Bitcoin Forum
May 09, 2024, 04:07:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Havven Bugün Kucoinde listeleniyor..  (Read 428 times)
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
March 25, 2018, 02:37:58 PM

Az miktarda bana geldi ama genede potansiyeli yüksek görünüyor. Tutmakta fayda var. Bilgi için teşekkürler.

1715227658
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715227658
Reply with quote  #2

1715227658
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
March 25, 2018, 02:38:05 PM

Kucoinden çok ümitlenmeyin derim arkadaşlar.Amk abrtmıyorum elimde ne kadar token varsa kucoine girince dump yedi istisnası yok bunun emin olabilirsiniz.en son electrify ve etn de erittiler resmen adamlar.daha hacimli borsalara girmesini bekleyin bence.tamam kucoin güzel borsa ama bu dump muhabbeti yüzünde giresim gelmiyor artık
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
March 25, 2018, 02:56:16 PM

Kucoinden çok ümitlenmeyin derim arkadaşlar.Amk abrtmıyorum elimde ne kadar token varsa kucoine girince dump yedi istisnası yok bunun emin olabilirsiniz.en son electrify ve etn de erittiler resmen adamlar.daha hacimli borsalara girmesini bekleyin bence.tamam kucoin güzel borsa ama bu dump muhabbeti yüzünde giresim gelmiyor artık

Kucoin bu aralar dumpları ile meşhur. Eskiden giren coinler pump yerken şimdi dump yiyor. Havven yine de geleceği parlak bir coin.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 25, 2018, 02:57:49 PM

kucoin arayüz ve kullanım kolaylığı açısından çok güzel bi borsa...öngörüsü yüksek olan arkadaşları kucoin tokenlar ile de ihya etti...ancak buraya giren coinlerin tokenların dump yemesi gerçekten ilginç  Grin
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
March 25, 2018, 03:16:45 PM

kucoin arayüz ve kullanım kolaylığı açısından çok güzel bi borsa...öngörüsü yüksek olan arkadaşları kucoin tokenlar ile de ihya etti...ancak buraya giren coinlerin tokenların dump yemesi gerçekten ilginç  Grin

ihya etti derken ? 20 usd den 2 dolara düşerek mi ihya etti?
50-60 centten alanlar diyorsanız cok büyük bir kitle değil ne yazık ki o.
bu arada kucoin borsa hacmi 25 milyon dolara kadar düştüki %90 ı bot hacmi.
kcs için gelecek cokta iyi gozukmuyor.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
March 25, 2018, 03:37:19 PM

Airdrop'a önemli bir bütçe ayırdı fakat işlem hacminin yanında ufak kaldı bu yüzden etki etmedi diyebiliriz, Havven'ın bugün yüzde 10 artmasına bu durum sebebiyet verdi demek ki.

kontraatak
Jr. Member
*

Activity: 153
Merit: 4

View Profile
March 25, 2018, 03:38:45 PM

Kucoin bence çok akıllı bir iş yapmaya devam ediyor. Etherdelta'nın Hack olayından sonra piyasada hakimiyet elde etmeye başladı. Aslına bakarsanız büyük ihtimal Etherdelta'nın hack olayında bir iki olayları olabilir.
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
March 25, 2018, 03:45:22 PM

bu adamlarda fena reklam potansiyeli var :d çünki hürriyette bile airdrobu cıktı o yüzden hiçbişey olmasa bile gidecektir diye düşünüyorum projeyi hiç bilmesen bile alınır yani.

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 25, 2018, 04:16:29 PM

Reklamı airdropla yaptılar. Kucoin binanceye girmeden önceki en önemli borsalardan biri . Havven bugünün en yüksek fiyatında satıp çıkış yapılabilir.

snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
March 25, 2018, 04:32:06 PM

İnşallah yükselir dump olmaz kucoine giren çoguğu hatta bütün token coinler dump oluyor bu bari yükselsin pump yesin şu borsada
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
March 25, 2018, 04:52:17 PM

aynen öyle nedense kucoine giren her coin dump yiyor hemde sağlam dump yiyor çözemedim neden böyle oluyor şimdiye kadar hep öyle oldu bakalım bu ne olacak

srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
March 25, 2018, 04:59:33 PM

airdroptan gelen belli bir miktar elimde tutuyorum ama proje ile ilgili bir bilgim yok bilgisi olan varsa küçükte olsa paylaşım yaparsa sevinirim ilk yükselişte satmayı düşünmüyorum ama kucoin pek yaramıyor nedense coin girdiğinde

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
March 25, 2018, 05:13:40 PM

Kucoine girdiyse fiyatı üçte birine düşer herhalde.

Haha tamamen aynı şekilde düşünüyorum, kripto borsası değil kara delik mübarek geleni dibe çekiyor.

belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
March 25, 2018, 06:40:09 PM

Havven'in adını Hayvan diye okumuştum ilk başta dedim noluyor.  Grin Şaka bir yana şuana kadar kucoine giren coinlerin bazılarında büyük bir düşüş yaşandığı doğru ama bu birazda piyasanın içinde bulunduğu olumsuz durumdan kaynaklanıyor.
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 25, 2018, 06:43:49 PM

Airdroptan ilk defa para geldi o da Havven. Şimdi bir başlığını daha görmüştüm çok değerlenebileceğini yazan bir grup var. E zaten şu an çok ederi yok. 20 dolar için bozmaya gerek yok baktık uçtu gitti o zaman bozarım olmazsa da olmaz.

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
March 25, 2018, 06:59:38 PM

ben de medium una kayıt yaptirmistim 189 tane göndermişler. Zamanlar bence degerlenecek elimden cikarmayi düşünmüyorum

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
Diexis
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile
March 25, 2018, 07:00:30 PM

Boğa sezonu geldiğinde iyi prim yapacak coinlerden bir tanesi bana sorarsanız. Kucoine girmesi de bir yandan iyi bir yandan da kötü oldu, bildiğimiz gibi KuCoin'e giren coinler nedendir bilinmez sürekli dump yeme moduna girmiş durumdalar o yüzden sıkıntılı bir durum bunun için de yaşanabilir. Ancak hali hazırda daha başka borsalarda da olması düşüşü bir nebze sönümleyecektir gibime geliyor. İyi tarafı ise yayılmaya devam ediyor olması. Her ne kadar KuCoin günlük hacimde 34. sıralara kadar gerilese bilinirliği yüksek bir borsa.
mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191
Merit: 0

View Profile
March 25, 2018, 07:03:50 PM

Bakalım fiyata nasıl etkisi olacak, geçen hafta gate.io'da listelendiler ve fiyatı ico seviyesinde seyretmeye devam ediyordu.

2018 airdropları arasında en büyük sıçramayı Hurify yaptı, dün %373'lük bir pump dalgası geldi ve 40 dakika boyunca satış fırsatı verdi.

Hurify nerede nasıl işlem görüyor ? Cüzdanda bir miktar var  ben bir işe yaramıyor sanıyordum.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
March 25, 2018, 07:21:49 PM

Kucoinden bencede ümitlenmeyin arkadaşlar son aylardaki durumu resmen içler acısı, işin garibi kötü borsda değil listeleme işlemleri hızlı yapılıyor güncel projelere yer veriyorlar ama giren neden dump yiyor onu bi türlü bende anlamadım işte.yinede ether veya forkdeltayla uğraşmaktan iyidir kullanıyorum borsayı.kcs ise 3 dolara dayanmış bugün.tabi tepeden alanlar için hala çok düşük
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
March 25, 2018, 10:25:11 PM

60centleri gördü umarım dahada artarda şuan gene eski fiyatında biraz pump yedi düştü tekrar hep balinalar kazanıyor böyle işlerde umarım bir gün bizlerde iyi kazanıcaz.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: