Bitcoin Forum
July 06, 2024, 11:44:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: FİNTRUX %99 Kucoinde 30martta!  (Read 200 times)
arcadia1 (OP)
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
March 25, 2018, 06:37:09 PM

ÖNCELİKLE PROJENIN ETHLEND E BENZEDIGINI SOYLEMEK ISTERIM . ETHLEND KI BINANCEYE GIRINCE X20 YAPMISTI BU FIRMA YILLARDIR BU ALANDA FAALIYET YAPTIGI ICIN en azından x5 süpriz olmayacaktır... 30 martta listelenecek(MUHtemelen kucoinde) 25m ile hardcap yaptılar bence takibe alın...

fintrux hakkında:
FintruX teminatsız kredileri son derece güvenli hale getirmeyi amaçlamaktadır. Menkul kıymetleştirme sektörüne hizmet veren yirmi yıllık deneyimden yararlanarak, teminatsız kredilere karşı eşi görülmemiş bir risk indirimi sağlamak için kademeli kredi geliştirmeleri uyguluyoruz. Faiz azaltma, menkul kıymetleştirmede en önemli motivasyonlardan biridir. Genellikle kredi geliştirme yoluyla yapılır. Normalde teminatsız kredilerle ilişkilendirilen yüksek faiz oranlarını azaltmak için aynı ilkeleri uygulayabiliriz; bu da hem borç alan hem de borç verenlere cazip gelir. FintruX Network'teki amacımız teminatsız kredilerin kaynaklanma ve yönetilme şeklini bozmaktır. Bu yenilikçi konsept, küçük işletmeler için, özellikle de yeni yatırımlar ve finansal kurumlardan borç almak için üç ana sorunu çözmektedir. Kredi geliştirmeleri uygulayarak, FintruX Network borç verenin kredi riskini etkisiz hale getirmeyi hedeflemektedir ve bir temerrüt halinde, kaybı karşılamak için kademeli düzeyde sigortalar sağlamakta ve böylece genel kredi notunu arttırmakta ve faiz oranlarını aynı anda düşürmektedir. Kredi artışının dört basamaklı seviyesi, ek teminat, aşırı yerel teminat, teminat olarak çapraz teminatlandırma ve FintruX nihai koruma rezervi olarak aşırı teminatlandırmadır. Herhangi bir tahkime gerek duyulmadığında, kesin, değişmez ve sansür dirençli kayıtlar sağlamak için her bir borçlanma için FintruX Network tarafından gerçek bir akıllı sözleşme oluşturulmakta ve dağıtılmaktadır. Kredi başvuru sürecini anlık eşleştirme yoluyla basitleştirmenin yanı sıra, FintruX Network ayrıca borç alanlara, refinansman ve ön ödeme gibi kendi kendini idare eden yönetim seçenekleri sunar. FintruX Network, sadece borç alanlara ve borç verenlere değil, aynı zamanda üçüncü taraf garantörlere ve uzman servis ajanlarına da değer veren çok taraflı bir pazar ve ekosistemdir. Hem borç alanlar hem de yatırımcılar için borç almadan ve borç vermeden borç veriyoruz.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 25, 2018, 07:57:48 PM

bu da kucoinden ziyade biance ye girseydi belki bir şey yapardı ama kucoin şuan için çok aman aman bir borsa değil bende zamanında kucoine üye oldum binance ye çok takılmadım ama şuan için lokomotif binance...
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
March 25, 2018, 08:05:21 PM

kucoin i ben sadece bu tür coinleri borsasına aldığı için kullanıyorum bountylerden gelen koinleri değerlendirebileceğiniz iyi bir borsa hacim yok binance avm yse kucoin bitpazarı gibi ama işe yarıyo sonuçta:))

okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
March 25, 2018, 10:38:02 PM

sıçtı ozaman fintrux a girenler dumpı görürler kucoinde mk borsası full dump oluyor başka bi bok olmuyo eskiden iyiydi şimdi hiç kimse girmesin istiyor bu borsaya
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
March 25, 2018, 10:43:02 PM

Ooo kucoin dipsiz kuyu bu kripto piyasasında  Grin Huobiye falan da girebilir o zamanda güzel hypelanır ve pump yer diye düşünüyorum. Icosunu daha önce görmemiştim ama şimdi söyledin takibime alacağım.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
March 25, 2018, 10:47:47 PM

Kucoin Binance'nin 10'da 1'i bile etmez ayrıca şu anki piyasa da 5x hayali kurmak gerçekten aşırı derece de acemi olduğunuz anlamına geliyor.. %30-%40 değerlenirse öpüp başınıza koyup btc'ye geçin.
arcadia1 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 28, 2018, 06:33:38 PM

bence piyasanın gidişatına göre kucoinde pump yada dump yiyor ki 30 martta yön yukarı bence o yüzden fintruxda hızını daha hızlı almış olacaktır. ytd.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1079

View Profile
March 28, 2018, 06:40:52 PM

Kucoin Binance'nin 10'da 1'i bile etmez ayrıca şu anki piyasa da 5x hayali kurmak gerçekten aşırı derece de acemi olduğunuz anlamına geliyor.. %30-%40 değerlenirse öpüp başınıza koyup btc'ye geçin.

hocam gerçekten mantıklı bir öneride bulunmuşsunuz bence de eğer yüzde 50 bile yapsalar bitcoin olarak alıp kenarıya atmalılar zira bitcoin bir zaman er yada geç kendini üstlere atacak ve altlar can çekişmeye başlayacaktır o zaman altta kalan olmamak için dikkatli hamleler yapmak lazım

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
March 28, 2018, 06:56:13 PM

kucoin eskisi gibi güzel pumplatmıyor giren tokenleri yada coinleri. binance inanılmaz etki gösteriyor ama kucoin bu etkinin uzağında 5x değil de belki yüzde 20 30 etkiler diye düşünüyorum. Upbit olsa ohooo dediğin olabilir adamlar stormu bildiğin 200 sattan 1000 sata çıkarttılar ve şuan herkesin eline verdiler 400 satlarda dolanıyor storm  Grin
LoveFooL
Member
**

Activity: 476

View Profile
March 28, 2018, 07:33:01 PM

kucoin artık pump değil aksine borsaya yeni girenler için dump yaratan bir borsa olma yolunda ilerliyor. keşke biraz daha dişlerini sıkıp binance falan saldırsalardı
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
March 28, 2018, 07:34:50 PM

Kucoin dump borsası oldu, boğa sezonu gelip balinalar el atmadan bu izlenimi silmesi zor olacak.

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 28, 2018, 07:56:27 PM

dump borsası olmasına bende katılıyorum. son zamanlarda kucoine giren hiçbir coin sıçrama yapamadı. bear market diceksiniz belki ama binance girenler ne iş o zaman
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
March 28, 2018, 08:20:21 PM

Haber için teşekkürler ama pek etki olacağını sanmıyorum kucoin neredeyse her gün coin ekliyor.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2586

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 28, 2018, 08:41:13 PM

Kucoine girdikten sonra yeni bir borsayla anlaşması 1 ay sürerse alırım bir miktar kenara atmalık. Binance'da bile şu an ilk girişlerde çok fazla yeşillenmiyor hiç bir şey. İlk gün yeşillendikten sonra 15-20 gün dipliyor.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
okanciftci74
Member
**

View Profile
March 28, 2018, 09:50:45 PM

Kucoin? girse ne yazar girmese ne yazar tırt bi borsa boğadayken iyidi ama şimdi gren dump oluyor millet ağlıyor onun yerine bit-z veya onun denği girse daha fazla iş yapar
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 29, 2018, 12:46:55 AM

Kucoine gireceğini nereden çıkardınız. Her hardcap yapan kucoin binanceye mi giriyor. Ben pek gireceğini sanmıyorum girse bile 5x falan olmaz.

yobit.net is banned from signatures
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
March 29, 2018, 06:43:16 AM

%99 değil hocam %100 olası lazım, bana öyle koin lazım yoksa %1 bile risktir, bir nal yüzünden bir atlı bir atlı yüzünden bir ordu bir ordu yüzünden ülkeyi kaybedebilirsiniz
redsilentstorm
Member
**

View Profile
March 29, 2018, 06:48:13 AM

Proje güzel olabilir ama kucoine girmesi bir marifet değil neredeyse isteyen her proje kucoine girebilir ama kucoin bir çeşit binance çakması gibi olmasının yanı sıra giren koinlerin çok büyük bir kısmı dumplanıyor. O yüzden ben kucoin haberine çokta pozitif yaklaşamıyorum.
Antix06
Newbie
*

View Profile
April 03, 2018, 09:08:22 PM

Hani hocam 3 Nisan oldu Fintrux'tan hala ses seda yok Smiley
ttolgakaplan
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
April 03, 2018, 11:03:37 PM

Neye dayanarak Kucoin dediniz ama ben baktım hala girmemiş elimde bi miktar fintrux var umarım ico fiyatından yüksek bir fiyata kucoine veya başka bir borsaya girerde biraz para görürürz Smiley
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: