Bitcoin Forum
June 17, 2024, 01:50:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Gözümle gördüğüm en büyük mining farmı  (Read 1355 times)
sonerbo1
Copper Member
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

Presale is live: BitPenta.com

View Profile
April 01, 2018, 06:20:40 PM

Din Konuşacaklar Camiye gitsin burası BTC forumu.

Gerçekten çok iyi bir farm olmuş. O ilk zamanlardaki bir videonuzu hatırlıyorum vantilatorler falan vardı sagda solda dagınık bir ortam vardı. Oradalardan buralara gelmiş olmanıza çok sevindim. Dilerim çok daha fazlasınıda başarırsınız. Tebrikler !!!

Zayıf kalmışsınız da neyse...

Buyur anlayamadım

Ben anladım... Çok mühim değil anlamasan da olur..

Hiç üşenmedim aradım buldum bu konuyu

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2013930.msg20067009#msg20067009

Bir boktan haberiniz yokken geliyorsunuz buraya iki üç şey öğrenince götler tavan yapıyor. Üzerine vazife olmayan bir mesajı quote yapıyorsun yani bana laf sokuyorsun sonrada insan gibi soruyorum ne oldu diye hala bir trip bir değişik cevaplar. Nasıl bir evrim geçiriyorsunuz anlamıyorum. Sizin gibiler yüzünden bu forumda nice bilgili insan post atmıyor. Neyse ne halin varsa gör seje efendi anladım bende anlamam gerekeni.

◥◣◥◣◥◣◥◣◥◣◥◣     BITPENTA.com     ◥◣◥◣◥◣◥◣◥◣◥◣
THE TRUSTED SMART CONTRACT BASED INVESTMENTS PLATFORM
shariomario
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 3

View Profile
April 02, 2018, 06:23:57 AM

Adam post'a neler yazdı, post ne hale geldi inanamıyorum  Shocked

Ali bey sorularım baki, cevaplamanız umuduyla..
peteycamey (OP)
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
April 03, 2018, 03:11:58 AM

Ali bey hayırlı uğurlu olsun. Sorunsuz, sıkıntısız devam edersiniz umarım. İki soru da ben sorayım Smiley

1-) Tavan yüksekliği biraz fazla geldi gözüme. Özellikle mi tercih ettiniz? (Eğer öyleyse neden) Yoksa kiraladığınız/sahibi olduğunuz hangar öyle mi denk geldi?
2-) Kartları tedarik ederken klasik dist.ler aracılığı ile mi yapıyorsunuz yoksa doğrudan fabrikalar ile mi temas halindesiniz?

hangar gibi olduğunu görünce (9 metre yüksekliğinde) hemen tuttum.

kartların bir çoğunu distributörden tedarik ettim (Excon-Palit ve Çizgi Elektronik Niyazi bey), bir kısmını da sağdan soldan bulabildiğim kadarı ile. bir kısmı zaten var çünkü 6 senedir mining yapıyorum.
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
April 03, 2018, 07:43:42 PM

Din Konuşacaklar Camiye gitsin burası BTC forumu.

Gerçekten çok iyi bir farm olmuş. O ilk zamanlardaki bir videonuzu hatırlıyorum vantilatorler falan vardı sagda solda dagınık bir ortam vardı. Oradalardan buralara gelmiş olmanıza çok sevindim. Dilerim çok daha fazlasınıda başarırsınız. Tebrikler !!!

Zayıf kalmışsınız da neyse...

Buyur anlayamadım

Ben anladım... Çok mühim değil anlamasan da olur..

Hiç üşenmedim aradım buldum bu konuyu

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2013930.msg20067009#msg20067009

Bir boktan haberiniz yokken geliyorsunuz buraya iki üç şey öğrenince götler tavan yapıyor. Üzerine vazife olmayan bir mesajı quote yapıyorsun yani bana laf sokuyorsun sonrada insan gibi soruyorum ne oldu diye hala bir trip bir değişik cevaplar. Nasıl bir evrim geçiriyorsunuz anlamıyorum. Sizin gibiler yüzünden bu forumda nice bilgili insan post atmıyor. Neyse ne halin varsa gör seje efendi anladım bende anlamam gerekeni.

Arkadaşım bir tablon var belli de boyaların kurumuş cidden üzülecek haldesin gece gece güldüm ya sağolasın.. Neyin peşindesin anladım da kalemim değilsin yazmak için yazdığına karşı ben de sana yazıyorum ve bi sus da bak ali arkadaşımızın güzel konusu daha da fazla meşgul olmasın.. He varsa bir derdin özelime pm at kale alirsam cevaplaşırız.. You ander stend Wink
ozcanucler
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 03, 2018, 08:30:22 PM

Hayırlı olsun diyelim hocam 4000 kart az bir rakam değil Smiley umarım türkiyede bu tarz daha fazla mining  farmı görebilirz bizimde gözlerimiz şenlenir Cheesy bilgi birikimlerinizi paylaşırsanız bir çok insana fayfası olur.

Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
April 04, 2018, 06:43:11 AM

Süper görünüyor hayırlı olsun umarım daha ileri gidersiniz Ali hocam.

Bu kadar büyük olmasada %10 u kadar bir proje var aklımda kısa bir süre sonra.

Bitcoin / Ethereum / Monero
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
April 06, 2018, 07:28:18 AM

nerde gördünüz hocam? nerede yapmışlar bu güzel işi.

türkiye de bu boyutta yapılması gerek elektrik parası gerekse vergilerden dolayı çok zor.
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
April 06, 2018, 02:06:31 PM

türkiye de bu boyutta yapılması gerek elektrik parası gerekse vergilerden dolayı çok zor.

Hocam hesabı satın aldınız herhalde, hayırlı olsun, tüm konulara okumadan post kasmışınız. Keşke okuyarak kassanız, en azından yorumlarınızdan faydalanırdık.
peteycamey (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
April 07, 2018, 12:05:01 PM

İzmirde, kendi farmım.
shariomario
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 3

View Profile
April 09, 2018, 03:39:43 PM

Biz yeni ve küçük madenciler olarak gelip görmek isteriz bir gün Smiley Anladığım kadarıyla organize sanayi bölgesinde falan.
C3Sector
Jr. Member
*

Activity: 58
Merit: 1

View Profile
April 09, 2018, 03:45:29 PM

Turcoin'in yaratıcısının milyonlarca dolar değerinde madencilik farmının olduğunu bir röportajda görmüştüm.. hatta geçen izmir tekmarda bir adam gelip 4 üst düzey kart almıştı direk parayı basmıştı hiç acımamıştı .. bence bizimkisi biraz sazan gibi atmalaya benziyor ya .. sonumuz hayır olsun.
peteycamey (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
April 10, 2018, 02:04:11 AM

Turcoin'in yaratıcısının milyonlarca dolar değerinde madencilik farmının olduğunu bir röportajda görmüştüm.. hatta geçen izmir tekmarda bir adam gelip 4 üst düzey kart almıştı direk parayı basmıştı hiç acımamıştı .. bence bizimkisi biraz sazan gibi atmalaya benziyor ya .. sonumuz hayır olsun.

Tekmarda adamın biri 4 tane ekran kartı almış ha? vay beee. ne zenginler var. kesin bu adam soğanın sadece cücüğünü yiyordur.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 10, 2018, 08:40:20 AM

Hocam öncelikle bol kazanç dilerim.
Görüntüleri görünce hatırladım, geçen sene yada bu senenin başında ekran kartı bulunmazken 2 palet ekran kartı yan yana duruyordu.
O zaman bu kadar dolu değil di tabi.   

peteycamey (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
April 10, 2018, 07:15:45 PM

TRT ana haber bülteninde çıktım

https://www.youtube.com/watch?v=mbMdNFkRTHI
gkHgunes
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
April 10, 2018, 07:56:15 PM

Yok artık mükemmel yapılmış
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
April 11, 2018, 03:00:27 PM

büyük risk almıssınız hocam , büyük risklerde doğru hamlelerle büyük kazancları doğurur. bol kazanclar dilerim
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
April 22, 2018, 02:42:40 PM

Tekmarda adamın biri 4 tane ekran kartı almış ha? vay beee. ne zenginler var. kesin bu adam soğanın sadece cücüğünü yiyordur.

Üstad ben sadece cücüğünü yiyorum Smiley çok çok zengin olurmuyum Smiley)))

Arkadaş adam hold yapmış belliki. Eth btc falan filan yapınca satıp buna yatırmış.

En mantıklı olan şeyde bu.

Hem belki başka bir şirketi var ve elektriğide gider yazıp hallediyor. Bilemeyiz bunları ve biraz özel olur.

...
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
April 22, 2018, 02:54:11 PM

hocam solo mu yapıyorsunuz madenciliği pool da mı
Abdurrahman Yalcin
Member
**

Activity: 140

View Profile
April 22, 2018, 07:03:38 PM

Çok ciddi mining farmları kuruyor millet. Bizim tosuncuk bile 2000 s9 aldı kullandı tabi sonuç paraları cebe indiregandi yapıp kaçtı umarım bizim yatırdıklarımız da kaçmaz
aquamand
Member
**

Activity: 224

View Profile
April 22, 2018, 07:06:31 PM

Gerçekten mining işinde para var ve kafan rahat miningi kur sistemi düzenli takip et sıkıntı yok tabi elektrik falan sıkıntılı olmazsa
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: