Bitcoin Forum
May 10, 2024, 02:36:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Death Cross Geliyor! (Gerçekleşti)  (Read 785 times)
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
August 28, 2018, 04:24:53 PM

3 ayda iyi zarar ettik şu an anaparamın %15 'i gitti 2x yaptıgı zaman çıkmadık şimdi gelde bu fiyatlara sat. İnat değil mi satmıyorum ihtiyacım olan miktar kadar satarım artık borçları ödemek için.

5 aydır Full HODL yapıyorum sadece borçlarımı ödemek maksati ıle birazcık btc bozdurdum
Artık yükselişin yakın oldugunu düşünüyorum 9 aydır düşüyor bir yerden sonra çıkacaktır bu gun 0.7 btc kadar btc aldım ya uçucaz ya batıcaz misali Smiley
1715351783
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715351783
Reply with quote  #2

1715351783
Report to moderator
1715351783
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715351783
Reply with quote  #2

1715351783
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
teramit
Legendary
*

Activity: 1870
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
August 28, 2018, 05:33:25 PM

5 aydır Full HODL yapıyorum sadece borçlarımı ödemek maksati ıle birazcık btc bozdurdum
Artık yükselişin yakın oldugunu düşünüyorum 9 aydır düşüyor bir yerden sonra çıkacaktır bu gun 0.7 btc kadar btc aldım ya uçucaz ya batıcaz misali Smiley
hodl mecburen yapıyorsun bir yatırım mantalitesi olarak değil yani, 9 aydır düşüyor artık çıkar duygusal bir yaklaşım nesnel ve rasyonel yaklaşmak lazım, btc gittikçe yatay seyre yöneliyor yani ara trendlerin küçülmesinden bunu görebiliyoruz, gittikçe volatilite azalıp ölü gibi bir piyasaya dönmesi en muhtemel durum, satacak yer arıyorsan aratrend zirvesini tutturmaya çalış, son zirve 8500 ü görmüştü %15 altını 7250 gibi yeni zirve görüp satabilirsin beklerim dersen 1-2 sene daha aldığın rakamı görememe ihtimali var.
teramit
Legendary
*

Activity: 1870
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
August 28, 2018, 05:48:18 PM

adam şaka maka death cross var dedi gerçekleşti death cross
macd kesişmeleri zaten önceden belli olur, başlığı açan elemand abaşkasından lafı taşıyor işte, zaten ana trendin düşüşte olduğunu görmemek kör olmak lazım.
bu tarz İndikatörler iş işten geçtikten sonra kesişirler, ileriye dönük fazla etkileri yok, bir iki an etki gerçekleştikten sonra neredeyse otomatik gelip görevini yapıyor, 200 günlük bakınca 2017 aralık çıkışı hala etkili olduğundan düşen fiyatlar kısa vadeli ortalamayı aşağı çektiği için bunların kesişeceği gün gibi ortada, yani ay tutulması gibi birşey önceden olay belli, o yüzden indikatörler gerçekleşen olayları doğrulamak için kullanılıyorken formasyonlar geleceğe yönelik hareketleri belirlemek için daha sağlıklı iş yapar.Ne olacak diyorsanız formasyonlara bakın  Kiss
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
August 28, 2018, 09:12:53 PM

hodl mecburen yapıyorsun bir yatırım mantalitesi olarak değil yani, 9 aydır düşüyor artık çıkar duygusal bir yaklaşım nesnel ve rasyonel yaklaşmak lazım, btc gittikçe yatay seyre yöneliyor yani ara trendlerin küçülmesinden bunu görebiliyoruz, gittikçe volatilite azalıp ölü gibi bir piyasaya dönmesi en muhtemel durum, satacak yer arıyorsan aratrend zirvesini tutturmaya çalış, son zirve 8500 ü görmüştü %15 altını 7250 gibi yeni zirve görüp satabilirsin beklerim dersen 1-2 sene daha aldığın rakamı görememe ihtimali var.

hocam peki bu yatay seyir dediğiniz uzun dönemlik bir şey mi, yani sanki 2013 den sonra olan 3-4 yıllık dönemin bir kısası olacak gibi ?

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: