip oluştu ayrıca hepimizde 24 saatte bitcoin 8900 ü görmüş şuandada 8500 civarında dolanıyor; önceden olsa umrumuzda olmaz 450 dolar normal anlık düşüş çıkışları derdik şimdiyse bittik battık şeklinde ilerliyoruz Smiley

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
March 25, 2018, 04:49:46 PM

Bence bugün çok büyük bir düşüş yaşanmadı arkadaşlar.Umarım yakında bitcoin kendini toparlar ve en azından 10.000 doların üstünü görmeye başlarız.Bu yükseliş içinde piyasaya sıcak para girmesi bana göre şart.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
March 25, 2018, 06:14:00 PM

benimde bu aklıma takılmıştı burdan kazanılan karın banka hesabına gönderildiği zaman kaynak olarak ne gösteriliyor.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
March 25, 2018, 06:46:58 PM

Vergilendirmesi kriptonun her zaman için ve mevcut düzenlemelerle bile ülkemizde mümkün.Aslında kriptonun globalde vergilendirilmesi o kadar da kötü bir sonuç doğurmaz.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
March 25, 2018, 06:52:44 PM

Böyle bi düzenleme sanırım ülkemizdede yapılacak.bu yılın başlarında çok fazla konuşuldu düzenlemeler yapılacak falan diye ama halen atılmış bi adım yok ortada.endişem geçmişe dönük yapmaları böyle bişey mümkün olabilir mi? altı-üstü 80-90 bin lira para çektim türk borsalarından bunlar için geçmişe dönük vergilendirme yapılabilirmi acaba merak ediyorum
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
March 25, 2018, 07:26:01 PM

Herşeye düşebiliyor bitcoin ve dolayısıyla altcoinler. Kötü haberler fiyatları çok etkiliyor ama geleceğini değiştirebilecek şeyler değil bunlar kripto paraların.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
March 25, 2018, 07:36:24 PM

Gördüğüm kadarıyla yine çok anlamsız bir sebeple düştüğü yazılmış. Bu kadar küçük bişey için emin olun kimse dertlenmez. O kazançları altlarda ya da yurt dışında saklamanın türlü yolu var. En kötü monero alırsınız.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
March 25, 2018, 08:12:12 PM

Her bu şekilde çıkan saçma haberle düşücek mi bunlar ya gerçekten çok aptalca, belki de biz düşüşlerde bir şeye yormak istiyoruz diye çıkan haberlere yoruyoruz durumu, balinaların canı sıkıldıkça indirip kaldırıyor belki de, bu aklıma daha çok yatıyor benim.

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
March 25, 2018, 08:14:51 PM

Bu yüzden düştüğünü düşünmüyorum ama dangalak bi kitle var sanırım her olumsuz içerik teşkil edebilecek haberde satış yapan, o yüzden bu sebeptende düşmüş olabilir.Asıl sıkıntı ise ülkemizdede böyle bi düzenleme olması tabi inşallah bi süre daha herhangi bi düzenleme getirmez devletimiz.zaten herşeyimizden devlete pay veriyoruz bunada el atarlarsa ertık elden al-sat yapmaya çalışacaktır herkes
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
March 25, 2018, 09:57:51 PM

güzel her gün yeni bir şeyden dolayı düşüyoruz. bakalım yarın neden dolayı düşeceğiz. valla artık her şey düşürmeye oynuyor gibi bir yükseltme çalışması görmüş değilim.
eucalyptus
Member
**

Activity: 280
Merit: 71

View Profile
March 25, 2018, 10:19:06 PM

Hafta sonu özellikle pazar günleri piyasada BTC aşağı ivmesine alıştık diyebilirim. Nadir olarak yeşillendiği de oluyor ama çoğu zaman kızarıyor.

Şimdi böyle bir haber üzerine ikili dip yapıp öyle tırmanışa geçme ihtimali daha ağır basıyor gibi.

Ben de arkadaşa katılıyorum. Bir kaç aydır haftalık mumu aşağıda kapatmak için çabalar var gibime geliyor. Haftalık mum da grafik açısından çok önemli oluyor. Hele ki pazar gününün son saatleri oldukça hareketli geçiyor.

kimikosMes
Member
**

Activity: 65

View Profile WWW
March 25, 2018, 10:23:20 PM

Amerikalı vergi mükelleflerinin Bitcoini satsalarda beyan etmeleri gerek kazançlarını, bu düşüş sebebinin buna bağlanmasını ben anlayamadım, beyan vermeyen sonradan cezayı yer, şu an satmakla ne alakası var ki. İşlemi yapmış bir kere.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: